|
SSA Jagiellonia Białystok |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 47 | 20 (42.55%) | 15 (31.91%) | 12 (25.53%) |
| Ekstraklasa | 3.9.2026 | 20:30 | KKS Lech Poznań | 2:1 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 30.8.2026 | 14:45 | Raków Częstochowa | 2:5 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Evropská liga | 27.8.2026 | 18:00 | FC Saburtalo Tbilisi | 1:2 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Evropská liga | 20.8.2026 | 18:00 | SSA Jagiellonia Białystok | 4:0 | FC Saburtalo Tbilisi |
| Evropská liga | 13.8.2026 | 20:30 | Rangers FC | 1:1 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 9.8.2026 | 20:15 | SSA Jagiellonia Białystok | 0:2 | RTS Widzew Łódź |
| Evropská liga | 6.8.2026 | 18:00 | SSA Jagiellonia Białystok | 2:1 | Rangers FC |
| Ekstraklasa | 31.7.2026 | 20:30 | Motor Lublin SA | 1:2 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 25.7.2026 | 14:45 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:0 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 23.5.2026 | 17:30 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:0 | Zagłębie Lubin |
| Statistika | SSA Jagiellonia Białystok | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.53 | 1.15 | 2.68 |
| Branky v 1. poločase | 0.72 | 0.45 | 1.17 |
| xG | 1.66 | 1.56 | 3.22 |
| Střely | 13.98 | 13.83 | 27.81 |
| Střely na bránu | 5.17 | 4.11 | 9.28 |
| Rohy | 4.94 | 4.6 | 9.54 |
| Žluté karty | 2.19 | 2.09 | 4.28 |
| Červené karty | 0.06 | 0.06 | 0.12 |
| Fauly | 13.09 | 12.98 | 26.07 |
| Držení míče | 55.96% | 44.04% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 20 (42.55%) |
15 (31.91%) |
21 (44.68%) |
23 (48.94%) |
24 (51.06%) |
21 (44.68%) |
24 (51.06%) |
3 (6.38%) |
23 (48.94%) |
33 (70.21%) |
| Soupeř více | 12 (25.53%) |
6 (12.77%) |
25 (53.19%) |
23 (48.94%) |
16 (34.04%) |
21 (44.68%) |
18 (38.3%) |
3 (6.38%) |
21 (44.68%) |
11 (23.4%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SSA Jagiellonia Białystok | 8x (17.02%) |
21x (44.68%) |
9x (19.15%) |
4x (8.51%) |
4x (8.51%) |
1x (2.13%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 14x (29.79%) |
15x (31.91%) |
15x (31.91%) |
3x (6.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 5x (10.64%) |
5x (10.64%) |
9x (19.15%) |
16x (34.04%) |
8x (17.02%) |
2x (4.26%) |
2x (4.26%) |
| SSA Jagiellonia Białystok dá gól | 39x (82.98%) |
| Soupeř dá gól | 33x (70.21%) |
| Oba týmy dají gól | 30x (63.83%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (12.77%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (23.4%) |
| 2 | 4 (8.51%) |
| 3 | 3 (6.38%) |
| 4+ | 2 (4.26%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (17.02%) |
| 2 | 2 (4.26%) |
| 3 | 2 (4.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 13 (27.66%) |
| Výhra - remíza | 2 (4.26%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 7 (14.89%) |
| Remíza - remíza | 12 (25.53%) |
| Remíza - prohra | 7 (14.89%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.13%) |
| Prohra - prohra | 5 (10.64%) |
| Počet zápasů | 24 (51.06%) |
| z toho výher | 17 (70.83%) |
| z toho remíz | 5 (20.83%) |
| z toho proher | 2 (8.33%) |
| Počet zápasů | 18 (38.3%) |
| z toho výher | 3 (16.67%) |
| z toho remíz | 5 (27.78%) |
| z toho proher | 10 (55.56%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 8 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SSA Jagiellonia Białystok | 5x (10.64%) |
42x (89.36%) |
12x (25.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (19.15%) |
38x (80.85%) |
10x (21.28%) |
1x (2.13%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
47x (100%) |
44x (93.62%) |
28x (59.57%) |
4x (8.51%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (19.15%) |
| 2 | 1 (2.13%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (6.38%) |
| 2 | 1 (2.13%) |
| 3 | 0 (0%) |