FC Groningen - znak

FC Groningen

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 13 (37.14%) 7 (20%) 15 (42.86%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 FC Groningen 2:1 NEC Nijmegen
Eredivisie 2.5.2026 18:45 FC Groningen 2:3 AS Excelsior
Eredivisie 25.4.2026 16:30 Feyenoord 3:1 FC Groningen
Eredivisie 11.4.2026 20:00 FC Groningen 0:0 Go Ahead Eagles
Eredivisie 4.4.2026 18:45 SC Telstar 0:2 FC Groningen
Eredivisie 22.3.2026 16:45 FC Groningen 3:0 AZ Alkmaar
Eredivisie 13.3.2026 20:00 PEC Zwolle 1:1 FC Groningen
Eredivisie 7.3.2026 16:30 FC Groningen 3:1 AFC Ajax
Eredivisie 1.3.2026 14:30 FC Volendam 3:2 FC Groningen
Eredivisie 22.2.2026 12:15 FC Twente 2:1 FC Groningen

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Groningen Soupeři Celkem
Branky 1.4 1.37 2.77
Branky v 1. poločase 0.57 0.54 1.11
xG 1.71 1.32 3.03
Střely 15.71 11.63 27.34
Střely na bránu 5.74 4.31 10.05
Rohy 6.06 4.74 10.8
Žluté karty 1.63 1.34 2.97
Červené karty 0.09 0.09 0.18
Fauly 11 10.29 21.29
Držení míče 50.46% 49.54% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(37.14%)
9
(25.71%)
24
(68.57%)
21
(60%)
19
(54.29%)
16
(45.71%)
14
(40%)
2
(5.71%)
18
(51.43%)
19
(54.29%)
Soupeř více 15
(42.86%)
8
(22.86%)
11
(31.43%)
10
(28.57%)
12
(34.29%)
15
(42.86%)
13
(37.14%)
2
(5.71%)
16
(45.71%)
13
(37.14%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Groningen 8x
(22.86%)
10x
(28.57%)
13x
(37.14%)
3x
(8.57%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(28.57%)
9x
(25.71%)
11x
(31.43%)
3x
(8.57%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.71%)
2x
(5.71%)
12x
(34.29%)
10x
(28.57%)
5x
(14.29%)
3x
(8.57%)
1x
(2.86%)
FC Groningen dá gól 27x (77.14%)
Soupeř dá gól 25x (71.43%)
Oba týmy dají gól 19x (54.29%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (14.29%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (14.29%)
2 5 (14.29%)
3 2 (5.71%)
4+ 1 (2.86%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (20%)
2 7 (20%)
3 1 (2.86%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (22.86%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (2.86%)
Remíza - výhra 5 (14.29%)
Remíza - remíza 5 (14.29%)
Remíza - prohra 8 (22.86%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (5.71%)
Prohra - prohra 6 (17.14%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 18 (51.43%)
z toho výher 12 (66.67%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 6 (33.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 15 (42.86%)
z toho výher 1 (6.67%)
z toho remíz 5 (33.33%)
z toho proher 9 (60%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 4
2:1 4
3:0 2
3:1 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 5
1:2 4
1:3 1
1:4 1
2:3 2
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Groningen 0x
(0%)
35x
(100%)
7x
(20%)
1x
(2.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(17.14%)
29x
(82.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
34x
(97.14%)
17x
(48.57%)
4x
(11.43%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (17.14%)
2 2 (5.71%)
3 1 (2.86%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)