OGC Nice - znak

OGC Nice

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 7 (21.21%) 10 (30.3%) 16 (48.48%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 AJ Auxerre 2:1 OGC Nice
Ligue 1 2.5.2026 21:05 OGC Nice 1:1 RC Lens
Ligue 1 26.4.2026 20:45 Olympique de Marseille 1:1 OGC Nice
Ligue 1 18.4.2026 21:05 Lille OSC 0:0 OGC Nice
Ligue 1 12.4.2026 17:15 OGC Nice 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 4.4.2026 17:00 RC Strasbourg 3:1 OGC Nice
Ligue 1 21.3.2026 21:05 OGC Nice 0:4 Paris Saint-Germain
Ligue 1 14.3.2026 19:00 Angers SCO 0:2 OGC Nice
Ligue 1 8.3.2026 17:15 OGC Nice 0:4 Stade Rennais FC
Ligue 1 1.3.2026 15:00 Paris FC 1:0 OGC Nice

Průměrné statistiky na zápas

Statistika OGC Nice Soupeři Celkem
Branky 1.12 1.82 2.94
Branky v 1. poločase 0.58 0.88 1.46
xG 1.2 1.77 2.97
Střely 10.7 14.88 25.58
Střely na bránu 3.94 5.21 9.15
Rohy 4.94 5.76 10.7
Žluté karty 1.94 1.91 3.85
Červené karty 0.09 0.09 0.18
Fauly 12.33 11.58 23.91
Držení míče 46.15% 53.85% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 7
(21.21%)
9
(27.27%)
13
(39.39%)
13
(39.39%)
9
(27.27%)
16
(48.48%)
13
(39.39%)
3
(9.09%)
18
(54.55%)
12
(36.36%)
Soupeř více 16
(48.48%)
15
(45.45%)
20
(60.61%)
20
(60.61%)
22
(66.67%)
16
(48.48%)
13
(39.39%)
3
(9.09%)
13
(39.39%)
19
(57.58%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
OGC Nice 10x
(30.3%)
14x
(42.42%)
5x
(15.15%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(15.15%)
12x
(36.36%)
7x
(21.21%)
4x
(12.12%)
3x
(9.09%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(6.06%)
5x
(15.15%)
9x
(27.27%)
3x
(9.09%)
8x
(24.24%)
3x
(9.09%)
3x
(9.09%)
OGC Nice dá gól 23x (69.7%)
Soupeř dá gól 28x (84.85%)
Oba týmy dají gól 20x (60.61%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (12.12%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 3 (9.09%)
3 1 (3.03%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 5 (15.15%)
3 1 (3.03%)
4+ 4 (12.12%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (15.15%)
Výhra - remíza 3 (9.09%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 2 (6.06%)
Remíza - remíza 4 (12.12%)
Remíza - prohra 3 (9.09%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (9.09%)
Prohra - prohra 12 (36.36%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (39.39%)
z toho výher 7 (53.85%)
z toho remíz 3 (23.08%)
z toho proher 3 (23.08%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (54.55%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 5 (27.78%)
z toho proher 13 (72.22%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 1
3:1 1
3:2 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 5
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 2
0:4 2
1:2 2
1:3 3
1:4 1
1:5 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
OGC Nice 12x
(36.36%)
21x
(63.64%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(12.12%)
29x
(87.88%)
10x
(30.3%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
31x
(93.94%)
14x
(42.42%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (27.27%)
2 3 (9.09%)
3 1 (3.03%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 32 23 4 5 71:27 73 0:4 1:0
2 RC Lens 32 21 4 7 62:33 67 1:1 2:0
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 2:0 0:0
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 3:2 2:0
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 0:4 1:2
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 1:5 1:1
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 0:0 2:2
8 RC Strasbourg 33 14 8 11 53:43 50 1:1 3:1
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 3:3 3:1
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 0:1 5:1
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 1:1 1:0
12 Stade Brestois 29 33 10 8 15 42:54 38 2:2 4:1
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 0:1 0:2
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 1:1 3:1
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 3:1 2:1
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 - -
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 1:0 1:4
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 - 2:1