|
KS Lechia Gdańsk |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 13 (36.11%) | 8 (22.22%) | 15 (41.67%) |
| Ekstraklasa | 9.5.2026 | 14:45 | RTS Widzew Łódź | 3:1 | KS Lechia Gdańsk |
| Ekstraklasa | 4.5.2026 | 19:00 | RKS Radomiak Radom | 3:1 | KS Lechia Gdańsk |
| Ekstraklasa | 25.4.2026 | 17:30 | KS Lechia Gdańsk | 1:2 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 20.4.2026 | 19:00 | KS Lechia Gdańsk | 1:1 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 10.4.2026 | 18:00 | Wisła Płock SA | 1:0 | KS Lechia Gdańsk |
| Ekstraklasa | 6.4.2026 | 20:15 | KS Lechia Gdańsk | 4:2 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 21.3.2026 | 17:30 | KS Lechia Gdańsk | 2:1 | MKS Pogoń Szczecin |
| Ekstraklasa | 14.3.2026 | 17:30 | GKS Katowice | 2:0 | KS Lechia Gdańsk |
| Ekstraklasa | 6.3.2026 | 20:30 | KS Lechia Gdańsk | 3:0 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 27.2.2026 | 20:30 | Arka Gdynia | 2:2 | KS Lechia Gdańsk |
| Statistika | KS Lechia Gdańsk | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.89 | 1.97 | 3.86 |
| Branky v 1. poločase | 0.89 | 0.97 | 1.86 |
| xG | 1.65 | 1.59 | 3.24 |
| Střely | 13.44 | 13.56 | 27 |
| Střely na bránu | 5.33 | 4.97 | 10.3 |
| Rohy | 4.94 | 4.72 | 9.66 |
| Žluté karty | 2.08 | 2.14 | 4.22 |
| Červené karty | 0.03 | 0.17 | 0.2 |
| Fauly | 10.78 | 9.5 | 20.28 |
| Držení míče | 50.06% | 49.94% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 13 (36.11%) |
12 (33.33%) |
18 (50%) |
17 (47.22%) |
18 (50%) |
11 (30.56%) |
13 (36.11%) |
1 (2.78%) |
18 (50%) |
17 (47.22%) |
| Soupeř více | 15 (41.67%) |
13 (36.11%) |
17 (47.22%) |
17 (47.22%) |
12 (33.33%) |
16 (44.44%) |
15 (41.67%) |
6 (16.67%) |
13 (36.11%) |
18 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KS Lechia Gdańsk | 5x (13.89%) |
11x (30.56%) |
9x (25%) |
7x (19.44%) |
2x (5.56%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (8.33%) |
9x (25%) |
14x (38.89%) |
8x (22.22%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
1x (2.78%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
2x (5.56%) |
7x (19.44%) |
9x (25%) |
7x (19.44%) |
3x (8.33%) |
8x (22.22%) |
| KS Lechia Gdańsk dá gól | 31x (86.11%) |
| Soupeř dá gól | 33x (91.67%) |
| Oba týmy dají gól | 28x (77.78%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 13x (36.11%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (19.44%) |
| 2 | 3 (8.33%) |
| 3 | 2 (5.56%) |
| 4+ | 1 (2.78%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (19.44%) |
| 2 | 6 (16.67%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 1 (2.78%) |
| Výhra - Výhra | 8 (22.22%) |
| Výhra - remíza | 3 (8.33%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.78%) |
| Remíza - výhra | 4 (11.11%) |
| Remíza - remíza | 4 (11.11%) |
| Remíza - prohra | 3 (8.33%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.78%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.78%) |
| Prohra - prohra | 11 (30.56%) |
| Počet zápasů | 18 (50%) |
| z toho výher | 10 (55.56%) |
| z toho remíz | 7 (38.89%) |
| z toho proher | 1 (5.56%) |
| Počet zápasů | 18 (50%) |
| z toho výher | 3 (16.67%) |
| z toho remíz | 1 (5.56%) |
| z toho proher | 14 (77.78%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| 2:6 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KS Lechia Gdańsk | 1x (2.78%) |
35x (97.22%) |
7x (19.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (11.11%) |
32x (88.89%) |
7x (19.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
36x (100%) |
19x (52.78%) |
6x (16.67%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |