|
Manchester City FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 23 (63.89%) | 8 (22.22%) | 5 (13.89%) |
| Premier League | 13.5.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 18:30 | Manchester City FC | 3:0 | Brentford FC |
| Premier League | 4.5.2026 | 21:00 | Everton FC | 3:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | Burnley FC | 0:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 17:30 | Manchester City FC | 2:1 | Arsenal FC |
| Premier League | 12.4.2026 | 17:30 | Chelsea FC | 0:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 14.3.2026 | 21:00 | West Ham United FC | 1:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 20:30 | Manchester City FC | 2:2 | Nottingham Forest FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 18:30 | Leeds United FC | 0:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 21.2.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 2:1 | Newcastle United FC |
| Statistika | Manchester City FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.08 | 0.89 | 2.97 |
| Branky v 1. poločase | 1.11 | 0.25 | 1.36 |
| xG | 1.84 | 1.11 | 2.95 |
| Střely | 15.72 | 9.67 | 25.39 |
| Střely na bránu | 5.44 | 3.33 | 8.77 |
| Rohy | 6.36 | 3.72 | 10.08 |
| Žluté karty | 1.75 | 2.06 | 3.81 |
| Červené karty | 0 | 0.06 | 0.06 |
| Fauly | 9.75 | 11.22 | 20.97 |
| Držení míče | 61% | 39% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 23 (63.89%) |
23 (63.89%) |
30 (83.33%) |
26 (72.22%) |
25 (69.44%) |
23 (63.89%) |
13 (36.11%) |
0 (0%) |
10 (27.78%) |
31 (86.11%) |
| Soupeř více | 5 (13.89%) |
2 (5.56%) |
6 (16.67%) |
5 (13.89%) |
7 (19.44%) |
8 (22.22%) |
13 (36.11%) |
2 (5.56%) |
25 (69.44%) |
5 (13.89%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 4x (11.11%) |
9x (25%) |
8x (22.22%) |
12x (33.33%) |
1x (2.78%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 16x (44.44%) |
11x (30.56%) |
7x (19.44%) |
1x (2.78%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.78%) |
4x (11.11%) |
8x (22.22%) |
15x (41.67%) |
4x (11.11%) |
1x (2.78%) |
3x (8.33%) |
| Manchester City FC dá gól | 32x (88.89%) |
| Soupeř dá gól | 20x (55.56%) |
| Oba týmy dají gól | 17x (47.22%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (13.89%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25%) |
| 2 | 3 (8.33%) |
| 3 | 9 (25%) |
| 4+ | 2 (5.56%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.33%) |
| 2 | 2 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 16 (44.44%) |
| Výhra - remíza | 6 (16.67%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.78%) |
| Remíza - výhra | 7 (19.44%) |
| Remíza - remíza | 2 (5.56%) |
| Remíza - prohra | 2 (5.56%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 2 (5.56%) |
| Počet zápasů | 30 (83.33%) |
| z toho výher | 22 (73.33%) |
| z toho remíz | 7 (23.33%) |
| z toho proher | 1 (3.33%) |
| Počet zápasů | 5 (13.89%) |
| z toho výher | 1 (20%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 4 (80%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 9 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 5:4 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 1x (2.78%) |
35x (97.22%) |
12x (33.33%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (41.67%) |
21x (58.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
35x (97.22%) |
13x (36.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (33.33%) |
| 2 | 3 (8.33%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal FC | 36 | 24 | 7 | 5 | 68:26 | 79 | 2:1 | 1:1 |
| 2 | Manchester City FC | 36 | 23 | 8 | 5 | 75:32 | 77 | - | - |
| 3 | Manchester United FC | 36 | 18 | 11 | 7 | 63:48 | 65 | 3:0 | 2:0 |
| 4 | Liverpool FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 60:48 | 59 | 3:0 | 1:2 |
| 5 | Aston Villa FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 50:46 | 59 | - | 1:0 |
| 6 | AFC Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56:52 | 55 | 3:1 | - |
| 7 | Brighton and Hove Albion FC | 36 | 14 | 11 | 11 | 52:42 | 53 | 1:1 | 2:1 |
| 8 | Brentford FC | 36 | 14 | 9 | 13 | 52:49 | 51 | 3:0 | 0:1 |
| 9 | Chelsea FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 55:49 | 49 | 1:1 | 0:3 |
| 10 | Everton FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 46:46 | 49 | 2:0 | 3:3 |
| 11 | Fulham FC | 36 | 14 | 6 | 16 | 44:50 | 48 | 3:0 | 4:5 |
| 12 | Sunderland AFC | 36 | 12 | 12 | 12 | 37:46 | 48 | 3:0 | 0:0 |
| 13 | Newcastle United FC | 36 | 13 | 7 | 16 | 50:52 | 46 | 2:1 | 2:1 |
| 14 | Leeds United FC | 36 | 10 | 14 | 12 | 48:53 | 44 | 3:2 | 0:1 |
| 15 | Crystal Palace FC | 36 | 11 | 11 | 14 | 38:47 | 44 | 3:0 | 0:3 |
| 16 | Nottingham Forest FC | 36 | 11 | 10 | 15 | 45:47 | 43 | 2:2 | 1:2 |
| 17 | Tottenham Hotspur FC | 36 | 9 | 11 | 16 | 46:55 | 38 | 0:2 | 2:2 |
| 18 | West Ham United FC | 36 | 9 | 9 | 18 | 42:62 | 36 | 3:0 | 1:1 |
| 19 | Burnley FC | 36 | 4 | 9 | 23 | 37:73 | 21 | 5:1 | 0:1 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers FC | 36 | 3 | 9 | 24 | 25:66 | 18 | 2:0 | 0:4 |