Zagłębie Lubin - znak

Zagłębie Lubin

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 13 (37.14%) 9 (25.71%) 13 (37.14%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 15.5.2026 18:00 Zagłębie Lubin 0:1 MKS Pogoń Szczecin
Ekstraklasa 9.5.2026 20:15 KS Górnik Zabrze 0:2 Zagłębie Lubin
Ekstraklasa 3.5.2026 14:45 Zagłębie Lubin 0:0 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 24.4.2026 18:00 Zagłębie Lubin 1:2 LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Ekstraklasa 17.4.2026 20:30 Legia Warszawa 1:0 Zagłębie Lubin
Ekstraklasa 11.4.2026 17:30 Zagłębie Lubin 1:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 7.4.2026 19:00 Arka Gdynia 3:1 Zagłębie Lubin
Ekstraklasa 20.3.2026 20:30 Motor Lublin SA 1:0 Zagłębie Lubin
Ekstraklasa 15.3.2026 14:45 Zagłębie Lubin 0:1 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 7.3.2026 17:30 Piast Gliwice 1:3 Zagłębie Lubin

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Zagłębie Lubin Soupeři Celkem
Branky 1.31 1.14 2.45
Branky v 1. poločase 0.6 0.57 1.17
xG 1.39 1.78 3.17
Střely 11.66 15.34 27
Střely na bránu 3.69 4.66 8.35
Rohy 3.91 6.06 9.97
Žluté karty 1.77 2 3.77
Červené karty 0.11 0.06 0.17
Fauly 12.91 12.37 25.28
Držení míče 40.23% 59.77% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(37.14%)
11
(31.43%)
9
(25.71%)
9
(25.71%)
10
(28.57%)
8
(22.86%)
9
(25.71%)
4
(11.43%)
15
(42.86%)
2
(5.71%)
Soupeř více 13
(37.14%)
11
(31.43%)
26
(74.29%)
25
(71.43%)
20
(57.14%)
23
(65.71%)
15
(42.86%)
2
(5.71%)
16
(45.71%)
31
(88.57%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Zagłębie Lubin 11x
(31.43%)
10x
(28.57%)
10x
(28.57%)
2x
(5.71%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
1x
(2.86%)
Soupeři 11x
(31.43%)
13x
(37.14%)
8x
(22.86%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(11.43%)
8x
(22.86%)
7x
(20%)
6x
(17.14%)
8x
(22.86%)
0x
(0%)
2x
(5.71%)
Zagłębie Lubin dá gól 24x (68.57%)
Soupeř dá gól 24x (68.57%)
Oba týmy dají gól 17x (48.57%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (11.43%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (14.29%)
2 6 (17.14%)
3 0 (0%)
4+ 2 (5.71%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (25.71%)
2 3 (8.57%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.86%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (20%)
Výhra - remíza 2 (5.71%)
Výhra - prohra 2 (5.71%)
Remíza - výhra 4 (11.43%)
Remíza - remíza 7 (20%)
Remíza - prohra 2 (5.71%)
Prohra - výhra 2 (5.71%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 9 (25.71%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (42.86%)
z toho výher 10 (66.67%)
z toho remíz 3 (20%)
z toho proher 2 (13.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (45.71%)
z toho výher 3 (18.75%)
z toho remíz 2 (12.5%)
z toho proher 11 (68.75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 4
2:1 3
3:1 2
4:0 1
6:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 2
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 1
1:2 3
1:3 2
1:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Zagłębie Lubin 2x
(5.71%)
33x
(94.29%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(5.71%)
33x
(94.29%)
10x
(28.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
34x
(97.14%)
23x
(65.71%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.86%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.71%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)