FC Twente - znak

FC Twente

Počet zápasů Výher Remíz Proher
39 17 (43.59%) 13 (33.33%) 9 (23.08%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 FC Twente 4:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 3.5.2026 16:45 AZ Alkmaar 2:2 FC Twente
Eredivisie 25.4.2026 21:00 FC Twente 1:1 NEC Nijmegen
Eredivisie 10.4.2026 20:00 FC Twente 2:1 FC Volendam
Eredivisie 4.4.2026 21:00 AFC Ajax 1:2 FC Twente
Eredivisie 21.3.2026 16:30 Fortuna Sittard 1:2 FC Twente
Eredivisie 15.3.2026 12:15 FC Twente 0:2 FC Utrecht
Eredivisie 8.3.2026 14:30 Go Ahead Eagles 1:4 FC Twente
Eredivisie 1.3.2026 14:30 FC Twente 2:0 Feyenoord
Eredivisie 22.2.2026 12:15 FC Twente 2:1 FC Groningen

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Twente Soupeři Celkem
Branky 1.74 1.23 2.97
Branky v 1. poločase 0.67 0.49 1.16
xG 1.98 1.32 3.3
Střely 17.95 11.74 29.69
Střely na bránu 6.54 4 10.54
Rohy 5.36 4.23 9.59
Žluté karty 1.33 1.85 3.18
Červené karty 0.1 0.1 0.2
Fauly 10.72 10.15 20.87
Držení míče 54.13% 45.87% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(43.59%)
13
(33.33%)
26
(66.67%)
27
(69.23%)
26
(66.67%)
20
(51.28%)
12
(30.77%)
3
(7.69%)
18
(46.15%)
27
(69.23%)
Soupeř více 9
(23.08%)
10
(25.64%)
13
(33.33%)
11
(28.21%)
13
(33.33%)
15
(38.46%)
21
(53.85%)
3
(7.69%)
19
(48.72%)
12
(30.77%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Twente 7x
(17.95%)
9x
(23.08%)
16x
(41.03%)
3x
(7.69%)
2x
(5.13%)
2x
(5.13%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(20.51%)
18x
(46.15%)
9x
(23.08%)
4x
(10.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.13%)
3x
(7.69%)
13x
(33.33%)
8x
(20.51%)
4x
(10.26%)
7x
(17.95%)
2x
(5.13%)
FC Twente dá gól 32x (82.05%)
Soupeř dá gól 31x (79.49%)
Oba týmy dají gól 26x (66.67%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 9x (23.08%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (25.64%)
2 3 (7.69%)
3 1 (2.56%)
4+ 3 (7.69%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (15.38%)
2 3 (7.69%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (23.08%)
Výhra - remíza 2 (5.13%)
Výhra - prohra 2 (5.13%)
Remíza - výhra 5 (12.82%)
Remíza - remíza 9 (23.08%)
Remíza - prohra 2 (5.13%)
Prohra - výhra 3 (7.69%)
Prohra - remíza 2 (5.13%)
Prohra - prohra 5 (12.82%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (53.85%)
z toho výher 13 (61.9%)
z toho remíz 6 (28.57%)
z toho proher 2 (9.52%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (41.03%)
z toho výher 4 (25%)
z toho remíz 5 (31.25%)
z toho proher 7 (43.75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 3
2:1 7
3:2 2
4:0 1
4:1 1
5:0 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 7
2:2 3
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 3
1:2 1
2:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Twente 1x
(2.56%)
38x
(97.44%)
19x
(48.72%)
5x
(12.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(30.77%)
27x
(69.23%)
5x
(12.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
39x
(100%)
38x
(97.44%)
28x
(71.79%)
6x
(15.38%)
1x
(2.56%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 14 (35.9%)
2 4 (10.26%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)