|
Everton FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 21 | 8 (38.1%) | 6 (28.57%) | 7 (33.33%) |
| Premier League | 4.5.2026 | 21:00 | Everton FC | 3:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Everton FC | 1:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 18:30 | Everton FC | 3:0 | Chelsea FC |
| Premier League | 3.3.2026 | 20:30 | Everton FC | 2:0 | Burnley FC |
| Premier League | 23.2.2026 | 21:00 | Everton FC | 0:1 | Manchester United FC |
| Premier League | 10.2.2026 | 20:30 | Everton FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 26.1.2026 | 21:00 | Everton FC | 1:1 | Leeds United FC |
| FA Cup | 10.1.2026 | 13:15 | Everton FC | 1:2pk | Sunderland AFC |
| Premier League | 7.1.2026 | 20:30 | Everton FC | 1:1 | Wolverhampton Wanderers FC |
| Premier League | 4.1.2026 | 16:00 | Everton FC | 2:4 | Brentford FC |
| Statistika | Everton FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.43 | 1.19 | 2.62 |
| Branky v 1. poločase | 0.52 | 0.57 | 1.09 |
| xG | 1.49 | 1.31 | 2.8 |
| Střely | 12.67 | 11.24 | 23.91 |
| Střely na bránu | 4.43 | 4 | 8.43 |
| Rohy | 4.76 | 4.71 | 9.47 |
| Žluté karty | 1.67 | 2.1 | 3.77 |
| Červené karty | 0.14 | 0 | 0.14 |
| Fauly | 10.05 | 11.62 | 21.67 |
| Držení míče | 47.33% | 52.67% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 8 (38.1%) |
9 (42.86%) |
11 (52.38%) |
11 (52.38%) |
11 (52.38%) |
9 (42.86%) |
5 (23.81%) |
2 (9.52%) |
6 (28.57%) |
7 (33.33%) |
| Soupeř více | 7 (33.33%) |
9 (42.86%) |
10 (47.62%) |
10 (47.62%) |
10 (47.62%) |
10 (47.62%) |
10 (47.62%) |
0 (0%) |
15 (71.43%) |
12 (57.14%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton FC | 4x (19.05%) |
7x (33.33%) |
7x (33.33%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (38.1%) |
7x (33.33%) |
2x (9.52%) |
2x (9.52%) |
2x (9.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (4.76%) |
2x (9.52%) |
9x (42.86%) |
6x (28.57%) |
0x (0%) |
1x (4.76%) |
2x (9.52%) |
| Everton FC dá gól | 17x (80.95%) |
| Soupeř dá gól | 13x (61.9%) |
| Oba týmy dají gól | 10x (47.62%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (9.52%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (4.76%) |
| 2 | 5 (23.81%) |
| 3 | 2 (9.52%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (19.05%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 2 (9.52%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (28.57%) |
| Výhra - remíza | 2 (9.52%) |
| Výhra - prohra | 1 (4.76%) |
| Remíza - výhra | 1 (4.76%) |
| Remíza - remíza | 1 (4.76%) |
| Remíza - prohra | 1 (4.76%) |
| Prohra - výhra | 1 (4.76%) |
| Prohra - remíza | 3 (14.29%) |
| Prohra - prohra | 5 (23.81%) |
| Počet zápasů | 10 (47.62%) |
| z toho výher | 7 (70%) |
| z toho remíz | 2 (20%) |
| z toho proher | 1 (10%) |
| Počet zápasů | 10 (47.62%) |
| z toho výher | 1 (10%) |
| z toho remíz | 3 (30%) |
| z toho proher | 6 (60%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton FC | 1x (4.76%) |
20x (95.24%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (28.57%) |
15x (71.43%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
21x (100%) |
20x (95.24%) |
6x (28.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (9.52%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |