Konferenční liga - zápasy

1/16-finále

23.2.2023
21:00 KKS Lech Poznań info FK Bodø/Glimt
21:00 KAA Gent info Qarabağ FK
21:00 ACF Fiorentina info SC Braga
21:00 FC Basel 1893 info Trabzonspor AŞ
18:45 RSC Anderlecht info PFC Ludogorets Razgrad
18:45 SC Dnipro-1 info AEK Larnaca FC
18:45 CFR 1907 Cluj info SS Lazio
18:45 FK Partizan info FC Sheriff
16.2.2023
21:00 AEK Larnaca FC info SC Dnipro-1
21:00 SS Lazio info CFR 1907 Cluj
21:00 FC Sheriff info FK Partizan
21:00 PFC Ludogorets Razgrad info RSC Anderlecht
18:45 Qarabağ FK info KAA Gent
18:45 SC Braga info ACF Fiorentina
18:45 Trabzonspor AŞ info FC Basel 1893
18:45 FK Bodø/Glimt info KKS Lech Poznań

Základní skupiny

3.11.2022
21:00 1. FC Köln 2:2 OGC Nice
21:00 Silkeborg IF 0:2 RSC Anderlecht
21:00 KKS Lech Poznań 3:0 Villarreal CF
21:00 Hapoel Beer Sheva FC 4:0 FK Austria Wien
21:00 FK Partizan 1:1 1. FC Slovácko
21:00 FCSB 0:3 West Ham United FC
18:45 KAA Gent 4:0 Molde FK
18:45 FC Pyunik 1:2 FC Basel 1893
18:45 Apollon Limassol FC 1:0 FC Vaduz
18:45 SK Slavia Praha 1:1 Sivasspor
18:45 AZ Alkmaar 2:1 SC Dnipro-1
18:45 CFR 1907 Cluj 1:0 KF Ballkani
18:45 Djurgardens IF 1:0 Shamrock Rovers FC
18:45 FK Žalgiris Vilnius 1:2 ŠK Slovan Bratislava
16:30 FK Rīgas Futbola skola 0:3 ACF Fiorentina
16:30 İstanbul Başakşehir 3:1 Heart of Midlothian FC
28.10.2022
13:00 1. FC Slovácko 0:1 1. FC Köln
27.10.2022
21:00 KF Ballkani 0:1 SK Slavia Praha
21:00 SC Dnipro-1 1:0 Apollon Limassol FC
21:00 Sivasspor 3:0 CFR 1907 Cluj
21:00 Heart of Midlothian FC 2:1 FK Rīgas Futbola skola
21:00 Molde FK 2:3 Djurgardens IF
21:00 FC Basel 1893 2:2 FK Žalgiris Vilnius
21:00 Shamrock Rovers FC 1:1 KAA Gent
21:00 ŠK Slovan Bratislava 2:1 FC Pyunik
21:00 West Ham United FC 1:0 Silkeborg IF
18:45 FC Vaduz 1:2 AZ Alkmaar
18:45 ACF Fiorentina 2:1 İstanbul Başakşehir
18:45 Villarreal CF 2:2 Hapoel Beer Sheva FC
18:45 FK Austria Wien 1:1 KKS Lech Poznań
18:45 RSC Anderlecht 2:2 FCSB
18:45 OGC Nice 2:1 FK Partizan
13.10.2022
21:00 FC Vaduz 1:2 SC Dnipro-1
21:00 KF Ballkani 1:2 Sivasspor
21:00 Hapoel Beer Sheva FC 1:1 KKS Lech Poznań
21:00 FCSB 0:5 Silkeborg IF
21:00 Shamrock Rovers FC 0:2 Molde FK
21:00 FK Žalgiris Vilnius 2:1 FC Pyunik
21:00 West Ham United FC 2:1 RSC Anderlecht
21:00 OGC Nice 1:2 1. FC Slovácko
18:45 ACF Fiorentina 5:1 Heart of Midlothian FC
18:45 Djurgardens IF 4:2 KAA Gent
18:45 ŠK Slovan Bratislava 3:3 FC Basel 1893
18:45 FK Partizan 2:0 1. FC Köln
18:45 Apollon Limassol FC 1:0 AZ Alkmaar
18:45 CFR 1907 Cluj 2:0 SK Slavia Praha
18:45 İstanbul Başakşehir 3:0 FK Rīgas Futbola skola
18:45 FK Austria Wien 0:1 Villarreal CF
6.10.2022
21:00 KAA Gent 0:1 Djurgardens IF
21:00 FC Basel 1893 0:2 ŠK Slovan Bratislava
21:00 1. FC Köln 0:1 FK Partizan
21:00 Heart of Midlothian FC 0:3 ACF Fiorentina
21:00 AZ Alkmaar 3:2 Apollon Limassol FC
21:00 SK Slavia Praha 0:1 CFR 1907 Cluj
21:00 FK Rīgas Futbola skola 0:0 İstanbul Başakşehir
21:00 Villarreal CF 5:0 FK Austria Wien
18:45 Molde FK 3:0 Shamrock Rovers FC
18:45 FC Pyunik 2:0 FK Žalgiris Vilnius
18:45 RSC Anderlecht 0:1 West Ham United FC
18:45 1. FC Slovácko 0:1 OGC Nice
18:45 Silkeborg IF 5:0 FCSB
18:45 SC Dnipro-1 2:2 FC Vaduz
18:45 Sivasspor 3:4 KF Ballkani
18:45 KKS Lech Poznań 0:0 Hapoel Beer Sheva FC
15.9.2022
21:00 Silkeborg IF 2:3 West Ham United FC
21:00 1. FC Köln 4:2 1. FC Slovácko
21:00 FK Rīgas Futbola skola 0:2 Heart of Midlothian FC
21:00 KKS Lech Poznań 4:1 FK Austria Wien
21:00 İstanbul Başakşehir 3:0 ACF Fiorentina
21:00 Hapoel Beer Sheva FC 1:2 Villarreal CF
21:00 FCSB 0:0 RSC Anderlecht
21:00 FK Partizan 1:1 OGC Nice
18:45 KAA Gent 3:0 Shamrock Rovers FC
18:45 FC Pyunik 2:0 ŠK Slovan Bratislava
18:45 Apollon Limassol FC 1:3 SC Dnipro-1
18:45 SK Slavia Praha 3:2 KF Ballkani
18:45 AZ Alkmaar 4:1 FC Vaduz
18:45 CFR 1907 Cluj 0:1 Sivasspor
18:45 Djurgardens IF 3:2 Molde FK
18:45 FK Žalgiris Vilnius 0:1 FC Basel 1893
8.9.2022
21:00 FC Vaduz 0:0 Apollon Limassol FC
21:00 SC Dnipro-1 0:1 AZ Alkmaar
21:00 Sivasspor 1:1 SK Slavia Praha
21:00 Molde FK 0:0 KAA Gent
21:00 FC Basel 1893 3:1 FC Pyunik
21:00 Shamrock Rovers FC 0:0 Djurgardens IF
21:00 ŠK Slovan Bratislava 0:0 FK Žalgiris Vilnius
21:00 West Ham United FC 3:1 FCSB
18:45 KF Ballkani 1:1 CFR 1907 Cluj
18:45 Heart of Midlothian FC 0:4 İstanbul Başakşehir
18:45 Villarreal CF 4:3 KKS Lech Poznań
18:45 ACF Fiorentina 1:1 FK Rīgas Futbola skola
18:45 FK Austria Wien 0:0 Hapoel Beer Sheva FC
18:45 RSC Anderlecht 1:0 Silkeborg IF
18:45 1. FC Slovácko 3:3 FK Partizan
18:45 OGC Nice 1:1 1. FC Köln

4. předkolo

25.8.2022
21:00 HNK Hajduk Split 0:2 Villarreal CF
