Konferenční liga - zápasy

Semifinále

9.5.2024
21:00 Olympiacos FC 2:0 Aston Villa FC
8.5.2024
18:45 Club Brugge KV 1:1 ACF Fiorentina
2.5.2024
21:00 Aston Villa FC 2:4 Olympiacos FC
21:00 ACF Fiorentina 3:2 Club Brugge KV

Čtvrtfinále

18.4.2024
21:00 PAOK FC 0:2 Club Brugge KV
21:00 Fenerbahçe SK 1:1pk Olympiacos FC
18:45 ACF Fiorentina 2:0p FC Viktoria Plzeň
18:45 Lille OSC 2:2pk Aston Villa FC
11.4.2024
21:00 Club Brugge KV 1:0 PAOK FC
21:00 Aston Villa FC 2:1 Lille OSC
18:45 FC Viktoria Plzeň 0:0 ACF Fiorentina
18:45 Olympiacos FC 3:2 Fenerbahçe SK

Osmifinále

14.3.2024
21:00 Maccabi Tel-Aviv FC 1:6p Olympiacos FC
21:00 Aston Villa FC 4:0 AFC Ajax
21:00 Lille OSC 1:1 SK Sturm Graz
21:00 Club Brugge KV 3:0 Molde FK
18:45 Fenerbahçe SK 0:1 Royal Union Saint-Gilloise
18:45 FC Viktoria Plzeň 1:0pk Servette FC
18:45 PAOK FC 5:1 GNK Dinamo Zagreb
18:45 ACF Fiorentina 1:1 Maccabi Haifa
7.3.2024
21:00 Royal Union Saint-Gilloise 0:3 Fenerbahçe SK
21:00 Servette FC 0:0 FC Viktoria Plzeň
21:00 GNK Dinamo Zagreb 2:0 PAOK FC
21:00 Maccabi Haifa 3:4 ACF Fiorentina
18:45 Olympiacos FC 1:4 Maccabi Tel-Aviv FC
18:45 AFC Ajax 0:0 Aston Villa FC
18:45 SK Sturm Graz 0:3 Lille OSC
18:45 Molde FK 2:1 Club Brugge KV

1/16-finále

22.2.2024
21:00 Legia Warszawa 0:3 Molde FK
21:00 ŠK Slovan Bratislava 0:1 SK Sturm Graz
21:00 Eintracht Frankfurt 1:2 Royal Union Saint-Gilloise
21:00 Ferencvárosi TC 0:1 Olympiacos FC
18:45 FK Bodø/Glimt 1:2p AFC Ajax
18:45 PFC Ludogorets Razgrad 0:1 Servette FC
18:45 GNK Dinamo Zagreb 1:1 Real Betis Balompié
21.2.2024
18:00 KAA Gent 1:1 Maccabi Haifa
15.2.2024
21:00 AFC Ajax 2:2 FK Bodø/Glimt
21:00 Maccabi Haifa 1:0 KAA Gent
21:00 Servette FC 0:0 PFC Ludogorets Razgrad
21:00 Real Betis Balompié 0:1 GNK Dinamo Zagreb
18:45 Molde FK 3:2 Legia Warszawa
18:45 SK Sturm Graz 4:1 ŠK Slovan Bratislava
18:45 Royal Union Saint-Gilloise 2:2 Eintracht Frankfurt
18:45 Olympiacos FC 1:0 Ferencvárosi TC

Základní skupiny

14.12.2023
21:00 Maccabi Tel-Aviv FC 3:1 KAA Gent
21:00 Club Brugge KV 3:1 FK Bodø/Glimt
21:00 FC Zorya Luhansk 4:0 Breidablik UBK
21:00 FC Lugano 0:2 Beşiktaş JK
21:00 Lille OSC 3:0 KÍ Klaksvík
21:00 FC Viktoria Plzeň 3:0 FC Astana
21:00 ŠK Slovan Bratislava 1:2 NK Olimpija Ljubljana
21:00 GNK Dinamo Zagreb 3:0 KF Ballkani
18:45 PFC Ludogorets Razgrad 1:0 FC Nordsjælland
18:45 KRC Genk 2:0 FK Čukarički
18:45 Fenerbahçe SK 4:0 FC Spartak Trnava
18:45 Ferencvárosi TC 1:1 ACF Fiorentina
18:45 Legia Warszawa 2:0 AZ Alkmaar
18:45 PAOK FC 4:2 HJK Helsinki
18:45 HŠK Zrinjski 1:1 Aston Villa FC
18:45 Aberdeen FC 2:0 Eintracht Frankfurt
30.11.2023
21:00 Aston Villa FC 2:1 Legia Warszawa
21:00 Eintracht Frankfurt 1:2 PAOK FC
21:00 FC Nordsjælland 6:1 Fenerbahçe SK
21:00 FK Čukarički 1:2 Ferencvárosi TC
21:00 FC Spartak Trnava 1:2 PFC Ludogorets Razgrad
21:00 ACF Fiorentina 2:1 KRC Genk
18:45 KÍ Klaksvík 1:2 ŠK Slovan Bratislava
18:45 AZ Alkmaar 1:0 HŠK Zrinjski
18:45 HJK Helsinki 2:2 Aberdeen FC
18:45 NK Olimpija Ljubljana 0:2 Lille OSC
18:45 KF Ballkani 0:1 FC Viktoria Plzeň
18:45 KAA Gent 4:1 FC Zorya Luhansk
18:45 Beşiktaş JK 0:5 Club Brugge KV
18:45 FK Bodø/Glimt 5:2 FC Lugano
16:30 FC Astana 0:2 GNK Dinamo Zagreb
14:00 Breidablik UBK 1:2 Maccabi Tel-Aviv FC
25.11.2023
16:30 Maccabi Tel-Aviv FC 3:2 FC Zorya Luhansk
9.11.2023
21:00 ŠK Slovan Bratislava 1:1 Lille OSC
21:00 NK Olimpija Ljubljana 2:0 KÍ Klaksvík
21:00 Aston Villa FC 2:1 AZ Alkmaar
21:00 Breidablik UBK 2:3 KAA Gent
21:00 FC Zorya Luhansk 1:3 Maccabi Tel-Aviv FC
21:00 Club Brugge KV 2:0 FC Lugano
21:00 PFC Ludogorets Razgrad 2:0 Fenerbahçe SK
18:45 Legia Warszawa 2:0 HŠK Zrinjski
18:45 PAOK FC 2:2 Aberdeen FC
18:45 FC Viktoria Plzeň 1:0 GNK Dinamo Zagreb
18:45 HJK Helsinki 0:1 Eintracht Frankfurt
18:45 Beşiktaş JK 1:2 FK Bodø/Glimt
18:45 FK Čukarički 0:1 ACF Fiorentina
18:45 FC Nordsjælland 1:1 FC Spartak Trnava
18:45 Ferencvárosi TC 1:1 KRC Genk
16:30 FC Astana 0:0 KF Ballkani
26.10.2023
21:00 KRC Genk 0:0 Ferencvárosi TC
21:00 FK Bodø/Glimt 3:1 Beşiktaş JK
21:00 ACF Fiorentina 6:0 FK Čukarički
21:00 FC Spartak Trnava 0:2 FC Nordsjælland
21:00 Aberdeen FC 2:3 PAOK FC
21:00 GNK Dinamo Zagreb 0:1 FC Viktoria Plzeň
21:00 HŠK Zrinjski 1:2 Legia Warszawa
21:00 Eintracht Frankfurt 6:0 HJK Helsinki
18:45 KAA Gent 5:0 Breidablik UBK
18:45 FC Lugano 1:3 Club Brugge KV
18:45 Fenerbahçe SK 3:1 PFC Ludogorets Razgrad
18:45 Lille OSC 2:1 ŠK Slovan Bratislava
18:45 KF Ballkani 1:2 FC Astana
18:45 AZ Alkmaar 1:4 Aston Villa FC
18:45 KÍ Klaksvík 3:0 NK Olimpija Ljubljana
5.10.2023
21:00 ACF Fiorentina 2:2 Ferencvárosi TC
21:00 FC Nordsjælland 7:1 PFC Ludogorets Razgrad
21:00 FK Čukarički 0:2 KRC Genk
21:00 FC Spartak Trnava 1:2 Fenerbahçe SK
21:00 AZ Alkmaar 1:0 Legia Warszawa
21:00 PAOK FC 2:1 Eintracht Frankfurt
21:00 Aston Villa FC 1:0 HŠK Zrinjski
21:00 Aberdeen FC 1:1 HJK Helsinki
18:45 Breidablik UBK 0:1 FC Zorya Luhansk
18:45 FK Bodø/Glimt 0:1 Club Brugge KV
18:45 KAA Gent 2:0 Maccabi Tel-Aviv FC
18:45 Beşiktaş JK 2:3 FC Lugano
18:45 NK Olimpija Ljubljana 0:1 ŠK Slovan Bratislava
18:45 KÍ Klaksvík 0:0 Lille OSC
18:45 KF Ballkani 2:0 GNK Dinamo Zagreb
16:30 FC Astana 1:2 FC Viktoria Plzeň
21.9.2023
21:00 GNK Dinamo Zagreb 5:1 FC Astana
21:00 ŠK Slovan Bratislava 2:1 KÍ Klaksvík
21:00 FC Viktoria Plzeň 1:0 KF Ballkani
21:00 Maccabi Tel-Aviv FC 3:2 Breidablik UBK
21:00 Club Brugge KV 1:1 Beşiktaş JK
21:00 FC Zorya Luhansk 1:1 KAA Gent
21:00 FC Lugano 0:0 FK Bodø/Glimt
18:45 Legia Warszawa 3:2 Aston Villa FC
18:45 Eintracht Frankfurt 2:1 Aberdeen FC
18:45 HŠK Zrinjski 4:3 AZ Alkmaar
18:45 HJK Helsinki 2:3 PAOK FC
18:45 Ferencvárosi TC 3:1 FK Čukarički
18:45 Fenerbahçe SK 3:1 FC Nordsjælland
18:45 KRC Genk 2:2 ACF Fiorentina
18:45 PFC Ludogorets Razgrad 4:0 FC Spartak Trnava
20.9.2023
16:30 Lille OSC 2:0 NK Olimpija Ljubljana

4. předkolo

31.8.2023
21:00 Aston Villa FC 3:0 Hibernians FC
21:00 FK Partizan 0:1 FC Nordsjælland
21:00 Legia Warszawa 2:1pk FC Midtjylland
20:30 Club Brugge KV 2:2 CA Osasuna
20:30 Eintracht Frankfurt 2:0 PFC Levski Sofia
20:15 HNK Rijeka 1:1p Lille OSC
20:00 FC BATE Borisov 1:0 KF Ballkani
20:00 ACF Fiorentina 2:0 SK Rapid Wien
20:00 Ferencvárosi TC 3:0 FK Žalgiris Vilnius
20:00 NK Celje 1:1 Maccabi Tel-Aviv FC
20:00 SC Dnipro-1 1:2p FC Spartak Trnava
20:00 Beşiktaş JK 1:0 FC Dynamo Kyiv
20:00 Adana Demirspor 1:1pk KRC Genk
20:00 FK Partizani Tirana 1:1 FC Astana
19:30 PAOK FC 4:0 Heart of Midlothian FC
19:00 FC Viktoria Plzeň 3:0 FK Tobol Kostanay
19:00 APOEL FC 1:2 KAA Gent
19:00 FC Twente 0:1 Fenerbahçe SK
19:00 SK Brann 3:4pk AZ Alkmaar
18:45 Breidablik UBK 1:0 FC Struga Trim-Lum
18:00 HJK Helsinki 2:0 SSC Farul Constanţa
18:00 FK Bodø/Glimt 3:2p Sepsi OSK
24.8.2023
20:45 KF Ballkani 4:1 FC BATE Borisov
20:45 AZ Alkmaar 1:1 SK Brann
20:45 Heart of Midlothian FC 1:2 PAOK FC
20:30 CA Osasuna 1:2 Club Brugge KV
20:00 KAA Gent 2:0 APOEL FC
20:00 FC Midtjylland 3:3 Legia Warszawa
20:00 Lille OSC 2:1 HNK Rijeka
20:00 KRC Genk 2:1 Adana Demirspor
19:00 SSC Farul Constanţa 2:1 HJK Helsinki
19:00 SK Rapid Wien 1:0 ACF Fiorentina
19:00 Fenerbahçe SK 5:1 FC Twente
19:00 Maccabi Tel-Aviv FC 4:1 NK Celje
19:00 FC Dynamo Kyiv 2:3 Beşiktaş JK
19:00 PFC Levski Sofia 1:1 Eintracht Frankfurt
19:00 Sepsi OSK 2:2 FK Bodø/Glimt
18:30 FC Nordsjælland 5:0 FK Partizan
18:00 FK Žalgiris Vilnius 0:4 Ferencvárosi TC
17:00 FC Struga Trim-Lum 0:1 Breidablik UBK
16:00 FK Tobol Kostanay 1:2 FC Viktoria Plzeň
16:00 FC Astana 1:0 FK Partizani Tirana
23.8.2023
18:45 Hibernians FC 0:5 Aston Villa FC
18:30 FC Spartak Trnava 1:1 SC Dnipro-1

