Arsenal FC - znak

Arsenal FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
31 20 (64.52%) 7 (22.58%) 4 (12.9%)

Poslední zápasy

Premier League 10.5.2026 17:30 West Ham United FC 0:1 Arsenal FC
Liga mistrů 29.4.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 1:1 Arsenal FC
Premier League 19.4.2026 17:30 Manchester City FC 2:1 Arsenal FC
Liga mistrů 7.4.2026 21:00 Sporting CP 0:1 Arsenal FC
FA Cup 4.4.2026 21:00 Southampton FC 2:1 Arsenal FC
Liga mistrů 11.3.2026 18:45 Bayer 04 Leverkusen 1:1 Arsenal FC
FA Cup 7.3.2026 13:15 Mansfield Town FC 1:2 Arsenal FC
Premier League 4.3.2026 20:30 Brighton and Hove Albion FC 0:1 Arsenal FC
Premier League 22.2.2026 17:30 Tottenham Hotspur FC 1:4 Arsenal FC
Premier League 18.2.2026 21:00 Wolverhampton Wanderers FC 2:2 Arsenal FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Arsenal FC Soupeři Celkem
Branky 1.81 0.81 2.62
Branky v 1. poločase 0.71 0.29 1
xG 1.63 1.16 2.79
Střely 14 10.58 24.58
Střely na bránu 5.19 3.19 8.38
Rohy 5.68 3.81 9.49
Žluté karty 1.77 1.81 3.58
Červené karty 0 0.03 0.03
Fauly 10.45 10.9 21.35
Držení míče 56.74% 43.26% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 20
(64.52%)
15
(48.39%)
23
(74.19%)
19
(61.29%)
21
(67.74%)
20
(64.52%)
8
(25.81%)
0
(0%)
14
(45.16%)
24
(77.42%)
Soupeř více 4
(12.9%)
4
(12.9%)
8
(25.81%)
10
(32.26%)
9
(29.03%)
6
(19.35%)
13
(41.94%)
1
(3.23%)
16
(51.61%)
7
(22.58%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Arsenal FC 2x
(6.45%)
13x
(41.94%)
8x
(25.81%)
5x
(16.13%)
3x
(9.68%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(41.94%)
11x
(35.48%)
7x
(22.58%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.23%)
7x
(22.58%)
7x
(22.58%)
8x
(25.81%)
4x
(12.9%)
4x
(12.9%)
0x
(0%)
Arsenal FC dá gól 29x (93.55%)
Soupeř dá gól 18x (58.06%)
Oba týmy dají gól 17x (54.84%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (12.9%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (35.48%)
2 4 (12.9%)
3 4 (12.9%)
4+ 1 (3.23%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (12.9%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 13 (41.94%)
Výhra - remíza 2 (6.45%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 6 (19.35%)
Remíza - remíza 4 (12.9%)
Remíza - prohra 2 (6.45%)
Prohra - výhra 1 (3.23%)
Prohra - remíza 1 (3.23%)
Prohra - prohra 2 (6.45%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 20 (64.52%)
z toho výher 17 (85%)
z toho remíz 3 (15%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (32.26%)
z toho výher 3 (30%)
z toho remíz 3 (30%)
z toho proher 4 (40%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 3
2:1 3
3:0 2
3:1 1
3:2 2
4:0 1
4:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
1:2 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Arsenal FC 2x
(6.45%)
29x
(93.55%)
7x
(22.58%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(41.94%)
18x
(58.06%)
1x
(3.23%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
31x
(100%)
29x
(93.55%)
10x
(32.26%)
1x
(3.23%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (25.81%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.23%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)