|
U.S. Lecce |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 38 | 10 (26.32%) | 8 (21.05%) | 20 (52.63%) |
| Serie A | 9.5.2026 | 20:45 | U.S. Lecce | 0:1 | Juventus FC |
| Serie A | 1.5.2026 | 20:45 | AC Pisa 1909 | 1:2 | U.S. Lecce |
| Serie A | 25.4.2026 | 20:45 | Hellas Verona FC | 0:0 | U.S. Lecce |
| Serie A | 20.4.2026 | 20:45 | U.S. Lecce | 1:1 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 12.4.2026 | 18:00 | Bologna FC | 2:0 | U.S. Lecce |
| Serie A | 6.4.2026 | 15:00 | U.S. Lecce | 0:3 | Atalanta BC |
| Serie A | 22.3.2026 | 18:00 | AS Roma | 1:0 | U.S. Lecce |
| Serie A | 14.3.2026 | 18:00 | SSC Napoli | 2:1 | U.S. Lecce |
| Serie A | 8.3.2026 | 12:30 | U.S. Lecce | 2:1 | US Cremonese |
| Serie A | 28.2.2026 | 15:00 | Calcio Como | 3:1 | U.S. Lecce |
| Statistika | U.S. Lecce | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 0.68 | 1.26 | 1.94 |
| Branky v 1. poločase | 0.37 | 0.45 | 0.82 |
| xG | 1.09 | 1.5 | 2.59 |
| Střely | 9.92 | 13.24 | 23.16 |
| Střely na bránu | 2.53 | 4.42 | 6.95 |
| Rohy | 4.24 | 5.61 | 9.85 |
| Žluté karty | 1.74 | 1.68 | 3.42 |
| Červené karty | 0.08 | 0.03 | 0.11 |
| Fauly | 12.58 | 14.18 | 26.76 |
| Držení míče | 41.84% | 58.16% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (26.32%) |
8 (21.05%) |
11 (28.95%) |
10 (26.32%) |
8 (21.05%) |
11 (28.95%) |
15 (39.47%) |
1 (2.63%) |
15 (39.47%) |
11 (28.95%) |
| Soupeř více | 20 (52.63%) |
11 (28.95%) |
27 (71.05%) |
26 (68.42%) |
27 (71.05%) |
20 (52.63%) |
12 (31.58%) |
0 (0%) |
20 (52.63%) |
27 (71.05%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Lecce | 19x (50%) |
12x (31.58%) |
7x (18.42%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (28.95%) |
12x (31.58%) |
10x (26.32%) |
4x (10.53%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 5x (13.16%) |
11x (28.95%) |
9x (23.68%) |
9x (23.68%) |
2x (5.26%) |
2x (5.26%) |
0x (0%) |
| U.S. Lecce dá gól | 19x (50%) |
| Soupeř dá gól | 27x (71.05%) |
| Oba týmy dají gól | 13x (34.21%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (5.26%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (23.68%) |
| 2 | 1 (2.63%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (26.32%) |
| 2 | 7 (18.42%) |
| 3 | 3 (7.89%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 5 (13.16%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.63%) |
| Výhra - prohra | 2 (5.26%) |
| Remíza - výhra | 5 (13.16%) |
| Remíza - remíza | 6 (15.79%) |
| Remíza - prohra | 8 (21.05%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.63%) |
| Prohra - prohra | 10 (26.32%) |
| Počet zápasů | 16 (42.11%) |
| z toho výher | 10 (62.5%) |
| z toho remíz | 2 (12.5%) |
| z toho proher | 4 (25%) |
| Počet zápasů | 17 (44.74%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 1 (5.88%) |
| z toho proher | 16 (94.12%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 6 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Lecce | 16x (42.11%) |
22x (57.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (21.05%) |
30x (78.95%) |
7x (18.42%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
38x (100%) |
37x (97.37%) |
8x (21.05%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (15.79%) |
| 2 | 2 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |