FC Spartak Trnava - znak

FC Spartak Trnava

FC Spartak Trnava má v naší databázi za poslední rok odehráno málo zápasů (11), statistiky proto nemusí být tak vypovídající.
Počet zápasů Výher Remíz Proher
11 5 (45.45%) 3 (27.27%) 3 (27.27%)

Poslední zápasy

Niké liga 30.8.2026 19:00 FC Spartak Trnava 1:3 MŠK Žilina
Niké liga 23.8.2026 17:00 AS Trenčín 0:4 FC Spartak Trnava
Niké liga 16.8.2026 17:00 FC Spartak Trnava 2:0 MFK Zemplín Michalovce
Niké liga 8.8.2026 20:30 FC Spartak Trnava 3:0 MFK Dukla Banská Bystrica
Niké liga 2.8.2026 19:00 KFC Komárno 1:2 FC Spartak Trnava
Konferenční liga 28.7.2026 19:30 FK CSKA 1948 Sofia 0:0 FC Spartak Trnava
Niké liga 25.7.2026 18:00 FC Spartak Trnava 1:1 MFK Skalica
Konferenční liga 22.7.2026 20:30 FC Spartak Trnava 0:0 FK CSKA 1948 Sofia
Slovnaft Cup 3.3.2026 18:00 FK Železiarne Podbrezová 4:1 FC Spartak Trnava
Niké liga 21.9.2025 19:00 FC Spartak Trnava 0:1 MFK Zemplín Michalovce

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Spartak Trnava Soupeři Celkem
Branky 1.64 0.91 2.55
Branky v 1. poločase 0.91 0.45 1.36
xG 1.9 1.26 3.16
Střely 16.36 9.73 26.09
Střely na bránu 5.73 3.91 9.64
Rohy 7.36 4.09 11.45
Žluté karty 2.45 3.27 5.72
Červené karty 0.09 0.45 0.54
Fauly 13.6 15.2 28.8
Držení míče 54.64% 45.36% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(45.45%)
4
(36.36%)
9
(81.82%)
9
(81.82%)
8
(72.73%)
9
(81.82%)
4
(36.36%)
1
(9.09%)
2
(18.18%)
8
(72.73%)
Soupeř více 3
(27.27%)
2
(18.18%)
2
(18.18%)
2
(18.18%)
2
(18.18%)
1
(9.09%)
7
(63.64%)
5
(45.45%)
6
(54.55%)
2
(18.18%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Spartak Trnava 3x
(27.27%)
3x
(27.27%)
2x
(18.18%)
1x
(9.09%)
2x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(54.55%)
3x
(27.27%)
0x
(0%)
1x
(9.09%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(18.18%)
1x
(9.09%)
2x
(18.18%)
2x
(18.18%)
3x
(27.27%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
FC Spartak Trnava dá gól 8x (72.73%)
Soupeř dá gól 5x (45.45%)
Oba týmy dají gól 4x (36.36%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 0x (0%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (9.09%)
2 1 (9.09%)
3 1 (9.09%)
4+ 2 (18.18%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (9.09%)
2 1 (9.09%)
3 1 (9.09%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (36.36%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (9.09%)
Remíza - remíza 3 (27.27%)
Remíza - prohra 1 (9.09%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 2 (18.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 6 (54.55%)
z toho výher 5 (83.33%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 1 (16.67%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 3 (27.27%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 1 (33.33%)
z toho proher 2 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1
2:1 1
3:0 1
4:0 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
1:3 1
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Spartak Trnava 0x
(0%)
11x
(100%)
3x
(27.27%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(36.36%)
7x
(63.64%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
11x
(100%)
11x
(100%)
6x
(54.55%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (36.36%)
2 1 (9.09%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)