Olympique de Marseille - znak

Olympique de Marseille

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 17 (51.52%) 5 (15.15%) 11 (33.33%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 Le Havre AC 0:1 Olympique de Marseille
Ligue 1 2.5.2026 15:00 FC Nantes 3:0 Olympique de Marseille
Ligue 1 26.4.2026 20:45 Olympique de Marseille 1:1 OGC Nice
Ligue 1 18.4.2026 17:00 FC Lorient 2:0 Olympique de Marseille
Ligue 1 10.4.2026 21:05 Olympique de Marseille 3:1 FC Metz
Ligue 1 5.4.2026 20:45 AS Monaco FC 2:1 Olympique de Marseille
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Olympique de Marseille 1:2 Lille OSC
Ligue 1 13.3.2026 20:45 Olympique de Marseille 1:0 AJ Auxerre
Ligue 1 7.3.2026 21:05 Toulouse FC 0:1 Olympique de Marseille
Ligue 1 1.3.2026 20:45 Olympique de Marseille 3:2 Olympique Lyonnais

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Olympique de Marseille Soupeři Celkem
Branky 1.82 1.33 3.15
Branky v 1. poločase 0.73 0.42 1.15
xG 1.78 1.12 2.9
Střely 14.64 10.06 24.7
Střely na bránu 5.58 3.91 9.49
Rohy 5.21 3.39 8.6
Žluté karty 2.24 1.61 3.85
Červené karty 0.12 0.12 0.24
Fauly 12.33 10.7 23.03
Držení míče 57.33% 42.67% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(51.52%)
13
(39.39%)
24
(72.73%)
21
(63.64%)
19
(57.58%)
18
(54.55%)
19
(57.58%)
2
(6.06%)
20
(60.61%)
26
(78.79%)
Soupeř více 11
(33.33%)
8
(24.24%)
9
(27.27%)
10
(30.3%)
9
(27.27%)
10
(30.3%)
7
(21.21%)
3
(9.09%)
11
(33.33%)
6
(18.18%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Olympique de Marseille 8x
(24.24%)
10x
(30.3%)
5x
(15.15%)
5x
(15.15%)
1x
(3.03%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
Soupeři 9x
(27.27%)
8x
(24.24%)
14x
(42.42%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
9x
(27.27%)
4x
(12.12%)
7x
(21.21%)
7x
(21.21%)
2x
(6.06%)
4x
(12.12%)
Olympique de Marseille dá gól 25x (75.76%)
Soupeř dá gól 24x (72.73%)
Oba týmy dají gól 16x (48.48%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 8x (24.24%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (24.24%)
2 2 (6.06%)
3 4 (12.12%)
4+ 3 (9.09%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 3 (9.09%)
3 1 (3.03%)
4+ 1 (3.03%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 10 (30.3%)
Výhra - remíza 2 (6.06%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 6 (18.18%)
Remíza - remíza 1 (3.03%)
Remíza - prohra 5 (15.15%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 2 (6.06%)
Prohra - prohra 5 (15.15%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (57.58%)
z toho výher 14 (73.68%)
z toho remíz 3 (15.79%)
z toho proher 2 (10.53%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (42.42%)
z toho výher 3 (21.43%)
z toho remíz 2 (14.29%)
z toho proher 9 (64.29%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:1 1
3:0 2
3:1 2
3:2 1
4:0 1
5:1 1
5:2 2
6:2 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 1
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 3
0:3 1
0:5 1
1:2 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Olympique de Marseille 5x
(15.15%)
28x
(84.85%)
13x
(39.39%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
Soupeři 14x
(42.42%)
19x
(57.58%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
31x
(93.94%)
13x
(39.39%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 12 (36.36%)
2 1 (3.03%)
3 1 (3.03%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 33 24 4 5 73:27 76 1:0 5:0
2 RC Lens 33 21 4 8 62:35 67 3:1 2:1
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 1:2 1:0
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 3:2 1:0
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 - 1:0
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 - -
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 1:0 2:1
8 RC Strasbourg 33 14 8 11 53:43 50 2:2 1:2
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 4:0 2:0
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 2:2 0:1
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 5:2 2:2
12 Stade Brestois 29 33 10 8 15 42:54 38 3:0 2:0
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 2:2 2:5
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 6:2 0:1
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 1:0 0:1
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 1:1 1:5
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 0:2 3:0
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 3:1 0:3