21:00 Gil Vicente FC 1:2 AZ Alkmaar
21:00 SK Rapid Wien 0:1 FC Vaduz
20:45 Royal Antwerp FC 1:3 İstanbul Başakşehir
20:45 Linfield FC 1:2pk FK Rīgas Futbola skola
20:30 ŠK Slovan Bratislava 3:1pk HŠK Zrinjski
20:30 F91 Dudelange 1:1 KKS Lech Poznań
20:00 KF Ballkani 1:0 KF Shkupi 1927
20:00 RSC Anderlecht 1:1pk BSC Young Boys
20:00 OGC Nice 2:0p Maccabi Tel-Aviv FC
20:00 Hamrun Spartans FC 3:3 FK Partizan
19:00 SK Slavia Praha 2:0p Raków Częstochowa
19:00 MOL Vidi FC 0:3 1. FC Köln
19:00 CFR 1907 Cluj 1:0 NK Maribor
19:00 Viking FK 1:3 FCSB
19:00 FC Basel 1893 2:0 PFK CSKA Sofia
19:00 AIK Fotboll 0:1 1. FC Slovácko
19:00 Viborg FF 0:3 West Ham United FC
19:00 Hapoel Beer Sheva FC 2:1pk CS Universitatea Craiova
19:00 FC Twente 0:0 ACF Fiorentina
19:00 Wolfsberger AC 0:4 Molde FK
23.8.2022
18:00 APOEL FC 3:2 Djurgardens IF
18.8.2022
21:00 FK Partizan 4:1 Hamrun Spartans FC
21:00 ACF Fiorentina 2:1 FC Twente
21:00 KF Shkupi 1927 1:2 KF Ballkani
21:00 AZ Alkmaar 4:0 Gil Vicente FC
20:45 West Ham United FC 3:1 Viborg FF
20:45 Villarreal CF 4:2 HNK Hajduk Split
20:30 FCSB 1:2 Viking FK
20:30 KKS Lech Poznań 2:0 F91 Dudelange
20:30 1. FC Köln 1:2 MOL Vidi FC
20:15 NK Maribor 0:0 CFR 1907 Cluj
20:00 HŠK Zrinjski 1:0 ŠK Slovan Bratislava
20:00 FC Vaduz 1:1 SK Rapid Wien
19:45 İstanbul Başakşehir 1:1 Royal Antwerp FC
19:30 CS Universitatea Craiova 1:1 Hapoel Beer Sheva FC
19:00 BSC Young Boys 0:1 RSC Anderlecht
19:00 FK Rīgas Futbola skola 2:2 Linfield FC
19:00 PFK CSKA Sofia 1:0 FC Basel 1893
19:00 Maccabi Tel-Aviv FC 1:0 OGC Nice
19:00 1. FC Slovácko 3:0 AIK Fotboll
19:00 Molde FK 0:1 Wolfsberger AC
18:00 Raków Częstochowa 2:1 SK Slavia Praha
17.8.2022
18:45 Djurgardens IF 3:0 APOEL FC

3. předkolo

11.8.2022
21:00 Kisvárda Master Good SE 2:1 Molde FK
21:00 BSC Young Boys 3:0 KuPS Kuopio
21:00 Gil Vicente FC 4:0 Riga FC
21:00 AZ Alkmaar 7:0 Dundee United FC
20:45 Saint Patrick's Athletic FC 0:2 PFK CSKA Sofia
20:30 SK Rapid Wien 2:0p Neftçi PFK
20:30 KKS Lech Poznań 4:1p Víkingur Reykjavík
20:00 Aris Thessaloniki FC 2:1 Maccabi Tel-Aviv FC
20:00 RSC Anderlecht 3:0 Paide Linnameeskond
20:00 PFC Levski Sofia 1:3pk Hamrun Spartans FC
20:00 Hibernians FC 1:3 FK Rīgas Futbola skola
20:00 Sligo Rovers FC 1:0 Viking FK
20:00 KÍ Klaksvík 2:2pk KF Ballkani
20:00 KF Shkëndija 1:2pk AIK Fotboll
19:45 İstanbul Başakşehir 3:0 Breidablik UBK
19:30 Royal Antwerp FC 2:0 Lillestrøm SK
19:30 CS Universitatea Craiova 3:0 FC Zorya Luhansk
19:30 Panathinaikos FC 1:1 SK Slavia Praha
19:30 FCSB 1:0 DAC 1904 Dunajská Streda
19:15 FC Basel 1893 3:1pk Brøndby IF
19:15 Hapoel Beer Sheva FC 3:1 FC Lugano
19:00 Djurgardens IF 3:1 Sepsi OSK
19:00 CFR 1907 Cluj 1:0 FC Shakhtyor Soligorsk
19:00 Konyaspor 2:4 FC Vaduz
19:00 FC Twente 4:1 FK Čukarički
19:00 CS Petrocub Hînceşti 1:2 MOL Vidi FC
18:00 Raków Częstochowa 1:0 FC Spartak Trnava
16:00 FK Tobol Kostanay 1:1 HŠK Zrinjski
15:30 FK Kyzyl-Zhar SK Petropavlovsk 0:0 APOEL FC
10.8.2022
18:00 Vitória SC 1:0 HNK Hajduk Split
9.8.2022
20:00 B36 Tórshavn 1:2 Viborg FF
18:00 Gzira United FC 0:4 Wolfsberger AC
4.8.2022
21:00 HNK Hajduk Split 3:1 Vitória SC
21:00 Dundee United FC 1:0 AZ Alkmaar
21:00 HŠK Zrinjski 1:0 FK Tobol Kostanay
20:55 MOL Vidi FC 5:0 CS Petrocub Hînceşti
20:45 Víkingur Reykjavík 1:0 KKS Lech Poznań
20:45 Breidablik UBK 1:3 İstanbul Başakşehir
20:30 Brøndby IF 1:0 FC Basel 1893
20:00 FC Vaduz 1:1 Konyaspor
20:00 FK Čukarički 1:3 FC Twente
20:00 FC Lugano 0:2 Hapoel Beer Sheva FC
20:00 KF Ballkani 3:2 KÍ Klaksvík
20:00 Sepsi OSK 1:3 Djurgardens IF
19:30 FC Zorya Luhansk 1:0 CS Universitatea Craiova
19:30 Hamrun Spartans FC 0:1 PFC Levski Sofia
19:00 Molde FK 3:0 Kisvárda Master Good SE
19:00 Lillestrøm SK 1:3 Royal Antwerp FC
19:00 SK Slavia Praha 2:0 Panathinaikos FC
19:00 Viking FK 5:1 Sligo Rovers FC
19:00 AIK Fotboll 1:1 KF Shkëndija
19:00 APOEL FC 1:0 FK Kyzyl-Zhar SK Petropavlovsk
19:00 Neftçi PFK 2:1 SK Rapid Wien
19:00 Maccabi Tel-Aviv FC 2:0 Aris Thessaloniki FC
19:00 FC Shakhtyor Soligorsk 0:0 CFR 1907 Cluj
19:00 PFK CSKA Sofia 0:1 Saint Patrick's Athletic FC
18:45 Paide Linnameeskond 0:2 RSC Anderlecht
18:30 FC Spartak Trnava 0:2 Raków Częstochowa
18:00 KuPS Kuopio 0:2 BSC Young Boys
18:00 FK Rīgas Futbola skola 1:1 Hibernians FC
3.8.2022
20:30 DAC 1904 Dunajská Streda 0:1 FCSB
19:30 Wolfsberger AC 0:0 Gzira United FC
19:00 Riga FC 1:1 Gil Vicente FC
19:00 Viborg FF 3:0 B36 Tórshavn

2. předkolo

28.7.2022
21:00 DAC 1904 Dunajská Streda 2:0 Víkingur
21:00 HŠK Zrinjski 3:2 FK Partizani Tirana
21:00 Puskás Ferenc Akadémia FC 0:0 Vitória SC
21:00 Crusaders FC 1:1 FC Basel 1893
