Stade Rennais FC - znak

Stade Rennais FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 17 (51.52%) 8 (24.24%) 8 (24.24%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 Stade Rennais FC 2:1 Paris FC
Ligue 1 3.5.2026 20:45 Olympique Lyonnais 4:2 Stade Rennais FC
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Stade Rennais FC 2:1 FC Nantes
Ligue 1 19.4.2026 17:15 RC Strasbourg 0:3 Stade Rennais FC
Ligue 1 11.4.2026 21:05 Stade Rennais FC 2:1 Angers SCO
Ligue 1 4.4.2026 19:00 Stade Brestois 29 3:4 Stade Rennais FC
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Stade Rennais FC 0:0 FC Metz
Ligue 1 15.3.2026 20:45 Stade Rennais FC 1:2 Lille OSC
Ligue 1 8.3.2026 17:15 OGC Nice 0:4 Stade Rennais FC
Ligue 1 28.2.2026 17:00 Stade Rennais FC 1:0 Toulouse FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Stade Rennais FC Soupeři Celkem
Branky 1.76 1.42 3.18
Branky v 1. poločase 0.82 0.52 1.34
xG 1.57 1.43 3
Střely 13.7 13.03 26.73
Střely na bránu 4.94 4.09 9.03
Rohy 5.85 4.61 10.46
Žluté karty 1.7 1.97 3.67
Červené karty 0.12 0.15 0.27
Fauly 12.18 11.85 24.03
Držení míče 53.39% 46.61% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(51.52%)
14
(42.42%)
20
(60.61%)
18
(54.55%)
18
(54.55%)
20
(60.61%)
12
(36.36%)
3
(9.09%)
17
(51.52%)
21
(63.64%)
Soupeř více 8
(24.24%)
8
(24.24%)
13
(39.39%)
15
(45.45%)
10
(30.3%)
11
(33.33%)
15
(45.45%)
5
(15.15%)
14
(42.42%)
11
(33.33%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Stade Rennais FC 6x
(18.18%)
9x
(27.27%)
9x
(27.27%)
5x
(15.15%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(30.3%)
10x
(30.3%)
7x
(21.21%)
2x
(6.06%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(6.06%)
4x
(12.12%)
4x
(12.12%)
7x
(21.21%)
11x
(33.33%)
3x
(9.09%)
2x
(6.06%)
Stade Rennais FC dá gól 27x (81.82%)
Soupeř dá gól 23x (69.7%)
Oba týmy dají gól 19x (57.58%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (18.18%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (24.24%)
2 4 (12.12%)
3 4 (12.12%)
4+ 1 (3.03%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 3 (9.09%)
3 0 (0%)
4+ 3 (9.09%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 11 (33.33%)
Výhra - remíza 3 (9.09%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (15.15%)
Remíza - remíza 5 (15.15%)
Remíza - prohra 1 (3.03%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 7 (21.21%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (57.58%)
z toho výher 13 (68.42%)
z toho remíz 4 (21.05%)
z toho proher 2 (10.53%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 12 (36.36%)
z toho výher 4 (33.33%)
z toho remíz 2 (16.67%)
z toho proher 6 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 1
2:1 3
3:0 2
3:1 3
4:0 1
4:1 2
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 2
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
0:4 2
0:5 1
1:2 2
1:3 1
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Stade Rennais FC 3x
(9.09%)
30x
(90.91%)
8x
(24.24%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(24.24%)
25x
(75.76%)
5x
(15.15%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
15x
(45.45%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (12.12%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 32 23 4 5 71:27 73 3:1 5:0
2 RC Lens 32 21 4 7 62:33 67 0:0 3:1
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 1:2 0:2
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 3:1 4:2
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 - -
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 1:0 -
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 4:1 4:0
8 RC Strasbourg 32 13 8 11 51:42 47 4:1 0:3
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 0:2 4:0
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 1:0 2:2
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 2:1 0:1
12 Stade Brestois 29 32 10 8 14 41:52 38 3:1 3:4
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 2:1 1:1
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 1:1 2:2
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 2:2 0:3
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 1:2 0:4
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 2:1 2:2
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 0:0 0:1