|
Lille OSC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 18 (54.55%) | 7 (21.21%) | 8 (24.24%) |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | AS Monaco FC | 0:1 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 15:00 | Lille OSC | 1:1 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 17:15 | Paris FC | 0:1 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 18.4.2026 | 21:05 | Lille OSC | 0:0 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 12.4.2026 | 17:15 | Toulouse FC | 0:4 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 4.4.2026 | 21:05 | Lille OSC | 3:0 | RC Lens |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 17:15 | Olympique de Marseille | 1:2 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 15.3.2026 | 20:45 | Stade Rennais FC | 1:2 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 17:15 | Lille OSC | 1:1 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 1.3.2026 | 17:15 | Lille OSC | 1:0 | FC Nantes |
| Statistika | Lille OSC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.58 | 1.06 | 2.64 |
| Branky v 1. poločase | 0.45 | 0.39 | 0.84 |
| xG | 1.6 | 1.07 | 2.67 |
| Střely | 13.67 | 9.09 | 22.76 |
| Střely na bránu | 4.67 | 3.3 | 7.97 |
| Rohy | 5.76 | 3.85 | 9.61 |
| Žluté karty | 2.15 | 1.79 | 3.94 |
| Červené karty | 0.15 | 0.15 | 0.3 |
| Fauly | 10.73 | 13.15 | 23.88 |
| Držení míče | 55.33% | 44.67% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 18 (54.55%) |
11 (33.33%) |
23 (69.7%) |
23 (69.7%) |
19 (57.58%) |
18 (54.55%) |
14 (42.42%) |
3 (9.09%) |
6 (18.18%) |
24 (72.73%) |
| Soupeř více | 8 (24.24%) |
8 (24.24%) |
10 (30.3%) |
9 (27.27%) |
10 (30.3%) |
13 (39.39%) |
11 (33.33%) |
3 (9.09%) |
26 (78.79%) |
8 (24.24%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lille OSC | 9x (27.27%) |
13x (39.39%) |
4x (12.12%) |
2x (6.06%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
2x (6.06%) |
| Soupeři | 13x (39.39%) |
11x (33.33%) |
4x (12.12%) |
4x (12.12%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (6.06%) |
10x (30.3%) |
8x (24.24%) |
6x (18.18%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
5x (15.15%) |
| Lille OSC dá gól | 24x (72.73%) |
| Soupeř dá gól | 20x (60.61%) |
| Oba týmy dají gól | 13x (39.39%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (9.09%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (36.36%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 3 (9.09%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 3 (9.09%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 10 (30.3%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.03%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 7 (21.21%) |
| Remíza - remíza | 6 (18.18%) |
| Remíza - prohra | 1 (3.03%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.03%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 7 (21.21%) |
| Počet zápasů | 18 (54.55%) |
| z toho výher | 15 (83.33%) |
| z toho remíz | 3 (16.67%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 13 (39.39%) |
| z toho výher | 3 (23.08%) |
| z toho remíz | 2 (15.38%) |
| z toho proher | 8 (61.54%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 8 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| 7:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lille OSC | 5x (15.15%) |
28x (84.85%) |
9x (27.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 19x (57.58%) |
14x (42.42%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
28x (84.85%) |
13x (39.39%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (30.3%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.03%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint-Germain | 33 | 24 | 4 | 5 | 73:27 | 76 | 1:1 | 3:0 |
| 2 | RC Lens | 33 | 21 | 4 | 8 | 62:35 | 67 | 3:0 | 3:0 |
| 3 | Lille OSC | 33 | 18 | 7 | 8 | 52:35 | 61 | - | - |
| 4 | Olympique Lyonnais | 33 | 18 | 6 | 9 | 53:36 | 60 | 0:1 | 1:0 |
| 5 | Stade Rennais FC | 33 | 17 | 8 | 8 | 58:47 | 59 | 0:2 | 1:2 |
| 6 | Olympique de Marseille | 33 | 17 | 5 | 11 | 60:44 | 56 | 1:0 | 1:2 |
| 7 | AS Monaco FC | 33 | 16 | 6 | 11 | 56:49 | 54 | 1:0 | 0:1 |
| 8 | RC Strasbourg | 33 | 14 | 8 | 11 | 53:43 | 50 | 1:4 | 2:0 |
| 9 | FC Lorient | 33 | 11 | 12 | 10 | 48:49 | 45 | 1:1 | 1:7 |
| 10 | Toulouse FC | 33 | 12 | 8 | 13 | 47:46 | 44 | 2:1 | 0:4 |
| 11 | Paris FC | 33 | 10 | 11 | 12 | 45:49 | 41 | 4:2 | 0:1 |
| 12 | Stade Brestois 29 | 33 | 10 | 8 | 15 | 42:54 | 38 | 1:1 | 3:3 |
| 13 | Angers SCO | 33 | 9 | 8 | 16 | 28:47 | 35 | 1:0 | 0:1 |
| 14 | Le Havre AC | 33 | 6 | 14 | 13 | 30:44 | 32 | 1:1 | 0:1 |
| 15 | AJ Auxerre | 33 | 7 | 10 | 16 | 32:44 | 31 | - | 3:4 |
| 16 | OGC Nice | 33 | 7 | 10 | 16 | 37:60 | 31 | 0:0 | 2:0 |
| 17 | FC Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29:52 | 23 | 1:0 | 0:2 |
| 18 | FC Metz | 33 | 3 | 7 | 23 | 32:76 | 16 | 6:1 | 0:0 |