|
AZ Alkmaar |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 14 (42.42%) | 9 (27.27%) | 10 (30.3%) |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | Feyenoord | 1:1 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 16:45 | AZ Alkmaar | 2:2 | FC Twente |
| Eredivisie | 23.4.2026 | 18:45 | Go Ahead Eagles | 0:0 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 16:45 | AZ Alkmaar | 3:0 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 19:00 | AZ Alkmaar | 2:0 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 22.3.2026 | 16:45 | FC Groningen | 3:0 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 15.3.2026 | 14:30 | AZ Alkmaar | 4:0 | Heracles Almelo |
| Eredivisie | 7.3.2026 | 20:00 | PSV Eindhoven | 2:1 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 1.3.2026 | 16:45 | FC Utrecht | 2:0 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 22.2.2026 | 16:45 | AZ Alkmaar | 3:1 | Sparta Rotterdam |
| Statistika | AZ Alkmaar | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.67 | 1.45 | 3.12 |
| Branky v 1. poločase | 0.91 | 0.73 | 1.64 |
| xG | 1.71 | 1.36 | 3.07 |
| Střely | 15.39 | 12.03 | 27.42 |
| Střely na bránu | 5.79 | 4.27 | 10.06 |
| Rohy | 5.73 | 4.48 | 10.21 |
| Žluté karty | 1.85 | 1.52 | 3.37 |
| Červené karty | 0.03 | 0.06 | 0.09 |
| Fauly | 9.85 | 11.27 | 21.12 |
| Držení míče | 53.06% | 46.94% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 14 (42.42%) |
11 (33.33%) |
22 (66.67%) |
21 (63.64%) |
20 (60.61%) |
19 (57.58%) |
15 (45.45%) |
1 (3.03%) |
9 (27.27%) |
21 (63.64%) |
| Soupeř více | 10 (30.3%) |
8 (24.24%) |
11 (33.33%) |
11 (33.33%) |
10 (30.3%) |
12 (36.36%) |
11 (33.33%) |
2 (6.06%) |
20 (60.61%) |
10 (30.3%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AZ Alkmaar | 4x (12.12%) |
13x (39.39%) |
9x (27.27%) |
4x (12.12%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (27.27%) |
10x (30.3%) |
7x (21.21%) |
5x (15.15%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.03%) |
5x (15.15%) |
6x (18.18%) |
7x (21.21%) |
9x (27.27%) |
2x (6.06%) |
3x (9.09%) |
| AZ Alkmaar dá gól | 29x (87.88%) |
| Soupeř dá gól | 24x (72.73%) |
| Oba týmy dají gól | 21x (63.64%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (18.18%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (21.21%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 3 (9.09%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (12.12%) |
| 2 | 4 (12.12%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| Výhra - Výhra | 8 (24.24%) |
| Výhra - remíza | 3 (9.09%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 5 (15.15%) |
| Remíza - remíza | 6 (18.18%) |
| Remíza - prohra | 3 (9.09%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.03%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 7 (21.21%) |
| Počet zápasů | 20 (60.61%) |
| z toho výher | 13 (65%) |
| z toho remíz | 6 (30%) |
| z toho proher | 1 (5%) |
| Počet zápasů | 12 (36.36%) |
| z toho výher | 1 (8.33%) |
| z toho remíz | 2 (16.67%) |
| z toho proher | 9 (75%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 3 |
| 1:5 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AZ Alkmaar | 3x (9.09%) |
30x (90.91%) |
11x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (24.24%) |
25x (75.76%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
32x (96.97%) |
15x (45.45%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (24.24%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 33 | 26 | 3 | 4 | 96:44 | 81 | 1:5 | 2:1 |
| 2 | Feyenoord | 33 | 18 | 8 | 7 | 68:44 | 62 | 3:3 | 1:1 |
| 3 | FC Twente | 33 | 15 | 13 | 5 | 58:35 | 58 | 2:2 | 1:0 |
| 4 | NEC Nijmegen | 33 | 15 | 11 | 7 | 75:52 | 56 | 1:3 | 2:1 |
| 5 | AFC Ajax | 33 | 14 | 13 | 6 | 62:41 | 55 | 1:1 | 0:2 |
| 6 | AZ Alkmaar | 33 | 14 | 9 | 10 | 55:48 | 51 | - | - |
| 7 | FC Utrecht | 33 | 14 | 8 | 11 | 53:42 | 50 | 4:1 | 2:0 |
| 8 | SC Heerenveen | 33 | 14 | 8 | 11 | 57:53 | 50 | 3:0 | 3:1 |
| 9 | FC Groningen | 33 | 13 | 6 | 14 | 47:44 | 45 | 4:1 | 3:0 |
| 10 | Sparta Rotterdam | 33 | 12 | 7 | 14 | 38:59 | 43 | 3:1 | 0:1 |
| 11 | Fortuna Sittard | 33 | 11 | 6 | 16 | 49:61 | 39 | 2:0 | 4:3 |
| 12 | Go Ahead Eagles | 33 | 8 | 14 | 11 | 53:51 | 38 | 2:2 | 0:0 |
| 13 | PEC Zwolle | 33 | 9 | 10 | 14 | 44:69 | 37 | 2:2 | 3:1 |
| 14 | AS Excelsior | 33 | 9 | 8 | 16 | 40:54 | 35 | 1:1 | 1:2 |
| 15 | SC Telstar | 33 | 8 | 10 | 15 | 47:54 | 34 | 2:1 | 0:1 |
| 16 | FC Volendam | 33 | 8 | 8 | 17 | 34:53 | 32 | 1:0 | 2:2 |
| 17 | NAC Breda | 33 | 6 | 10 | 17 | 32:55 | 28 | - | 0:1 |
| 18 | Heracles Almelo | 33 | 5 | 4 | 24 | 34:83 | 19 | 4:0 | 1:2 |