|
Piast Gliwice |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 12 (34.29%) | 8 (22.86%) | 15 (42.86%) |
| Ekstraklasa | 10.5.2026 | 12:15 | Piast Gliwice | 0:0 | GKS Katowice |
| Ekstraklasa | 1.5.2026 | 17:30 | MKS Korona Kielce | 1:1 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 27.4.2026 | 19:00 | Piast Gliwice | 4:1 | Arka Gdynia |
| Ekstraklasa | 20.4.2026 | 19:00 | KS Lechia Gdańsk | 1:1 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 13.4.2026 | 19:00 | Piast Gliwice | 0:2 | MKS Pogoń Szczecin |
| Ekstraklasa | 6.4.2026 | 12:15 | LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 3:2 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 20.3.2026 | 18:00 | Piast Gliwice | 3:1 | RKS Radomiak Radom |
| Ekstraklasa | 14.3.2026 | 14:45 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:2 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 7.3.2026 | 17:30 | Piast Gliwice | 1:3 | Zagłębie Lubin |
| Ekstraklasa | 27.2.2026 | 18:00 | MKS Cracovia Kraków | 2:3 | Piast Gliwice |
| Statistika | Piast Gliwice | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.2 | 1.26 | 2.46 |
| Branky v 1. poločase | 0.37 | 0.57 | 0.94 |
| xG | 1.69 | 1.45 | 3.14 |
| Střely | 14.77 | 11.46 | 26.23 |
| Střely na bránu | 4.31 | 4.49 | 8.8 |
| Rohy | 5.37 | 4.54 | 9.91 |
| Žluté karty | 1.94 | 1.83 | 3.77 |
| Červené karty | 0.14 | 0.03 | 0.17 |
| Fauly | 11.63 | 11.97 | 23.6 |
| Držení míče | 54.37% | 45.63% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 12 (34.29%) |
6 (17.14%) |
22 (62.86%) |
23 (65.71%) |
13 (37.14%) |
20 (57.14%) |
14 (40%) |
5 (14.29%) |
14 (40%) |
22 (62.86%) |
| Soupeř více | 15 (42.86%) |
11 (31.43%) |
12 (34.29%) |
10 (28.57%) |
19 (54.29%) |
13 (37.14%) |
13 (37.14%) |
1 (2.86%) |
19 (54.29%) |
13 (37.14%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piast Gliwice | 12x (34.29%) |
12x (34.29%) |
5x (14.29%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (25.71%) |
11x (31.43%) |
12x (34.29%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 4x (11.43%) |
6x (17.14%) |
9x (25.71%) |
7x (20%) |
5x (14.29%) |
3x (8.57%) |
1x (2.86%) |
| Piast Gliwice dá gól | 23x (65.71%) |
| Soupeř dá gól | 26x (74.29%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (51.43%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (11.43%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 6 (17.14%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25.71%) |
| 2 | 5 (14.29%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (17.14%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 4 (11.43%) |
| Remíza - remíza | 8 (22.86%) |
| Remíza - prohra | 6 (17.14%) |
| Prohra - výhra | 2 (5.71%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 9 (25.71%) |
| Počet zápasů | 14 (40%) |
| z toho výher | 10 (71.43%) |
| z toho remíz | 2 (14.29%) |
| z toho proher | 2 (14.29%) |
| Počet zápasů | 17 (48.57%) |
| z toho výher | 2 (11.76%) |
| z toho remíz | 2 (11.76%) |
| z toho proher | 13 (76.47%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 5 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Piast Gliwice | 2x (5.71%) |
33x (94.29%) |
8x (22.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (25.71%) |
26x (74.29%) |
8x (22.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
34x (97.14%) |
22x (62.86%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |