SK Sigma Olomouc - znak

SK Sigma Olomouc

Počet zápasů Výher Remíz Proher
43 17 (39.53%) 10 (23.26%) 16 (37.21%)

Poslední zápasy

Chance liga 29.8.2026 20:00 FC Baník Ostrava 1:0 SK Sigma Olomouc
Chance liga 23.8.2026 20:00 SK Sigma Olomouc 3:1 FK Pardubice
Chance liga 15.8.2026 17:00 1. FC Slovácko 1:2 SK Sigma Olomouc
Chance liga 9.8.2026 20:00 SK Artis Brno 1:2 SK Sigma Olomouc
Chance liga 2.8.2026 15:00 SK Sigma Olomouc 2:2 FK Mladá Boleslav
Chance liga 26.7.2026 17:30 FK Jablonec 2:1 SK Sigma Olomouc
Chance liga 23.5.2026 14:00 SK Sigma Olomouc 4:0 MFK Karviná
Chance liga 16.5.2026 17:00 MFK Karviná 1:3 SK Sigma Olomouc
Chance liga 10.5.2026 15:00 SK Sigma Olomouc 1:2 Bohemians Praha 1905
Chance liga 2.5.2026 15:00 Bohemians Praha 1905 1:3 SK Sigma Olomouc

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SK Sigma Olomouc Soupeři Celkem
Branky 1.4 1.3 2.7
Branky v 1. poločase 0.79 0.58 1.37
xG 1.44 1.38 2.82
Střely 12.58 11.6 24.18
Střely na bránu 3.95 4.05 8
Rohy 4.51 4.77 9.28
Žluté karty 1.88 1.67 3.55
Červené karty 0.12 0.12 0.24
Fauly 13.77 12.6 26.37
Držení míče 50.6% 49.4% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(39.53%)
17
(39.53%)
23
(53.49%)
24
(55.81%)
17
(39.53%)
21
(48.84%)
17
(39.53%)
3
(6.98%)
25
(58.14%)
19
(44.19%)
Soupeř více 16
(37.21%)
10
(23.26%)
20
(46.51%)
18
(41.86%)
20
(46.51%)
20
(46.51%)
11
(25.58%)
3
(6.98%)
16
(37.21%)
23
(53.49%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SK Sigma Olomouc 11x
(25.58%)
12x
(27.91%)
14x
(32.56%)
4x
(9.3%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(18.6%)
19x
(44.19%)
14x
(32.56%)
0x
(0%)
1x
(2.33%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(6.98%)
6x
(13.95%)
8x
(18.6%)
14x
(32.56%)
9x
(20.93%)
2x
(4.65%)
1x
(2.33%)
SK Sigma Olomouc dá gól 32x (74.42%)
Soupeř dá gól 35x (81.4%)
Oba týmy dají gól 27x (62.79%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (11.63%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (20.93%)
2 6 (13.95%)
3 1 (2.33%)
4+ 1 (2.33%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (25.58%)
2 4 (9.3%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.33%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 14 (32.56%)
Výhra - remíza 1 (2.33%)
Výhra - prohra 2 (4.65%)
Remíza - výhra 3 (6.98%)
Remíza - remíza 7 (16.28%)
Remíza - prohra 6 (13.95%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (4.65%)
Prohra - prohra 8 (18.6%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (48.84%)
z toho výher 15 (71.43%)
z toho remíz 2 (9.52%)
z toho proher 4 (19.05%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 19 (44.19%)
z toho výher 2 (10.53%)
z toho remíz 5 (26.32%)
z toho proher 12 (63.16%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
2:1 7
3:1 4
4:0 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 3
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 3
0:5 1
1:2 7
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SK Sigma Olomouc 9x
(20.93%)
34x
(79.07%)
8x
(18.6%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(23.26%)
33x
(76.74%)
6x
(13.95%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
43x
(100%)
40x
(93.02%)
17x
(39.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (11.63%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (13.95%)
2 1 (2.33%)
3 0 (0%)