|
FC Nantes |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 34 | 6 (17.65%) | 8 (23.53%) | 20 (58.82%) |
| Ligue 1 | 8.5.2026 | 20:45 | RC Lens | 1:0 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 2.5.2026 | 15:00 | FC Nantes | 3:0 | Olympique de Marseille |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 17:15 | Stade Rennais FC | 2:1 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 22.4.2026 | 19:00 | Paris Saint-Germain | 3:0 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 17:15 | FC Nantes | 1:1 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 11.4.2026 | 19:00 | AJ Auxerre | 0:0 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 5.4.2026 | 17:15 | FC Metz | 0:0 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 20:45 | FC Nantes | 2:3 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 7.3.2026 | 17:00 | FC Nantes | 0:1 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 1.3.2026 | 17:15 | Lille OSC | 1:0 | FC Nantes |
| Statistika | FC Nantes | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 0.94 | 1.53 | 2.47 |
| Branky v 1. poločase | 0.53 | 0.65 | 1.18 |
| xG | 1.22 | 1.54 | 2.76 |
| Střely | 11.65 | 13.53 | 25.18 |
| Střely na bránu | 3.41 | 4.71 | 8.12 |
| Rohy | 3.79 | 5.59 | 9.38 |
| Žluté karty | 1.94 | 2.21 | 4.15 |
| Červené karty | 0.09 | 0.12 | 0.21 |
| Fauly | 12.71 | 13.68 | 26.39 |
| Držení míče | 42% | 58% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (17.65%) |
8 (23.53%) |
12 (35.29%) |
16 (47.06%) |
7 (20.59%) |
8 (23.53%) |
11 (32.35%) |
3 (8.82%) |
12 (35.29%) |
7 (20.59%) |
| Soupeř více | 20 (58.82%) |
10 (29.41%) |
22 (64.71%) |
17 (50%) |
23 (67.65%) |
24 (70.59%) |
16 (47.06%) |
3 (8.82%) |
17 (50%) |
27 (79.41%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Nantes | 14x (41.18%) |
11x (32.35%) |
6x (17.65%) |
3x (8.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (23.53%) |
11x (32.35%) |
8x (23.53%) |
4x (11.76%) |
2x (5.88%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (8.82%) |
8x (23.53%) |
7x (20.59%) |
9x (26.47%) |
3x (8.82%) |
3x (8.82%) |
1x (2.94%) |
| FC Nantes dá gól | 20x (58.82%) |
| Soupeř dá gól | 26x (76.47%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (44.12%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (11.76%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 2 (5.88%) |
| 3 | 2 (5.88%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (35.29%) |
| 2 | 4 (11.76%) |
| 3 | 4 (11.76%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 5 (14.71%) |
| Výhra - remíza | 3 (8.82%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 1 (2.94%) |
| Remíza - remíza | 3 (8.82%) |
| Remíza - prohra | 12 (35.29%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.88%) |
| Prohra - prohra | 8 (23.53%) |
| Počet zápasů | 10 (29.41%) |
| z toho výher | 6 (60%) |
| z toho remíz | 3 (30%) |
| z toho proher | 1 (10%) |
| Počet zápasů | 21 (61.76%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 2 (9.52%) |
| z toho proher | 19 (90.48%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 7 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 3:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Nantes | 12x (35.29%) |
22x (64.71%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (17.65%) |
28x (82.35%) |
8x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
34x (100%) |
29x (85.29%) |
14x (41.18%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (26.47%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |