RCD Espanyol - znak

RCD Espanyol

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 10 (28.57%) 9 (25.71%) 16 (45.71%)

Poslední zápasy

La Liga 9.5.2026 16:15 Sevilla FC 2:1 RCD Espanyol
La Liga 3.5.2026 21:00 RCD Espanyol 0:2 Real Madrid CF
La Liga 27.4.2026 21:00 RCD Espanyol 0:0 Levante UD
La Liga 23.4.2026 20:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:0 RCD Espanyol
La Liga 11.4.2026 18:30 FC Barcelona 4:1 RCD Espanyol
La Liga 4.4.2026 18:30 Real Betis Balompié 0:0 RCD Espanyol
La Liga 21.3.2026 16:15 RCD Espanyol 1:2 Getafe CF
La Liga 15.3.2026 14:00 RCD Mallorca 2:1 RCD Espanyol
La Liga 9.3.2026 21:00 RCD Espanyol 1:1 Real Oviedo SAD
La Liga 1.3.2026 14:00 Elche CF 2:2 RCD Espanyol

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RCD Espanyol Soupeři Celkem
Branky 1.09 1.51 2.6
Branky v 1. poločase 0.34 0.6 0.94
xG 1.39 1.51 2.9
Střely 12.69 13.46 26.15
Střely na bránu 4.06 5.11 9.17
Rohy 4.71 4.6 9.31
Žluté karty 2.43 2.54 4.97
Červené karty 0.14 0.06 0.2
Fauly 14 12.83 26.83
Držení míče 41.94% 58.06% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 10
(28.57%)
5
(14.29%)
15
(42.86%)
15
(42.86%)
12
(34.29%)
15
(42.86%)
15
(42.86%)
4
(11.43%)
16
(45.71%)
7
(20%)
Soupeř více 16
(45.71%)
11
(31.43%)
20
(57.14%)
19
(54.29%)
20
(57.14%)
18
(51.43%)
14
(40%)
1
(2.86%)
15
(42.86%)
25
(71.43%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RCD Espanyol 9x
(25.71%)
15x
(42.86%)
10x
(28.57%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(25.71%)
6x
(17.14%)
16x
(45.71%)
1x
(2.86%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(8.57%)
6x
(17.14%)
8x
(22.86%)
9x
(25.71%)
4x
(11.43%)
4x
(11.43%)
1x
(2.86%)
RCD Espanyol dá gól 26x (74.29%)
Soupeř dá gól 26x (74.29%)
Oba týmy dají gól 20x (57.14%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (20%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (25.71%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (22.86%)
2 6 (17.14%)
3 2 (5.71%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (5.71%)
Výhra - remíza 1 (2.86%)
Výhra - prohra 2 (5.71%)
Remíza - výhra 7 (20%)
Remíza - remíza 6 (17.14%)
Remíza - prohra 6 (17.14%)
Prohra - výhra 1 (2.86%)
Prohra - remíza 2 (5.71%)
Prohra - prohra 8 (22.86%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (45.71%)
z toho výher 8 (50%)
z toho remíz 3 (18.75%)
z toho proher 5 (31.25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (45.71%)
z toho výher 2 (12.5%)
z toho remíz 3 (18.75%)
z toho proher 11 (68.75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 1
2:1 3
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 2
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 5
1:2 6
1:4 2
2:3 1
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RCD Espanyol 8x
(22.86%)
27x
(77.14%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(20%)
28x
(80%)
7x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
32x
(91.43%)
19x
(54.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.71%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (20%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

La Liga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Barcelona 35 30 1 4 91:31 91 0:2 4:1
2 Real Madrid CF 35 24 5 6 70:33 77 0:2 2:0
3 Villarreal CF 35 21 6 8 65:40 69 0:2 4:1
4 Club Atlético de Madrid 35 19 6 10 58:38 63 2:1 4:2
5 Real Betis Balompié 35 13 15 7 54:43 54 1:2 0:0
6 RC Celta de Vigo 35 13 11 11 49:44 50 2:2 0:1
7 Getafe CF 35 13 6 16 28:36 45 1:2 0:1
8 Real Sociedad de Fútbol 35 11 11 13 54:55 44 - 2:2
9 Athletic Club 35 13 5 17 40:51 44 - 1:2
10 CA Osasuna 35 11 9 15 42:45 42 1:0 -
11 Rayo Vallecano de Madrid 34 10 12 12 35:41 42 1:0 1:0
12 Valencia CF 35 11 9 15 38:50 42 2:2 3:2
13 Sevilla FC 35 11 7 17 43:56 40 2:1 2:1
14 Elche CF 35 9 12 14 46:54 39 1:0 2:2
15 RCD Mallorca 35 10 9 16 43:52 39 3:2 2:1
16 RCD Espanyol 35 10 9 16 38:53 39 - -
17 Girona FC 34 9 11 14 36:51 38 0:2 0:0
18 Deportivo Alavés SAD 35 9 10 16 41:54 37 1:2 2:1
19 Levante UD 35 9 9 17 41:57 36 0:0 1:1
20 Real Oviedo SAD 35 6 11 18 26:54 29 1:1 0:2