|
KS Lechia Gdańsk |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 19 | 9 (47.37%) | 4 (21.05%) | 6 (31.58%) |
| Ekstraklasa | 25.4.2026 | 17:30 | KS Lechia Gdańsk | 1:2 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 20.4.2026 | 19:00 | KS Lechia Gdańsk | 1:1 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 6.4.2026 | 20:15 | KS Lechia Gdańsk | 4:2 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 21.3.2026 | 17:30 | KS Lechia Gdańsk | 2:1 | MKS Pogoń Szczecin |
| Ekstraklasa | 6.3.2026 | 20:30 | KS Lechia Gdańsk | 3:0 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 23.2.2026 | 19:00 | KS Lechia Gdańsk | 0:2 | Zagłębie Lubin |
| Ekstraklasa | 6.2.2026 | 20:30 | KS Lechia Gdańsk | 1:1 | MKS Cracovia Kraków |
| Ekstraklasa | 5.12.2025 | 20:30 | KS Lechia Gdańsk | 5:2 | KS Górnik Zabrze |
| Puchar Polski | 2.12.2025 | 17:30 | KS Lechia Gdańsk | 1:3 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 29.11.2025 | 14:45 | KS Lechia Gdańsk | 5:1 | LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza |
| Statistika | KS Lechia Gdańsk | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.16 | 1.63 | 3.79 |
| Branky v 1. poločase | 1.11 | 0.68 | 1.79 |
| xG | 1.75 | 1.47 | 3.22 |
| Střely | 14.11 | 12 | 26.11 |
| Střely na bránu | 6 | 4.74 | 10.74 |
| Rohy | 5.47 | 4.74 | 10.21 |
| Žluté karty | 2 | 2.21 | 4.21 |
| Červené karty | 0 | 0.16 | 0.16 |
| Fauly | 11.37 | 9.68 | 21.05 |
| Držení míče | 49.68% | 50.32% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 9 (47.37%) |
9 (47.37%) |
11 (57.89%) |
11 (57.89%) |
12 (63.16%) |
8 (42.11%) |
6 (31.58%) |
0 (0%) |
10 (52.63%) |
10 (52.63%) |
| Soupeř více | 6 (31.58%) |
3 (15.79%) |
7 (36.84%) |
8 (42.11%) |
4 (21.05%) |
7 (36.84%) |
10 (52.63%) |
3 (15.79%) |
7 (36.84%) |
9 (47.37%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KS Lechia Gdańsk | 1x (5.26%) |
7x (36.84%) |
4x (21.05%) |
4x (21.05%) |
1x (5.26%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (15.79%) |
6x (31.58%) |
6x (31.58%) |
3x (15.79%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
1x (5.26%) |
5x (26.32%) |
5x (26.32%) |
1x (5.26%) |
2x (10.53%) |
5x (26.32%) |
| KS Lechia Gdańsk dá gól | 18x (94.74%) |
| Soupeř dá gól | 16x (84.21%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (78.95%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (31.58%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 2 (10.53%) |
| 4+ | 1 (5.26%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (31.58%) |
| Výhra - remíza | 2 (10.53%) |
| Výhra - prohra | 1 (5.26%) |
| Remíza - výhra | 3 (15.79%) |
| Remíza - remíza | 2 (10.53%) |
| Remíza - prohra | 2 (10.53%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 3 (15.79%) |
| Počet zápasů | 13 (68.42%) |
| z toho výher | 8 (61.54%) |
| z toho remíz | 4 (30.77%) |
| z toho proher | 1 (7.69%) |
| Počet zápasů | 6 (31.58%) |
| z toho výher | 1 (16.67%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 5 (83.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KS Lechia Gdańsk | 0x (0%) |
19x (100%) |
6x (31.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (21.05%) |
15x (78.95%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
9x (47.37%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |