Angers SCO - znak

Angers SCO

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 9 (27.27%) 8 (24.24%) 16 (48.48%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 Angers SCO 1:1 RC Strasbourg
Ligue 1 3.5.2026 17:15 AJ Auxerre 3:1 Angers SCO
Ligue 1 25.4.2026 19:00 Angers SCO 0:3 Paris Saint-Germain
Ligue 1 18.4.2026 19:00 Angers SCO 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 11.4.2026 21:05 Stade Rennais FC 2:1 Angers SCO
Ligue 1 5.4.2026 15:00 Angers SCO 0:0 Olympique Lyonnais
Ligue 1 20.3.2026 20:45 RC Lens 5:1 Angers SCO
Ligue 1 14.3.2026 19:00 Angers SCO 0:2 OGC Nice
Ligue 1 7.3.2026 17:00 FC Nantes 0:1 Angers SCO
Ligue 1 28.2.2026 19:00 AS Monaco FC 2:0 Angers SCO

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Angers SCO Soupeři Celkem
Branky 0.85 1.42 2.27
Branky v 1. poločase 0.27 0.73 1
xG 1.06 1.67 2.73
Střely 9.33 14.33 23.66
Střely na bránu 3.33 5.48 8.81
Rohy 3.58 5.18 8.76
Žluté karty 1.48 1.21 2.69
Červené karty 0.06 0.12 0.18
Fauly 10.79 11.18 21.97
Držení míče 41.94% 58.06% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(27.27%)
7
(21.21%)
5
(15.15%)
7
(21.21%)
5
(15.15%)
12
(36.36%)
10
(30.3%)
2
(6.06%)
14
(42.42%)
5
(15.15%)
Soupeř více 16
(48.48%)
15
(45.45%)
28
(84.85%)
25
(75.76%)
23
(69.7%)
19
(57.58%)
6
(18.18%)
4
(12.12%)
15
(45.45%)
26
(78.79%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Angers SCO 12x
(36.36%)
16x
(48.48%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(30.3%)
10x
(30.3%)
8x
(24.24%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(6.06%)
10x
(30.3%)
11x
(33.33%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
2x
(6.06%)
2x
(6.06%)
Angers SCO dá gól 21x (63.64%)
Soupeř dá gól 23x (69.7%)
Oba týmy dají gól 13x (39.39%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (6.06%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 2 (6.06%)
3 1 (3.03%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 5 (15.15%)
3 2 (6.06%)
4+ 2 (6.06%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (18.18%)
Výhra - remíza 1 (3.03%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (9.09%)
Remíza - remíza 4 (12.12%)
Remíza - prohra 4 (12.12%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (9.09%)
Prohra - prohra 12 (36.36%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 10 (30.3%)
z toho výher 9 (90%)
z toho remíz 1 (10%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (63.64%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 5 (23.81%)
z toho proher 16 (76.19%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 2
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 5
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 4
0:3 1
0:5 1
1:2 3
1:3 1
1:5 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Angers SCO 15x
(45.45%)
18x
(54.55%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(9.09%)
30x
(90.91%)
8x
(24.24%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
31x
(93.94%)
7x
(21.21%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (27.27%)
2 1 (3.03%)
3 0 (0%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 32 23 4 5 71:27 73 0:3 1:0
2 RC Lens 32 21 4 7 62:33 67 1:2 5:1
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 0:1 1:0
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 0:0 1:0
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 1:1 2:1
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 2:5 2:2
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 1:1 2:0
8 RC Strasbourg 32 13 8 11 51:42 47 1:1 5:0
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 2:0 2:0
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 1:0 0:1
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 1:0 0:0
12 Stade Brestois 29 32 10 8 14 41:52 38 0:2 -
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 - -
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 1:1 2:1
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 2:0 3:1
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 0:2 0:1
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 4:1 0:1
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 1:0 1:1