3. předkolo

17.8.2023
21:00 FK Partizan 3:0pk Sabah FK
21:00 Debreceni VSC 0:5 SK Rapid Wien
20:45 AZ Alkmaar 2:0 FC Santa Coloma
20:45 Derry City FC 1:1pk FK Tobol Kostanay
20:45 Heart of Midlothian FC 3:1 Rosenborg BK
20:45 FC Luzern 2:2 Hibernians FC
20:15 NK Maribor 0:3 Fenerbahçe SK
20:15 HNK Rijeka 2:0 B36 Tórshavn
20:00 FC Neman Grodno 1:4 NK Celje
20:00 FK Partizani Tirana 1:0 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola
20:00 KA Akureyri 1:5 Club Brugge KV
20:00 FC Swift Hesperange 2:1 FC Struga Trim-Lum
20:00 Beşiktaş JK 2:1 Neftçi PFK
20:00 NK Osijek 3:2 Adana Demirspor
20:00 FC Spartak Trnava 3:1 KKS Lech Poznań
19:45 FC Midtjylland 5:1 AC Omonia
19:30 PAOK FC 3:0 HNK Hajduk Split
19:00 FK Austria Wien 3:5 Legia Warszawa
19:00 PFC Levski Sofia 2:1 Hapoel Beer Sheva FC
19:00 FC Dynamo Kyiv 3:1pk Aris Thessaloniki FC
19:00 APOEL FC 1:0 FC Dila Gori
19:00 FC Nordsjælland 2:0 FCSB
19:00 Maccabi Tel-Aviv FC 1:0 AEK Larnaca FC
19:00 SK Brann 3:1 FC Arouca
19:00 Riga FC 0:3 FC Twente
19:00 Gzira United FC 0:2 FC Viktoria Plzeň
19:00 Ferencvárosi TC 2:1 Hamrun Spartans FC
18:00 FC Pyunik 0:3 FK Bodø/Glimt
18:00 FC Aktobe 0:1 Sepsi OSK
18:00 MKS Pogoń Szczecin 2:1 KAA Gent
18:00 Lincoln FC 1:3 KF Ballkani
16.8.2023
18:00 FC Flora Tallinn 0:2 SSC Farul Constanţa
10.8.2023
21:00 SK Rapid Wien 0:0 Debreceni VSC
21:00 HNK Hajduk Split 0:0 PAOK FC
20:45 KF Ballkani 2:0 Lincoln FC
20:30 Hibernians FC 3:1 FC Luzern
20:30 FCSB 0:0 FC Nordsjælland
20:15 Aris Thessaloniki FC 1:0 FC Dynamo Kyiv
20:00 Fenerbahçe SK 3:1 NK Maribor
20:00 Club Brugge KV 5:1 KA Akureyri
20:00 NK Celje 1:0 FC Neman Grodno
20:00 Adana Demirspor 5:1 NK Osijek
20:00 B36 Tórshavn 1:3 HNK Rijeka
20:00 FC Arouca 2:1 SK Brann
20:00 KKS Lech Poznań 2:1 FC Spartak Trnava
20:00 FC Twente 2:0 Riga FC
19:30 SSC Farul Constanţa 3:0 FC Flora Tallinn
19:30 Hamrun Spartans FC 1:6 Ferencvárosi TC
19:30 Hapoel Beer Sheva FC 0:0 PFC Levski Sofia
19:00 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 1:2 FK Partizani Tirana
19:00 FC Viktoria Plzeň 4:0 Gzira United FC
19:00 Neftçi PFK 1:3 Beşiktaş JK
19:00 FC Dila Gori 0:2 APOEL FC
19:00 AC Omonia 1:0 FC Midtjylland
19:00 Rosenborg BK 2:1 Heart of Midlothian FC
19:00 FC Santa Coloma 0:1 AZ Alkmaar
19:00 Legia Warszawa 1:2 FK Austria Wien
19:00 Sepsi OSK 1:1 FC Aktobe
18:00 FK Bodø/Glimt 3:0 FC Pyunik
18:00 Sabah FK 2:0 FK Partizan
17:00 FC Struga Trim-Lum 3:1 FC Swift Hesperange
16:00 FK Tobol Kostanay 1:0 Derry City FC
9.8.2023
20:00 KAA Gent 5:0 MKS Pogoń Szczecin
19:00 AEK Larnaca FC 1:1 Maccabi Tel-Aviv FC

2. předkolo

3.8.2023
21:15 Vitória SC 0:2pk NK Celje
21:00 Debreceni VSC 2:2pk Alashkert FC
21:00 Legia Warszawa 3:2 FK Ordabasy Shymkent
21:00 Shamrock Rovers FC 0:2 Ferencvárosi TC
20:45 Haverfordwest County AFC 1:1p B36 Tórshavn
20:45 Dundalk FC 2:2 KA Akureyri
20:45 FC Luzern 1:1 Djurgardens IF
20:30 Larne FC 1:4 KF Ballkani
20:30 NK Maribor 4:3p FC Differdange 03
20:30 FCSB 3:2 FK CSKA 1948 Sofia
20:30 FK Borac Banja Luka 1:2 FK Austria Wien
20:15 HNK Rijeka 6:1 KF Dukagjini Klina
20:15 Aris Thessaloniki FC 1:0 FC Ararat-Armenia
20:15 Hibernians FC 6:1 Inter Club d'Escaldes
20:00 Adana Demirspor 2:1 CFR 1907 Cluj
20:00 Hammarby IF 1:1 FC Twente
20:00 MŠK Žilina 2:5 KAA Gent
20:00 Aarhus Gymnastikforening 1:0 Club Brugge KV
20:00 FK Partizani Tirana 0:2 Beşiktaş JK
20:00 FK Vojvodina 1:2 APOEL FC
20:00 FC Drita Gjilan 1:2 FC Viktoria Plzeň
19:30 FC Progrès Niederkorn 2:1p FC Midtjylland
19:30 Beitar Jerusalem FC 1:4 PAOK FC
19:05 Bohemians Praha 1905 2:4 FK Bodø/Glimt
19:00 Sepsi OSK 4:0 PFK CSKA Sofia
19:00 AC Omonia 4:1 Qäbälä FK
19:00 FC Dila Gori 3:1 FC Vorskla Poltava
19:00 CS Petrocub Hînceşti 0:2 Maccabi Tel-Aviv FC
19:00 Rosenborg BK 3:2p Crusaders FC
19:00 Riga FC 3:1p Kecskeméti TE
19:00 PFC Levski Sofia 1:0 KF Shkupi 1927
19:00 Neftçi PFK 2:0 FK Željezničar
18:45 Zalaegerszegi TE 1:2 NK Osijek
18:00 KuPS Kuopio 3:3 Derry City FC
18:00 FK Kauno Žalgiris 1:2 KKS Lech Poznań
18:00 FC Aktobe 0:0 FC Torpedo Kutaisi
18:00 FC Dinamo Tbilisi 0:0 Hamrun Spartans FC
18:00 FK Panevėžys 0:0 Hapoel Beer Sheva FC
18:00 MKS Pogoń Szczecin 3:2 Linfield FC
18:00 FC Urartu 2:3 SSC Farul Constanţa
18:00 Sabah FK 0:0 FK Rīgas Futbola skola
17:30 FC Spartak Trnava 4:1 FK Auda Riga
17:00 FC Santa Coloma 3:0p FK Sutjeska Nikšić
17:00 FC Pyunik 0:0 Kalmar FF
16:00 FK Tobol Kostanay 1:2 FC Basel 1893
2.8.2023
19:30 F91 Dudelange 2:1 Gzira United FC
19:00 AEK Larnaca FC 1:1 FC Torpedo-BelAZ Zhodino
1.8.2023
21:00 Buducnost Podgorica 3:4 FC Struga Trim-Lum
20:45 FK Partizani Tirana 4:1 Atlètic Escaldes
20:00 FC Swift Hesperange 3:2 The New Saints FC
19:30 Balzan FC 0:0 FC Neman Grodno
19:30 FC Zimbru Chisinau 0:4 Fenerbahçe SK
17:00 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 7:0 SP Tre Penne
27.7.2023
21:00 FK Sutjeska Nikšić 2:0 FC Santa Coloma
21:00 Crusaders FC 2:2 Rosenborg BK
21:00 KF Shkupi 1927 0:2 PFC Levski Sofia
21:00 FK Željezničar 2:2 Neftçi PFK
20:45 Derry City FC 2:1 KuPS Kuopio
20:45 Linfield FC 2:5 MKS Pogoń Szczecin
20:30 KKS Lech Poznań 3:1 FK Kauno Žalgiris
20:30 FK Austria Wien 1:0 FK Borac Banja Luka
20:00 B36 Tórshavn 2:1 Haverfordwest County AFC
20:00 FC Twente 1:0 Hammarby IF
20:00 KA Akureyri 3:1 Dundalk FC
20:00 KAA Gent 5:1 MŠK Žilina
20:00 Club Brugge KV 3:0 Aarhus Gymnastikforening
20:00 KF Dukagjini Klina 0:1 HNK Rijeka
20:00 Beşiktaş JK 3:1 FK Partizani Tirana
20:00 FC Torpedo-BelAZ Zhodino 2:3 AEK Larnaca FC
20:00 Hapoel Beer Sheva FC 1:0 FK Panevėžys
20:00 NK Celje 3:4 Vitória SC
20:00 NK Osijek 1:0 Zalaegerszegi TE
19:30 CFR 1907 Cluj 1:1 Adana Demirspor
19:30 FC Vorskla Poltava 2:1 FC Dila Gori
19:30 Maccabi Tel-Aviv FC 3:0 CS Petrocub Hînceşti
19:30 FC Basel 1893 1:3 FK Tobol Kostanay
19:30 FC Differdange 03 1:1 NK Maribor
19:30 PAOK FC 0:0 Beitar Jerusalem FC
19:30 SSC Farul Constanţa 3:2 FC Urartu
19:00 PFK CSKA Sofia 0:2 Sepsi OSK
19:00 Kalmar FF 1:2 FC Pyunik
19:00 FC Torpedo Kutaisi 1:4 FC Aktobe
19:00 Kecskeméti TE 2:1 Riga FC
19:00 Djurgardens IF 1:2 FC Luzern
19:00 APOEL FC 2:1 FK Vojvodina
19:00 FK Auda Riga 1:1 FC Spartak Trnava
19:00 FC Viktoria Plzeň 0:0 FC Drita Gjilan
19:00 Gzira United FC 2:0 F91 Dudelange
19:00 Ferencvárosi TC 4:0 Shamrock Rovers FC
18:00 Qäbälä FK 2:3 AC Omonia
18:00 FK Bodø/Glimt 3:0 Bohemians Praha 1905
17:00 Alashkert FC 0:1 Debreceni VSC
17:00 FC Ararat-Armenia 1:1 Aris Thessaloniki FC
17:00 FK Ordabasy Shymkent 2:2 Legia Warszawa
17:00 Inter Club d'Escaldes 2:1 Hibernians FC
26.7.2023
20:00 FC Neman Grodno 2:0 Balzan FC
20:00 Fenerbahçe SK 5:0 FC Zimbru Chisinau
19:30 FK CSKA 1948 Sofia 0:1 FCSB
18:45 FC Midtjylland 2:0 FC Progrès Niederkorn
18:00 FK Rīgas Futbola skola 0:2 Sabah FK
17:00 FC Struga Trim-Lum 1:0 Buducnost Podgorica
25.7.2023
20:45 SP Tre Penne 0:3 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola
20:45 KF Ballkani 3:0 Larne FC
20:00 The New Saints FC 1:1 FC Swift Hesperange
20:00 Hamrun Spartans FC 2:1 FC Dinamo Tbilisi
17:00 Atlètic Escaldes 0:1 FK Partizani Tirana

2. předkolo

20.7.2023
21:00 FK Sarajevo 1:1 FC Torpedo Kutaisi
21:00 Crusaders FC 1:0 Valkeakosken Haka
21:00 KF Shkupi 1927 0:0 FC Hegelmann Litauen Kaunas
20:45 SS Cosmos 1:1 FK Sutjeska Nikšić
20:45 KS Vllaznia Shkodër 1:0 Linfield FC
20:45 Derry City FC 1:0 HB Tórshavn
20:45 Saint Patrick's Athletic FC 2:3 F91 Dudelange
20:45 Dundalk FC 3:1 FC Magpies
20:45 Víkingur Reykjavík 1:0 Riga FC
20:45 Haverfordwest County AFC 2:0pk KF Shkëndija
20:30 FK Arsenal Tivat 1:6 Alashkert FC
20:30 Glentoran FC 1:2pk Gzira United FC
20:00 KF Gjilani 0:2 FC Progrès Niederkorn
20:00 FC Neman Grodno 1:1 FC Vaduz
20:00 Connah's Quay Nomads FC 0:2 KA Akureyri
20:00 Víkingur 1:1 Inter Club d'Escaldes
20:00 KS Egnatia Rrogozhinë 4:5pk FC Ararat-Armenia
19:00 FC Dinamo Batumi 1:2 FK Partizani Tirana
19:00 FC Dinamo Minsk 1:2 FK Željezničar
19:00 FC Zimbru Chisinau 1:0 SP La Fiorita
19:00 FC Dila Gori 2:0 DAC 1904 Dunajská Streda
18:45 Tallinna FC Levadia 1:2 MŠK Žilina
18:00 FC Milsami Orhei 0:1 FK Panevėžys
18:00 FC Honka 0:0 FK Tobol Kostanay
17:30 JK Narva Trans 0:3 FC Pyunik
17:30 FK Rīgas Futbola skola 4:1 FK Makedonija Gjorče Petrov
17:30 Paide Linnameeskond 0:2 B36 Tórshavn
17:00 Birkirkara FC 1:2 NK Maribor
17:00 Europa FC 2:3 KF Dukagjini Klina
17:00 FC Santa Coloma 2:0 Penybont FC
18.7.2023
19:30 Balzan FC 1:3 NK Domžale
13.7.2023
21:00 NK Maribor 1:1 Birkirkara FC
20:45 Linfield FC 3:1 KS Vllaznia Shkodër
20:45 SP La Fiorita 1:1 FC Zimbru Chisinau
20:30 FK Sutjeska Nikšić 1:0 SS Cosmos
20:30 FK Željezničar 2:2 FC Dinamo Minsk
20:00 FK Partizani Tirana 1:1 FC Dinamo Batumi
20:00 HB Tórshavn 0:0 Derry City FC
20:00 FC Vaduz 1:2 FC Neman Grodno
20:00 KA Akureyri 2:0 Connah's Quay Nomads FC
20:00 KF Shkëndija 1:0 Haverfordwest County AFC
19:30 FC Progrès Niederkorn 2:2 KF Gjilani
19:30 DAC 1904 Dunajská Streda 2:1 FC Dila Gori
19:30 Penybont FC 1:1 FC Santa Coloma
19:00 FC Torpedo Kutaisi 2:2 FK Sarajevo
19:00 FC Hegelmann Litauen Kaunas 0:5 KF Shkupi 1927
19:00 Alashkert FC 1:1 FK Arsenal Tivat
19:00 KF Dukagjini Klina 2:1 Europa FC
19:00 NK Domžale 1:4 Balzan FC
19:00 Riga FC 2:0 Víkingur Reykjavík
19:00 Gzira United FC 2:2 Glentoran FC
18:00 Valkeakosken Haka 2:2 Crusaders FC
18:00 FK Panevėžys 2:2 FC Milsami Orhei
18:00 FC Magpies 0:0 Dundalk FC
17:30 FK Makedonija Gjorče Petrov 0:1 FK Rīgas Futbola skola
17:30 MŠK Žilina 2:1 Tallinna FC Levadia
17:00 FC Pyunik 2:0 JK Narva Trans
17:00 FC Ararat-Armenia 1:1 KS Egnatia Rrogozhinë
17:00 Inter Club d'Escaldes 2:1 Víkingur
16:00 FK Tobol Kostanay 2:1 FC Honka
12.7.2023
20:00 B36 Tórshavn 0:0 Paide Linnameeskond
19:30 F91 Dudelange 2:1 Saint Patrick's Athletic FC

29.5.2024
21:00 Olympiacos FC info ACF Fiorentina