KKS Lech Poznań - znak

KKS Lech Poznań

Počet zápasů Výher Remíz Proher
31 20 (64.52%) 7 (22.58%) 4 (12.9%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 16.5.2026 20:15 RKS Radomiak Radom 1:3 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 8.5.2026 20:30 KKS Lech Poznań 1:1 Arka Gdynia
Ekstraklasa 2.5.2026 20:15 Motor Lublin SA 0:1 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 26.4.2026 17:30 KKS Lech Poznań 4:0 Legia Warszawa
Ekstraklasa 18.4.2026 20:15 MKS Pogoń Szczecin 1:2 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 12.4.2026 17:30 KKS Lech Poznań 3:3 GKS Katowice
Ekstraklasa 4.4.2026 20:15 SSA Jagiellonia Białystok 0:0 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 22.3.2026 14:45 KKS Lech Poznań 4:1 LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Konferenční liga 19.3.2026 21:00 FC Shakhtar Donetsk 1:2 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 15.3.2026 14:45 Zagłębie Lubin 0:1 KKS Lech Poznań

Průměrné statistiky na zápas

Statistika KKS Lech Poznań Soupeři Celkem
Branky 2 0.74 2.74
Branky v 1. poločase 0.9 0.35 1.25
xG 2.07 1.09 3.16
Střely 17.65 8.23 25.88
Střely na bránu 7.61 3.45 11.06
Rohy 6.68 3.94 10.62
Žluté karty 1.52 2.39 3.91
Červené karty 0.03 0.06 0.09
Fauly 11.58 10.77 22.35
Držení míče 56.42% 43.58% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 20
(64.52%)
13
(41.94%)
27
(87.1%)
27
(87.1%)
25
(80.65%)
22
(70.97%)
5
(16.13%)
1
(3.23%)
16
(51.61%)
27
(87.1%)
Soupeř více 4
(12.9%)
3
(9.68%)
4
(12.9%)
3
(9.68%)
2
(6.45%)
8
(25.81%)
17
(54.84%)
2
(6.45%)
11
(35.48%)
4
(12.9%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
KKS Lech Poznań 4x
(12.9%)
9x
(29.03%)
7x
(22.58%)
7x
(22.58%)
2x
(6.45%)
2x
(6.45%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(41.94%)
14x
(45.16%)
3x
(9.68%)
1x
(3.23%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.23%)
7x
(22.58%)
6x
(19.35%)
8x
(25.81%)
4x
(12.9%)
4x
(12.9%)
1x
(3.23%)
KKS Lech Poznań dá gól 27x (87.1%)
Soupeř dá gól 18x (58.06%)
Oba týmy dají gól 15x (48.39%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (9.68%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (29.03%)
2 4 (12.9%)
3 4 (12.9%)
4+ 3 (9.68%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (12.9%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 12 (38.71%)
Výhra - remíza 1 (3.23%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 8 (25.81%)
Remíza - remíza 4 (12.9%)
Remíza - prohra 3 (9.68%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (6.45%)
Prohra - prohra 1 (3.23%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (61.29%)
z toho výher 17 (89.47%)
z toho remíz 2 (10.53%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 11 (35.48%)
z toho výher 3 (27.27%)
z toho remíz 4 (36.36%)
z toho proher 4 (36.36%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 7
2:0 4
2:1 7
3:0 1
3:1 1
4:0 1
4:1 3
4:3 2
7:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 4
2:2 6
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
1:2 4
1:3 4
1:4 1
1:5 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
KKS Lech Poznań 1x
(3.23%)
30x
(96.77%)
15x
(48.39%)
3x
(9.68%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(38.71%)
19x
(61.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
31x
(100%)
30x
(96.77%)
17x
(54.84%)
3x
(9.68%)
1x
(3.23%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 15 (48.39%)
2 6 (19.35%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.23%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)