RCD Mallorca - znak

RCD Mallorca

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 10 (28.57%) 9 (25.71%) 16 (45.71%)

Poslední zápasy

La Liga 10.5.2026 14:00 RCD Mallorca 1:1 Villarreal CF
La Liga 1.5.2026 21:00 Girona FC 0:1 RCD Mallorca
La Liga 25.4.2026 14:00 Deportivo Alavés SAD 2:1 RCD Mallorca
La Liga 21.4.2026 19:00 RCD Mallorca 1:1 Valencia CF
La Liga 12.4.2026 16:15 RCD Mallorca 3:0 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 4.4.2026 16:15 RCD Mallorca 2:1 Real Madrid CF
La Liga 21.3.2026 14:00 Elche CF 2:1 RCD Mallorca
La Liga 15.3.2026 14:00 RCD Mallorca 2:1 RCD Espanyol
La Liga 7.3.2026 14:00 CA Osasuna 2:2 RCD Mallorca
La Liga 28.2.2026 18:30 RCD Mallorca 0:1 Real Sociedad de Fútbol

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RCD Mallorca Soupeři Celkem
Branky 1.23 1.49 2.72
Branky v 1. poločase 0.51 0.8 1.31
xG 1.25 1.63 2.88
Střely 10.57 14.46 25.03
Střely na bránu 4.14 4.66 8.8
Rohy 3.6 6.49 10.09
Žluté karty 2.09 2.03 4.12
Červené karty 0.14 0.26 0.4
Fauly 12.09 12.37 24.46
Držení míče 45.57% 54.43% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 10
(28.57%)
8
(22.86%)
7
(20%)
7
(20%)
12
(34.29%)
8
(22.86%)
13
(37.14%)
3
(8.57%)
12
(34.29%)
9
(25.71%)
Soupeř více 16
(45.71%)
15
(42.86%)
28
(80%)
26
(74.29%)
19
(54.29%)
25
(71.43%)
15
(42.86%)
6
(17.14%)
18
(51.43%)
23
(65.71%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RCD Mallorca 8x
(22.86%)
17x
(48.57%)
5x
(14.29%)
4x
(11.43%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(14.29%)
13x
(37.14%)
12x
(34.29%)
5x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.86%)
5x
(14.29%)
7x
(20%)
15x
(42.86%)
4x
(11.43%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
RCD Mallorca dá gól 27x (77.14%)
Soupeř dá gól 30x (85.71%)
Oba týmy dají gól 23x (65.71%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (11.43%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (17.14%)
2 2 (5.71%)
3 2 (5.71%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (31.43%)
2 1 (2.86%)
3 4 (11.43%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (14.29%)
Výhra - remíza 2 (5.71%)
Výhra - prohra 1 (2.86%)
Remíza - výhra 3 (8.57%)
Remíza - remíza 5 (14.29%)
Remíza - prohra 4 (11.43%)
Prohra - výhra 2 (5.71%)
Prohra - remíza 2 (5.71%)
Prohra - prohra 11 (31.43%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (42.86%)
z toho výher 8 (53.33%)
z toho remíz 4 (26.67%)
z toho proher 3 (20%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 19 (54.29%)
z toho výher 2 (10.53%)
z toho remíz 4 (21.05%)
z toho proher 13 (68.42%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:1 2
3:0 1
3:1 2
3:2 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 6
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:3 4
1:2 8
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RCD Mallorca 13x
(37.14%)
22x
(62.86%)
4x
(11.43%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(14.29%)
30x
(85.71%)
7x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
35x
(100%)
11x
(31.43%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (11.43%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 10 (28.57%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

La Liga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Barcelona 35 30 1 4 91:31 91 0:3 3:0
2 Real Madrid CF 35 24 5 6 70:33 77 2:1 2:1
3 Villarreal CF 35 21 6 8 65:40 69 1:1 2:1
4 Club Atlético de Madrid 35 19 6 10 58:38 63 1:1 3:0
5 Real Betis Balompié 35 13 15 7 54:43 54 1:2 3:0
6 RC Celta de Vigo 35 13 11 11 49:44 50 1:1 2:0
7 Getafe CF 35 13 6 16 28:36 45 1:0 -
8 Real Sociedad de Fútbol 35 11 11 13 54:55 44 0:1 1:0
9 Athletic Club 35 13 5 17 40:51 44 3:2 2:1
10 Rayo Vallecano de Madrid 35 10 13 12 36:42 43 3:0 2:1
11 CA Osasuna 35 11 9 15 42:45 42 2:2 2:2
12 Valencia CF 35 11 9 15 38:50 42 1:1 1:1
13 Sevilla FC 35 11 7 17 43:56 40 4:1 1:3
14 Elche CF 35 9 12 14 46:54 39 3:1 2:1
15 RCD Mallorca 35 10 9 16 43:52 39 - -
16 Girona FC 35 9 12 14 37:52 39 1:2 0:1
17 RCD Espanyol 35 10 9 16 38:53 39 2:1 3:2
18 Deportivo Alavés SAD 35 9 10 16 41:54 37 1:0 2:1
19 Levante UD 35 9 9 17 41:57 36 1:1 -
20 Real Oviedo SAD 35 6 11 18 26:54 29 - 0:0