Levante UD - znak

Levante UD

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 6 (33.33%) 5 (27.78%) 7 (38.89%)

Poslední zápasy

La Liga 8.5.2026 21:00 Levante UD 3:2 CA Osasuna
La Liga 23.4.2026 19:00 Levante UD 2:0 Sevilla FC
La Liga 13.4.2026 21:00 Levante UD 1:0 Getafe CF
La Liga 21.3.2026 18:30 Levante UD 4:2 Real Oviedo SAD
La Liga 7.3.2026 16:15 Levante UD 1:1 Girona FC
La Liga 27.2.2026 21:00 Levante UD 2:0 Deportivo Alavés SAD
La Liga 18.2.2026 20:00 Levante UD 0:1 Villarreal CF
La Liga 15.2.2026 18:30 Levante UD 0:2 Valencia CF
La Liga 31.1.2026 18:30 Levante UD 0:0 Club Atlético de Madrid
La Liga 23.1.2026 21:00 Levante UD 3:2 Elche CF

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Levante UD Soupeři Celkem
Branky 1.33 1.56 2.89
Branky v 1. poločase 0.5 0.78 1.28
xG 1.52 1.58 3.1
Střely 14.67 14.5 29.17
Střely na bránu 4.17 4.78 8.95
Rohy 5.28 4.61 9.89
Žluté karty 2.06 2.39 4.45
Červené karty 0.17 0.17 0.34
Fauly 12.56 13.44 26
Držení míče 45.22% 54.78% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(33.33%)
3
(16.67%)
9
(50%)
9
(50%)
5
(27.78%)
10
(55.56%)
6
(33.33%)
3
(16.67%)
8
(44.44%)
5
(27.78%)
Soupeř více 7
(38.89%)
6
(33.33%)
9
(50%)
8
(44.44%)
11
(61.11%)
7
(38.89%)
9
(50%)
3
(16.67%)
9
(50%)
13
(72.22%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Levante UD 5x
(27.78%)
6x
(33.33%)
4x
(22.22%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(22.22%)
4x
(22.22%)
7x
(38.89%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
7x
(38.89%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
4x
(22.22%)
1x
(5.56%)
Levante UD dá gól 13x (72.22%)
Soupeř dá gól 14x (77.78%)
Oba týmy dají gól 10x (55.56%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (27.78%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 3 (16.67%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 2 (11.11%)
3 2 (11.11%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (5.56%)
Výhra - remíza 1 (5.56%)
Výhra - prohra 1 (5.56%)
Remíza - výhra 4 (22.22%)
Remíza - remíza 3 (16.67%)
Remíza - prohra 2 (11.11%)
Prohra - výhra 1 (5.56%)
Prohra - remíza 1 (5.56%)
Prohra - prohra 4 (22.22%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (38.89%)
z toho výher 4 (57.14%)
z toho remíz 2 (28.57%)
z toho proher 1 (14.29%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (55.56%)
z toho výher 2 (20%)
z toho remíz 2 (20%)
z toho proher 6 (60%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
3:2 2
4:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 2
0:3 1
1:2 1
1:4 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Levante UD 6x
(33.33%)
12x
(66.67%)
5x
(27.78%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(27.78%)
13x
(72.22%)
5x
(27.78%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
16x
(88.89%)
12x
(66.67%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (22.22%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (22.22%)
2 2 (11.11%)
3 0 (0%)