FC Utrecht - znak

FC Utrecht

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 14 (42.42%) 8 (24.24%) 11 (33.33%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 AFC Ajax 1:2 FC Utrecht
Eredivisie 2.5.2026 16:30 FC Utrecht 2:0 NAC Breda
Eredivisie 26.4.2026 12:15 AS Excelsior 5:0 FC Utrecht
Eredivisie 11.4.2026 16:30 FC Utrecht 4:1 SC Telstar
Eredivisie 4.4.2026 16:30 PSV Eindhoven 4:3 FC Utrecht
Eredivisie 22.3.2026 14:30 FC Utrecht 2:0 Go Ahead Eagles
Eredivisie 15.3.2026 12:15 FC Twente 0:2 FC Utrecht
Eredivisie 6.3.2026 20:00 Heracles Almelo 0:0 FC Utrecht
Eredivisie 1.3.2026 16:45 FC Utrecht 2:0 AZ Alkmaar
Eredivisie 22.2.2026 14:30 FC Utrecht 1:1 PEC Zwolle

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Utrecht Soupeři Celkem
Branky 1.61 1.27 2.88
Branky v 1. poločase 0.67 0.48 1.15
xG 1.62 1.48 3.1
Střely 14.88 12.67 27.55
Střely na bránu 5.48 4.82 10.3
Rohy 5.27 4.45 9.72
Žluté karty 1.45 1.7 3.15
Červené karty 0.06 0.09 0.15
Fauly 10.73 11.09 21.82
Držení míče 46.55% 53.45% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(42.42%)
14
(42.42%)
18
(54.55%)
20
(60.61%)
18
(54.55%)
18
(54.55%)
11
(33.33%)
2
(6.06%)
13
(39.39%)
12
(36.36%)
Soupeř více 11
(33.33%)
10
(30.3%)
15
(45.45%)
12
(36.36%)
12
(36.36%)
13
(39.39%)
13
(39.39%)
3
(9.09%)
15
(45.45%)
19
(57.58%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Utrecht 6x
(18.18%)
10x
(30.3%)
11x
(33.33%)
3x
(9.09%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(24.24%)
16x
(48.48%)
5x
(15.15%)
1x
(3.03%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.03%)
5x
(15.15%)
10x
(30.3%)
6x
(18.18%)
5x
(15.15%)
5x
(15.15%)
1x
(3.03%)
FC Utrecht dá gól 27x (81.82%)
Soupeř dá gól 25x (75.76%)
Oba týmy dají gól 20x (60.61%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (12.12%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (12.12%)
2 7 (21.21%)
3 2 (6.06%)
4+ 1 (3.03%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (27.27%)
2 0 (0%)
3 1 (3.03%)
4+ 1 (3.03%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 10 (30.3%)
Výhra - remíza 2 (6.06%)
Výhra - prohra 2 (6.06%)
Remíza - výhra 3 (9.09%)
Remíza - remíza 5 (15.15%)
Remíza - prohra 1 (3.03%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 1 (3.03%)
Prohra - prohra 8 (24.24%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 18 (54.55%)
z toho výher 12 (66.67%)
z toho remíz 4 (22.22%)
z toho proher 2 (11.11%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (42.42%)
z toho výher 2 (14.29%)
z toho remíz 3 (21.43%)
z toho proher 9 (64.29%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 5
2:1 3
3:1 2
4:0 1
4:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 5
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:5 1
1:2 3
1:4 1
2:3 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Utrecht 2x
(6.06%)
31x
(93.94%)
6x
(18.18%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(18.18%)
27x
(81.82%)
7x
(21.21%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
17x
(51.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (12.12%)
2 1 (3.03%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (12.12%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Eredivisie - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 PSV Eindhoven 33 26 3 4 96:44 81 1:2 4:3
2 Feyenoord 33 18 8 7 68:44 62 0:1 3:2
3 FC Twente 33 15 13 5 58:35 58 1:1 0:2
4 NEC Nijmegen 33 15 11 7 75:52 56 1:0 1:3
5 AFC Ajax 33 14 13 6 62:41 55 2:1 1:2
6 AZ Alkmaar 33 14 9 10 55:48 51 2:0 4:1
7 FC Utrecht 33 14 8 11 53:42 50 - -
8 SC Heerenveen 33 14 8 11 57:53 50 2:2 1:1
9 FC Groningen 33 13 6 14 47:44 45 0:1 1:2
10 Sparta Rotterdam 33 12 7 14 38:59 43 0:1 2:1
11 Fortuna Sittard 33 11 6 16 49:61 39 - 1:0
12 Go Ahead Eagles 33 8 14 11 53:51 38 2:0 2:2
13 PEC Zwolle 33 9 10 14 44:69 37 1:1 0:2
14 AS Excelsior 33 9 8 16 40:54 35 4:1 5:0
15 SC Telstar 33 8 10 15 47:54 34 4:1 1:1
16 FC Volendam 33 8 8 17 34:53 32 3:1 2:1
17 NAC Breda 33 6 10 17 32:55 28 2:0 1:1
18 Heracles Almelo 33 5 4 24 34:83 19 4:0 0:0