FC Metz - znak

FC Metz

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 3 (9.09%) 7 (21.21%) 23 (69.7%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 FC Metz 0:4 FC Lorient
Ligue 1 2.5.2026 19:00 FC Metz 1:2 AS Monaco FC
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Le Havre AC 4:4 FC Metz
Ligue 1 19.4.2026 17:15 FC Metz 1:3 Paris FC
Ligue 1 10.4.2026 21:05 Olympique de Marseille 3:1 FC Metz
Ligue 1 5.4.2026 17:15 FC Metz 0:0 FC Nantes
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Stade Rennais FC 0:0 FC Metz
Ligue 1 15.3.2026 17:15 FC Metz 3:4 Toulouse FC
Ligue 1 8.3.2026 15:00 RC Lens 3:0 FC Metz
Ligue 1 1.3.2026 17:15 FC Metz 0:1 Stade Brestois 29

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Metz Soupeři Celkem
Branky 0.97 2.3 3.27
Branky v 1. poločase 0.42 1.03 1.45
xG 1.12 1.69 2.81
Střely 9.88 15.15 25.03
Střely na bránu 3.15 5.76 8.91
Rohy 4.24 5.12 9.36
Žluté karty 1.58 1.48 3.06
Červené karty 0.12 0.06 0.18
Fauly 11.27 11.18 22.45
Držení míče 48.88% 51.12% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 3
(9.09%)
2
(6.06%)
6
(18.18%)
5
(15.15%)
8
(24.24%)
11
(33.33%)
13
(39.39%)
4
(12.12%)
15
(45.45%)
15
(45.45%)
Soupeř více 23
(69.7%)
16
(48.48%)
27
(81.82%)
28
(84.85%)
23
(69.7%)
17
(51.52%)
10
(30.3%)
2
(6.06%)
9
(27.27%)
16
(48.48%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Metz 14x
(42.42%)
9x
(27.27%)
8x
(24.24%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(18.18%)
7x
(21.21%)
2x
(6.06%)
11x
(33.33%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
Celkem v zápase 4x
(12.12%)
4x
(12.12%)
4x
(12.12%)
7x
(21.21%)
6x
(18.18%)
3x
(9.09%)
5x
(15.15%)
FC Metz dá gól 19x (57.58%)
Soupeř dá gól 27x (81.82%)
Oba týmy dají gól 17x (51.52%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (21.21%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (3.03%)
2 2 (6.06%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 10 (30.3%)
2 4 (12.12%)
3 6 (18.18%)
4+ 3 (9.09%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 0 (0%)
Výhra - remíza 2 (6.06%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (6.06%)
Remíza - remíza 5 (15.15%)
Remíza - prohra 8 (24.24%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 15 (45.45%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (21.21%)
z toho výher 2 (28.57%)
z toho remíz 2 (28.57%)
z toho proher 3 (42.86%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 22 (66.67%)
z toho výher 1 (4.55%)
z toho remíz 1 (4.55%)
z toho proher 20 (90.91%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 2
2:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 2
4:4 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:3 4
0:4 2
1:2 2
1:3 4
1:6 1
2:3 3
2:5 2
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Metz 16x
(48.48%)
17x
(51.52%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(9.09%)
30x
(90.91%)
8x
(24.24%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
32x
(96.97%)
9x
(27.27%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 10 (30.3%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 32 23 4 5 71:27 73 2:3 3:0
2 RC Lens 32 21 4 7 62:33 67 2:0 3:0
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 0:0 6:1
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 2:5 3:0
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 0:1 0:0
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 0:3 3:1
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 1:2 5:2
8 RC Strasbourg 32 13 8 11 51:42 47 0:1 2:1
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 0:4 1:1
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 3:4 4:0
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 1:3 3:2
12 Stade Brestois 29 32 10 8 14 41:52 38 0:1 3:2
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 1:1 1:0
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 0:0 4:4
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 1:3 3:1
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 2:1 -
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 0:0 0:2
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 - -