20:45 SP Tre Fiori 0:0 B36 Tórshavn
20:45 FK Tuzla City 0:4 AZ Alkmaar
20:30 Buducnost Podgorica 2:1 Breidablik UBK
20:30 NK Osijek 0:2 FK Kyzyl-Zhar SK Petropavlovsk
20:00 KF Laçi 1:4 CS Petrocub Hînceşti
20:00 Hamrun Spartans FC 1:0 FK Velež Mostar
20:00 Brøndby IF 4:0 MKS Pogoń Szczecin
20:00 KF Shkëndija 3:1 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola
20:00 Konyaspor 2:0 FC BATE Borisov
20:00 FC Vaduz 1:1p FC Koper
20:00 BSC Young Boys 3:0 FK Liepāja
20:00 NS Mura 0:1pk Saint Patrick's Athletic FC
20:00 FK Čukarički 4:0 Racing FC Union Lëtzebuerg
20:00 FC Dinamo Minsk 0:1 Hapoel Beer Sheva FC
20:00 Sligo Rovers FC 2:0 Motherwell FC
20:00 FC Drita Gjilan 0:2 Royal Antwerp FC
19:45 KS Lechia Gdańsk 1:2 SK Rapid Wien
19:30 PAOK FC 1:1 PFC Levski Sofia
19:30 CS Universitatea Craiova 3:0 KS Vllaznia Shkodër
19:30 FCSB 4:2 FC Saburtalo Tbilisi
19:30 Maccabi Tel-Aviv FC 0:0 Zira IK
19:00 Viborg FF 1:0 FK Sūduva
19:00 FK Radnički Niš 3:4pk Gzira United FC
19:00 Lillestrøm SK 5:2 SJK Seinäjoki
19:00 FC Dinamo Batumi 1:1 KKS Lech Poznań
19:00 Viking FK 2:1 AC Sparta Praha
19:00 NK Olimpija Ljubljana 2:1pk Sepsi OSK
19:00 Riga FC 2:1 MFK Ružomberok
19:00 PFK CSKA Sofia 4:0 FK Makedonija Gjorče Petrov
19:00 Djurgardens IF 2:0 HNK Rijeka
19:00 Neftçi PFK 3:0 Aris FC Limassol
19:00 Newtown AFC 1:2 FC Spartak Trnava
19:00 SK Slavia Praha 7:0 St Joseph's FC
19:00 Tallinna FC Levadia 1:1 Hibernians FC
19:00 APOEL FC 2:0 PFC Botev Plovdiv
18:45 IF Elfsborg 1:2 Molde FK
18:45 Maccabi Netanya FC 0:1 İstanbul Başakşehir
18:00 Paide Linnameeskond 1:0pk FC Ararat-Armenia
18:00 Qäbälä FK 2:1 MOL Vidi FC
18:00 Kisvárda Master Good SE 1:0 FC Kairat Almaty
18:00 FC Milsami Orhei 1:4 KuPS Kuopio
17:00 FC Astana 0:1 Raków Częstochowa
27.7.2022
20:00 FK Gomel 1:2 Aris Thessaloniki FC
20:00 KÍ Klaksvík 1:0 FK Sutjeska Nikšić
19:00 AIK Fotboll 2:0p FC Vorskla Poltava
17:00 Inter Club d'Escaldes 1:1 CFR 1907 Cluj
26.7.2022
20:00 KF Ballkani 6:0 SP La Fiorita
19:15 The New Saints FC 0:0 Víkingur Reykjavík
18:00 Lincoln FC 0:1 FK Tobol Kostanay
21.7.2022
21:30 Vitória SC 3:0 Puskás Ferenc Akadémia FC
21:30 Víkingur Reykjavík 2:0 The New Saints FC
21:15 Breidablik UBK 2:0 Buducnost Podgorica
21:00 FC BATE Borisov 0:3 Konyaspor
21:00 Raków Częstochowa 5:0 FC Astana
21:00 KS Vllaznia Shkodër 1:1 CS Universitatea Craiova
20:45 Saint Patrick's Athletic FC 1:1 NS Mura
20:45 Motherwell FC 0:1 Sligo Rovers FC
20:30 FK Velež Mostar 0:1 Hamrun Spartans FC
20:30 HNK Rijeka 1:2 Djurgardens IF
20:30 AZ Alkmaar 1:0 FK Tuzla City
20:30 FC Spartak Trnava 4:1 Newtown AFC
20:00 Sepsi OSK 3:1 NK Olimpija Ljubljana
20:00 Aris Thessaloniki FC 5:1 FK Gomel
20:00 Racing FC Union Lëtzebuerg 1:4 FK Čukarički
19:45 İstanbul Başakşehir 1:1 Maccabi Netanya FC
19:30 CFR 1907 Cluj 3:0 Inter Club d'Escaldes
19:30 Aris FC Limassol 2:0 Neftçi PFK
19:30 Hapoel Beer Sheva FC 2:1 FC Dinamo Minsk
19:00 AC Sparta Praha 0:0 Viking FK
19:00 FC Basel 1893 2:0 Crusaders FC
19:00 SK Rapid Wien 0:0 KS Lechia Gdańsk
19:00 St Joseph's FC 0:4 SK Slavia Praha
19:00 Royal Antwerp FC 0:0 FC Drita Gjilan
19:00 FC Vorskla Poltava 3:2 AIK Fotboll
19:00 PFC Levski Sofia 2:0 PAOK FC
19:00 Gzira United FC 2:2 FK Radnički Niš
19:00 B36 Tórshavn 1:0 SP Tre Fiori
19:00 CS Petrocub Hînceşti 0:0 KF Laçi
19:00 MOL Vidi FC 4:1 Qäbälä FK
18:30 MKS Pogoń Szczecin 1:1 Brøndby IF
18:30 MFK Ružomberok 0:3 Riga FC
18:30 FK Sūduva 0:1 Viborg FF
18:00 Molde FK 4:1 IF Elfsborg
18:00 FC Koper 0:1 FC Vaduz
18:00 FC Saburtalo Tbilisi 1:0 FCSB
18:00 KuPS Kuopio 2:2 FC Milsami Orhei
18:00 Zira IK 0:3 Maccabi Tel-Aviv FC
18:00 SJK Seinäjoki 0:1 Lillestrøm SK
18:00 KKS Lech Poznań 5:0 FC Dinamo Batumi
17:30 FK Makedonija Gjorče Petrov 0:0 PFK CSKA Sofia
17:00 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 1:2 KF Shkëndija
17:00 FC Ararat-Armenia 0:0 Paide Linnameeskond
16:00 FC Kairat Almaty 0:1 Kisvárda Master Good SE
16:00 FK Liepāja 0:1 BSC Young Boys
16:00 FK Tobol Kostanay 2:0 Lincoln FC
14:00 FK Kyzyl-Zhar SK Petropavlovsk 1:2 NK Osijek
20.7.2022
21:00 FK Sutjeska Nikšić 0:0 KÍ Klaksvík
19:00 PFC Botev Plovdiv 0:0 APOEL FC
19:00 Víkingur 0:2 DAC 1904 Dunajská Streda
19.7.2022
20:45 SP La Fiorita 0:4 KF Ballkani
20:00 Hibernians FC 3:2 Tallinna FC Levadia
20:00 FK Partizani Tirana 0:1 HŠK Zrinjski

1. předkolo

14.7.2022
21:15 Breidablik UBK 4:1 Tic Tapa UE Santa Coloma
21:00 Crusaders FC 3:1 FC Magpies
21:00 Cliftonville FC 0:3 DAC 1904 Dunajská Streda
21:00 FK Iskra Danilovgrad 0:1 KF Laçi
20:45 SP Tre Fiori 3:1 CS Fola Esch
20:45 FK Dečić 1:2 FC Dinamo Minsk
20:45 Larne FC 0:1 St Joseph's FC
20:15 KR Reykjavík 1:0 MKS Pogoń Szczecin
20:00 NS Mura 2:1 FC Sfîntul Gheorghe
20:00 Hamrun Spartans FC 4:1 Alashkert FC
20:00 KF Llapi Podujevë 2:2 Buducnost Podgorica
20:00 Sligo Rovers FC 1:1pk Bala Town FC
20:00 FK Partizani Tirana 0:2pk FC Saburtalo Tbilisi
19:30 FC Differdange 03 1:2p NK Olimpija Ljubljana
19:15 Newtown AFC 3:1pk HB Tórshavn
19:00 Riga FC 2:0 Derry City FC
19:00 M-Perruquers Atlètic Club d'Escaldes 0:1p Gzira United FC
19:00 FC Dila Gori 0:0 KuPS Kuopio
19:00 B36 Tórshavn 4:1pk FK Borac Banja Luka
19:00 CS Petrocub Hînceşti 1:0 Floriana FC
18:00 Paide Linnameeskond 2:2pk FC Dinamo Tbilisi
18:00 FC Milsami Orhei 2:0 FK Panevėžys
18:00 SJK Seinäjoki 4:2p FC Flora Tallinn
18:00 FK Kauno Žalgiris 0:0 MFK Ružomberok
18:00 FK Tuzla City 6:0 SP Tre Penne
17:00 FC Ararat-Armenia 2:2 KF Shkëndija
17:00 Fudbalska Akademija Pandev 1:2 KS Lechia Gdańsk
17:00 Europa FC 1:2 Víkingur
16:00 FK Liepāja 3:1 KF Gjilani
12.7.2022
20:00 FC Drita Gjilan 3:0 FC Inter Turku
7.7.2022
20:45 SP Tre Penne 0:2 FK Tuzla City
20:45 Derry City FC 0:2 Riga FC
20:30 DAC 1904 Dunajská Streda 2:1 Cliftonville FC
20:30 Buducnost Podgorica 2:0 KF Llapi Podujevë
20:15 KS Lechia Gdańsk 4:1 Fudbalska Akademija Pandev
20:00 FC Dinamo Minsk 1:1 FK Dečić
20:00 KF Laçi 0:0 FK Iskra Danilovgrad
20:00 KF Gjilani 1:0 FK Liepāja
20:00 Bala Town FC 1:2 Sligo Rovers FC
20:00 HB Tórshavn 1:0 Newtown AFC
20:00 CS Fola Esch 0:1 SP Tre Fiori
20:00 KF Shkëndija 2:0 FC Ararat-Armenia
19:00 Floriana FC 0:0 CS Petrocub Hînceşti
19:00 NK Olimpija Ljubljana 1:1 FC Differdange 03
19:00 FC Dinamo Tbilisi 2:3 Paide Linnameeskond
19:00 FC Sfîntul Gheorghe 1:2 NS Mura
18:30 MFK Ružomberok 2:0 FK Kauno Žalgiris
18:00 FK Panevėžys 0:0 FC Milsami Orhei
18:00 KuPS Kuopio 2:0 FC Dila Gori
18:00 FK Borac Banja Luka 2:0 B36 Tórshavn
18:00 FC Flora Tallinn 1:0 SJK Seinäjoki
18:00 MKS Pogoń Szczecin 4:1 KR Reykjavík
18:00 FC Saburtalo Tbilisi 0:1 FK Partizani Tirana
18:00 FC Magpies 2:1 Crusaders FC
17:00 Alashkert FC 1:0 Hamrun Spartans FC
17:00 Tic Tapa UE Santa Coloma 0:1 Breidablik UBK
6.7.2022
20:00 Víkingur 1:0 Europa FC
17:00 FC Inter Turku 1:0 FC Drita Gjilan
5.7.2022
19:00 St Joseph's FC 0:0 Larne FC
19:00 Gzira United FC 1:1 M-Perruquers Atlètic Club d'Escaldes