|
Elche CF |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 39 | 9 (23.08%) | 12 (30.77%) | 18 (46.15%) |
| La Liga | 28.8.2026 | 19:00 | Racing de Santander | 3:2 | Elche CF |
| La Liga | 23.8.2026 | 21:30 | Elche CF | 0:5 | FC Barcelona |
| La Liga | 17.8.2026 | 21:00 | RC Deportivo A Coruña | 1:1 | Elche CF |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Girona FC | 1:1 | Elche CF |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Elche CF | 1:0 | Getafe CF |
| La Liga | 12.5.2026 | 20:00 | Real Betis Balompié | 2:1 | Elche CF |
| La Liga | 9.5.2026 | 14:00 | Elche CF | 1:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 3.5.2026 | 14:00 | RC Celta de Vigo | 3:1 | Elche CF |
| La Liga | 26.4.2026 | 16:15 | Real Oviedo SAD | 1:2 | Elche CF |
| La Liga | 22.4.2026 | 19:00 | Elche CF | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| Statistika | Elche CF | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.26 | 1.69 | 2.95 |
| Branky v 1. poločase | 0.49 | 0.72 | 1.21 |
| xG | 1.32 | 1.52 | 2.84 |
| Střely | 11.05 | 13.67 | 24.72 |
| Střely na bránu | 3.97 | 4.92 | 8.89 |
| Rohy | 4.13 | 4.18 | 8.31 |
| Žluté karty | 1.97 | 2.26 | 4.23 |
| Červené karty | 0.13 | 0.08 | 0.21 |
| Fauly | 13.54 | 14.95 | 28.49 |
| Držení míče | 57.46% | 42.54% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 9 (23.08%) |
8 (20.51%) |
18 (46.15%) |
16 (41.03%) |
14 (35.9%) |
17 (43.59%) |
11 (28.21%) |
5 (12.82%) |
14 (35.9%) |
29 (74.36%) |
| Soupeř více | 18 (46.15%) |
12 (30.77%) |
21 (53.85%) |
21 (53.85%) |
22 (56.41%) |
17 (43.59%) |
17 (43.59%) |
3 (7.69%) |
21 (53.85%) |
9 (23.08%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elche CF | 6x (15.38%) |
21x (53.85%) |
9x (23.08%) |
2x (5.13%) |
1x (2.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (17.95%) |
12x (30.77%) |
9x (23.08%) |
9x (23.08%) |
1x (2.56%) |
1x (2.56%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (5.13%) |
6x (15.38%) |
6x (15.38%) |
8x (20.51%) |
12x (30.77%) |
5x (12.82%) |
0x (0%) |
| Elche CF dá gól | 33x (84.62%) |
| Soupeř dá gól | 32x (82.05%) |
| Oba týmy dají gól | 28x (71.79%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (17.95%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (17.95%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (2.56%) |
| 4+ | 1 (2.56%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (23.08%) |
| 2 | 7 (17.95%) |
| 3 | 1 (2.56%) |
| 4+ | 1 (2.56%) |
| Výhra - Výhra | 5 (12.82%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.13%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.56%) |
| Remíza - výhra | 4 (10.26%) |
| Remíza - remíza | 7 (17.95%) |
| Remíza - prohra | 8 (20.51%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 3 (7.69%) |
| Prohra - prohra | 9 (23.08%) |
| Počet zápasů | 14 (35.9%) |
| z toho výher | 7 (50%) |
| z toho remíz | 5 (35.71%) |
| z toho proher | 2 (14.29%) |
| Počet zápasů | 23 (58.97%) |
| z toho výher | 2 (8.7%) |
| z toho remíz | 5 (21.74%) |
| z toho proher | 16 (69.57%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 7 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elche CF | 11x (28.21%) |
28x (71.79%) |
4x (10.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (20.51%) |
31x (79.49%) |
9x (23.08%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
39x (100%) |
37x (94.87%) |
14x (35.9%) |
1x (2.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (10.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (17.95%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |