Levante UD - znak

Levante UD

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 4 (22.22%) 4 (22.22%) 10 (55.56%)

Poslední zápasy

La Liga 12.5.2026 19:00 RC Celta de Vigo 2:3 Levante UD
La Liga 2.5.2026 14:00 Villarreal CF 5:1 Levante UD
La Liga 27.4.2026 21:00 RCD Espanyol 0:0 Levante UD
La Liga 4.4.2026 14:00 Real Sociedad de Fútbol 2:0 Levante UD
La Liga 16.3.2026 21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Levante UD
La Liga 22.2.2026 16:15 FC Barcelona 3:0 Levante UD
La Liga 8.2.2026 16:15 Athletic Club 4:2 Levante UD
La Liga 17.1.2026 14:00 Real Madrid CF 2:0 Levante UD
La Liga 4.1.2026 14:00 Sevilla FC 0:3 Levante UD
La Liga 8.12.2025 21:00 CA Osasuna 2:0 Levante UD

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Levante UD Soupeři Celkem
Branky 1.11 1.72 2.83
Branky v 1. poločase 0.44 0.61 1.05
xG 1.12 1.78 2.9
Střely 9.94 16.11 26.05
Střely na bránu 3.5 5.5 9
Rohy 3.06 7.22 10.28
Žluté karty 2.11 2.17 4.28
Červené karty 0.06 0.22 0.28
Fauly 12.06 12.17 24.23
Držení míče 41.44% 58.56% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 4
(22.22%)
6
(33.33%)
4
(22.22%)
4
(22.22%)
5
(27.78%)
1
(5.56%)
7
(38.89%)
1
(5.56%)
10
(55.56%)
2
(11.11%)
Soupeř více 10
(55.56%)
6
(33.33%)
14
(77.78%)
13
(72.22%)
12
(66.67%)
14
(77.78%)
8
(44.44%)
3
(16.67%)
7
(38.89%)
15
(83.33%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Levante UD 7x
(38.89%)
6x
(33.33%)
2x
(11.11%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(22.22%)
4x
(22.22%)
6x
(33.33%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
8x
(44.44%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
Levante UD dá gól 11x (61.11%)
Soupeř dá gól 14x (77.78%)
Oba týmy dají gól 8x (44.44%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (11.11%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 1 (5.56%)
3 1 (5.56%)
4+ 1 (5.56%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (11.11%)
2 6 (33.33%)
3 1 (5.56%)
4+ 1 (5.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (16.67%)
Výhra - remíza 3 (16.67%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (5.56%)
Remíza - remíza 1 (5.56%)
Remíza - prohra 4 (22.22%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 6 (33.33%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 6 (33.33%)
z toho výher 3 (50%)
z toho remíz 3 (50%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 11 (61.11%)
z toho výher 1 (9.09%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 10 (90.91%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1
3:0 1
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 4
0:3 1
1:2 1
1:3 1
1:5 1
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Levante UD 9x
(50%)
9x
(50%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(5.56%)
17x
(94.44%)
5x
(27.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
17x
(94.44%)
8x
(44.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (33.33%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)