|
FC Twente |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 19 | 10 (52.63%) | 5 (26.32%) | 4 (21.05%) |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | FC Twente | 4:0 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 25.4.2026 | 21:00 | FC Twente | 1:1 | NEC Nijmegen |
| Eredivisie | 10.4.2026 | 20:00 | FC Twente | 2:1 | FC Volendam |
| Eredivisie | 15.3.2026 | 12:15 | FC Twente | 0:2 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 1.3.2026 | 14:30 | FC Twente | 2:0 | Feyenoord |
| Eredivisie | 22.2.2026 | 12:15 | FC Twente | 2:1 | FC Groningen |
| Eredivisie | 7.2.2026 | 20:00 | FC Twente | 5:0 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 24.1.2026 | 21:00 | FC Twente | 0:0 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 10.1.2026 | 18:45 | FC Twente | 1:1 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 14.12.2025 | 14:30 | FC Twente | 2:0 | Go Ahead Eagles |
| Statistika | FC Twente | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.79 | 1.11 | 2.9 |
| Branky v 1. poločase | 0.74 | 0.42 | 1.16 |
| xG | 2.11 | 1.19 | 3.3 |
| Střely | 19 | 10.53 | 29.53 |
| Střely na bránu | 6.95 | 3.58 | 10.53 |
| Rohy | 5.53 | 4 | 9.53 |
| Žluté karty | 0.89 | 2.05 | 2.94 |
| Červené karty | 0.16 | 0.05 | 0.21 |
| Fauly | 9.63 | 9.95 | 19.58 |
| Držení míče | 56.21% | 43.79% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (52.63%) |
7 (36.84%) |
15 (78.95%) |
15 (78.95%) |
14 (73.68%) |
11 (57.89%) |
2 (10.53%) |
2 (10.53%) |
8 (42.11%) |
16 (84.21%) |
| Soupeř více | 4 (21.05%) |
4 (21.05%) |
4 (21.05%) |
3 (15.79%) |
5 (26.32%) |
7 (36.84%) |
14 (73.68%) |
0 (0%) |
11 (57.89%) |
3 (15.79%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Twente | 4x (21.05%) |
3x (15.79%) |
8x (42.11%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (36.84%) |
5x (26.32%) |
5x (26.32%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
6x (31.58%) |
3x (15.79%) |
2x (10.53%) |
5x (26.32%) |
0x (0%) |
| FC Twente dá gól | 15x (78.95%) |
| Soupeř dá gól | 12x (63.16%) |
| Oba týmy dají gól | 10x (52.63%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (26.32%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (31.58%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 2 (10.53%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (31.58%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (5.26%) |
| Remíza - výhra | 3 (15.79%) |
| Remíza - remíza | 4 (21.05%) |
| Remíza - prohra | 1 (5.26%) |
| Prohra - výhra | 1 (5.26%) |
| Prohra - remíza | 1 (5.26%) |
| Prohra - prohra | 2 (10.53%) |
| Počet zápasů | 10 (52.63%) |
| z toho výher | 8 (80%) |
| z toho remíz | 1 (10%) |
| z toho proher | 1 (10%) |
| Počet zápasů | 7 (36.84%) |
| z toho výher | 2 (28.57%) |
| z toho remíz | 2 (28.57%) |
| z toho proher | 3 (42.86%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Twente | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
11x (57.89%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (47.37%) |
10x (52.63%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
19x (100%) |
18x (94.74%) |
16x (84.21%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (47.37%) |
| 2 | 4 (21.05%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |