West Ham United FC - znak

West Ham United FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
43 11 (25.58%) 12 (27.91%) 20 (46.51%)

Poslední zápasy

Premier League 10.5.2026 17:30 West Ham United FC 0:1 Arsenal FC
Premier League 2.5.2026 16:00 Brentford FC 3:0 West Ham United FC
Premier League 25.4.2026 16:00 West Ham United FC 2:1 Everton FC
Premier League 20.4.2026 21:00 Crystal Palace FC 0:0 West Ham United FC
Premier League 10.4.2026 21:00 West Ham United FC 4:0 Wolverhampton Wanderers FC
FA Cup 5.4.2026 17:30 West Ham United FC 2:2 Leeds United FC
Premier League 22.3.2026 15:15 Aston Villa FC 2:0 West Ham United FC
Premier League 14.3.2026 21:00 West Ham United FC 1:1 Manchester City FC
FA Cup 9.3.2026 20:30 West Ham United FC 2:2 Brentford FC
Premier League 4.3.2026 20:30 Fulham FC 0:1 West Ham United FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika West Ham United FC Soupeři Celkem
Branky 1.26 1.7 2.96
Branky v 1. poločase 0.58 0.65 1.23
xG 1.29 1.75 3.04
Střely 11.47 15.28 26.75
Střely na bránu 3.81 5.14 8.95
Rohy 5.23 5.98 11.21
Žluté karty 1.81 2 3.81
Červené karty 0.09 0 0.09
Fauly 11.49 10.63 22.12
Držení míče 45% 55% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(25.58%)
13
(30.23%)
12
(27.91%)
13
(30.23%)
9
(20.93%)
21
(48.84%)
10
(23.26%)
4
(9.3%)
21
(48.84%)
12
(27.91%)
Soupeř více 20
(46.51%)
14
(32.56%)
31
(72.09%)
28
(65.12%)
29
(67.44%)
17
(39.53%)
19
(44.19%)
0
(0%)
19
(44.19%)
31
(72.09%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
West Ham United FC 13x
(30.23%)
13x
(30.23%)
11x
(25.58%)
5x
(11.63%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(16.28%)
13x
(30.23%)
13x
(30.23%)
8x
(18.6%)
0x
(0%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(4.65%)
4x
(9.3%)
11x
(25.58%)
12x
(27.91%)
8x
(18.6%)
4x
(9.3%)
2x
(4.65%)
West Ham United FC dá gól 30x (69.77%)
Soupeř dá gól 36x (83.72%)
Oba týmy dají gól 25x (58.14%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 9x (20.93%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (11.63%)
2 4 (9.3%)
3 1 (2.33%)
4+ 1 (2.33%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (20.93%)
2 4 (9.3%)
3 6 (13.95%)
4+ 1 (2.33%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (13.95%)
Výhra - remíza 4 (9.3%)
Výhra - prohra 3 (6.98%)
Remíza - výhra 5 (11.63%)
Remíza - remíza 6 (13.95%)
Remíza - prohra 5 (11.63%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (4.65%)
Prohra - prohra 12 (27.91%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (44.19%)
z toho výher 9 (47.37%)
z toho remíz 6 (31.58%)
z toho proher 4 (21.05%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 22 (51.16%)
z toho výher 2 (9.09%)
z toho remíz 4 (18.18%)
z toho proher 16 (72.73%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
2:1 2
3:0 1
3:1 3
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 6
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 4
0:3 5
1:2 4
1:5 1
2:3 3
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
West Ham United FC 11x
(25.58%)
32x
(74.42%)
3x
(6.98%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(2.33%)
42x
(97.67%)
13x
(30.23%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
43x
(100%)
42x
(97.67%)
25x
(58.14%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.33%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (18.6%)
2 2 (4.65%)
3 0 (0%)