Arsenal FC - znak

Arsenal FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
62 44 (70.97%) 11 (17.74%) 7 (11.29%)

Poslední zápasy

Premier League 10.5.2026 17:30 West Ham United FC 0:1 Arsenal FC
Liga mistrů 5.5.2026 21:00 Arsenal FC 1:0 Club Atlético de Madrid
Premier League 2.5.2026 18:30 Arsenal FC 3:0 Fulham FC
Liga mistrů 29.4.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 1:1 Arsenal FC
Premier League 25.4.2026 18:30 Arsenal FC 1:0 Newcastle United FC
Premier League 19.4.2026 17:30 Manchester City FC 2:1 Arsenal FC
Liga mistrů 15.4.2026 21:00 Arsenal FC 0:0 Sporting CP
Premier League 11.4.2026 13:30 Arsenal FC 1:2 AFC Bournemouth
Liga mistrů 7.4.2026 21:00 Sporting CP 0:1 Arsenal FC
FA Cup 4.4.2026 21:00 Southampton FC 2:1 Arsenal FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Arsenal FC Soupeři Celkem
Branky 1.94 0.68 2.62
Branky v 1. poločase 0.81 0.24 1.05
xG 1.73 1.04 2.77
Střely 15.1 9.44 24.54
Střely na bránu 5.29 2.69 7.98
Rohy 5.9 3.37 9.27
Žluté karty 1.42 1.81 3.23
Červené karty 0 0.03 0.03
Fauly 10.45 11.26 21.71
Držení míče 55.9% 44.1% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 44
(70.97%)
30
(48.39%)
49
(79.03%)
45
(72.58%)
44
(70.97%)
42
(67.74%)
12
(19.35%)
0
(0%)
26
(41.94%)
44
(70.97%)
Soupeř více 7
(11.29%)
5
(8.06%)
13
(20.97%)
14
(22.58%)
11
(17.74%)
12
(19.35%)
31
(50%)
2
(3.23%)
34
(54.84%)
15
(24.19%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Arsenal FC 5x
(8.06%)
21x
(33.87%)
18x
(29.03%)
10x
(16.13%)
7x
(11.29%)
1x
(1.61%)
0x
(0%)
Soupeři 32x
(51.61%)
19x
(30.65%)
10x
(16.13%)
1x
(1.61%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(4.84%)
12x
(19.35%)
16x
(25.81%)
15x
(24.19%)
7x
(11.29%)
9x
(14.52%)
0x
(0%)
Arsenal FC dá gól 57x (91.94%)
Soupeř dá gól 30x (48.39%)
Oba týmy dají gól 28x (45.16%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (9.68%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 20 (32.26%)
2 11 (17.74%)
3 9 (14.52%)
4+ 4 (6.45%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (9.68%)
2 1 (1.61%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 28 (45.16%)
Výhra - remíza 2 (3.23%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 15 (24.19%)
Remíza - remíza 7 (11.29%)
Remíza - prohra 5 (8.06%)
Prohra - výhra 1 (1.61%)
Prohra - remíza 2 (3.23%)
Prohra - prohra 2 (3.23%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 46 (74.19%)
z toho výher 41 (89.13%)
z toho remíz 4 (8.7%)
z toho proher 1 (2.17%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (20.97%)
z toho výher 3 (23.08%)
z toho remíz 4 (30.77%)
z toho proher 6 (46.15%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 11
2:0 9
2:1 6
3:0 5
3:1 2
3:2 3
4:0 3
4:1 4
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 6
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
1:2 4
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Arsenal FC 3x
(4.84%)
59x
(95.16%)
18x
(29.03%)
1x
(1.61%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 34x
(54.84%)
28x
(45.16%)
1x
(1.61%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
62x
(100%)
60x
(96.77%)
20x
(32.26%)
1x
(1.61%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 24 (38.71%)
2 1 (1.61%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (1.61%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)