Zagłębie Lubin - znak

Zagłębie Lubin

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 7 (38.89%) 6 (33.33%) 5 (27.78%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 15.5.2026 18:00 Zagłębie Lubin 0:1 MKS Pogoń Szczecin
Ekstraklasa 3.5.2026 14:45 Zagłębie Lubin 0:0 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 24.4.2026 18:00 Zagłębie Lubin 1:2 LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Ekstraklasa 11.4.2026 17:30 Zagłębie Lubin 1:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 15.3.2026 14:45 Zagłębie Lubin 0:1 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 2.3.2026 19:00 Zagłębie Lubin 2:0 Wisła Płock SA
Ekstraklasa 14.2.2026 17:30 Zagłębie Lubin 0:0 Raków Częstochowa
Ekstraklasa 30.1.2026 18:00 Zagłębie Lubin 0:2 GKS Katowice
Ekstraklasa 6.12.2025 17:30 Zagłębie Lubin 2:1 RTS Widzew Łódź
Ekstraklasa 30.11.2025 17:30 Zagłębie Lubin 0:0 SSA Jagiellonia Białystok

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Zagłębie Lubin Soupeři Celkem
Branky 1.5 0.94 2.44
Branky v 1. poločase 0.78 0.39 1.17
xG 1.42 1.76 3.18
Střely 11.94 14.61 26.55
Střely na bránu 3.5 4.56 8.06
Rohy 3.44 5.39 8.83
Žluté karty 1.78 2.5 4.28
Červené karty 0.11 0.06 0.17
Fauly 12.67 13.22 25.89
Držení míče 38.11% 61.89% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 7
(38.89%)
8
(44.44%)
5
(27.78%)
4
(22.22%)
5
(27.78%)
5
(27.78%)
2
(11.11%)
2
(11.11%)
6
(33.33%)
0
(0%)
Soupeř více 5
(27.78%)
4
(22.22%)
13
(72.22%)
13
(72.22%)
10
(55.56%)
12
(66.67%)
9
(50%)
1
(5.56%)
11
(61.11%)
18
(100%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Zagłębie Lubin 6x
(33.33%)
4x
(22.22%)
5x
(27.78%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
Soupeři 7x
(38.89%)
5x
(27.78%)
6x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(16.67%)
3x
(16.67%)
4x
(22.22%)
3x
(16.67%)
4x
(22.22%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
Zagłębie Lubin dá gól 12x (66.67%)
Soupeř dá gól 11x (61.11%)
Oba týmy dají gól 8x (44.44%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (16.67%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (11.11%)
2 3 (16.67%)
3 0 (0%)
4+ 2 (11.11%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (22.22%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (33.33%)
Výhra - remíza 1 (5.56%)
Výhra - prohra 1 (5.56%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 5 (27.78%)
Remíza - prohra 1 (5.56%)
Prohra - výhra 1 (5.56%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 3 (16.67%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (44.44%)
z toho výher 6 (75%)
z toho remíz 1 (12.5%)
z toho proher 1 (12.5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 7 (38.89%)
z toho výher 1 (14.29%)
z toho remíz 2 (28.57%)
z toho proher 4 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 1
3:1 1
4:0 1
6:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 1
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
1:2 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Zagłębie Lubin 1x
(5.56%)
17x
(94.44%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(5.56%)
17x
(94.44%)
5x
(27.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
12x
(66.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)