Toulouse FC - znak

Toulouse FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 12 (36.36%) 8 (24.24%) 13 (39.39%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 Toulouse FC 2:1 Olympique Lyonnais
Ligue 1 3.5.2026 17:15 RC Strasbourg 1:2 Toulouse FC
Ligue 1 25.4.2026 21:05 Toulouse FC 2:2 AS Monaco FC
Ligue 1 17.4.2026 20:45 RC Lens 3:2 Toulouse FC
Ligue 1 12.4.2026 17:15 Toulouse FC 0:4 Lille OSC
Ligue 1 3.4.2026 20:45 Paris Saint-Germain 3:1 Toulouse FC
Ligue 1 21.3.2026 17:00 Toulouse FC 1:0 FC Lorient
Ligue 1 15.3.2026 17:15 FC Metz 3:4 Toulouse FC
Ligue 1 7.3.2026 21:05 Toulouse FC 0:1 Olympique de Marseille
Ligue 1 28.2.2026 17:00 Stade Rennais FC 1:0 Toulouse FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Toulouse FC Soupeři Celkem
Branky 1.42 1.39 2.81
Branky v 1. poločase 0.61 0.67 1.28
xG 1.41 1.36 2.77
Střely 12.85 12.09 24.94
Střely na bránu 4.33 4.03 8.36
Rohy 4.45 5.12 9.57
Žluté karty 2.3 1.85 4.15
Červené karty 0.15 0.09 0.24
Fauly 14.3 11.15 25.45
Držení míče 42.21% 57.79% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(36.36%)
9
(27.27%)
17
(51.52%)
19
(57.58%)
16
(48.48%)
12
(36.36%)
17
(51.52%)
5
(15.15%)
23
(69.7%)
7
(21.21%)
Soupeř více 13
(39.39%)
13
(39.39%)
16
(48.48%)
13
(39.39%)
12
(36.36%)
20
(60.61%)
14
(42.42%)
3
(9.09%)
7
(21.21%)
24
(72.73%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Toulouse FC 10x
(30.3%)
8x
(24.24%)
10x
(30.3%)
2x
(6.06%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(27.27%)
12x
(36.36%)
6x
(18.18%)
4x
(12.12%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
1x
(3.03%)
Celkem v zápase 2x
(6.06%)
9x
(27.27%)
4x
(12.12%)
7x
(21.21%)
7x
(21.21%)
1x
(3.03%)
3x
(9.09%)
Toulouse FC dá gól 23x (69.7%)
Soupeř dá gól 24x (72.73%)
Oba týmy dají gól 16x (48.48%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (21.21%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 2 (6.06%)
3 1 (3.03%)
4+ 2 (6.06%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (27.27%)
2 1 (3.03%)
3 2 (6.06%)
4+ 1 (3.03%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (21.21%)
Výhra - remíza 1 (3.03%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 4 (12.12%)
Remíza - remíza 3 (9.09%)
Remíza - prohra 4 (12.12%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 4 (12.12%)
Prohra - prohra 8 (24.24%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (39.39%)
z toho výher 10 (76.92%)
z toho remíz 1 (7.69%)
z toho proher 2 (15.38%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (54.55%)
z toho výher 2 (11.11%)
z toho remíz 5 (27.78%)
z toho proher 11 (61.11%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 2
2:1 3
3:0 1
4:0 1
4:3 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 2
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:3 1
0:4 1
1:2 2
1:3 1
2:3 1
3:6 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Toulouse FC 10x
(30.3%)
23x
(69.7%)
5x
(15.15%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(30.3%)
23x
(69.7%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
30x
(90.91%)
11x
(33.33%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 1 (3.03%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 1 (3.03%)
3 1 (3.03%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 33 24 4 5 73:27 76 3:6 3:1
2 RC Lens 33 21 4 8 62:35 67 0:3 3:2
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 0:4 2:1
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 2:1 1:2
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 2:2 1:0
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 0:1 2:2
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 2:2 1:0
8 RC Strasbourg 33 14 8 11 53:43 50 1:0 1:2
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 1:0 1:1
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 - -
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 1:1 0:3
12 Stade Brestois 29 33 10 8 15 42:54 38 2:0 0:2
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 0:1 1:0
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 0:0 2:1
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 0:0 1:0
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 5:1 0:1
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 2:2 -
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 4:0 3:4