SC Braga - znak

SC Braga

Počet zápasů Výher Remíz Proher
10 5 (50%) 4 (40%) 1 (10%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 20.9.2026 19:00 CD Santa Clara 0:0 SC Braga
Primeira Liga 14.9.2026 21:45 SC Braga 1:0 GD Estoril Praia
Primeira Liga 10.9.2026 21:15 Estrela Amadora 2:1 SC Braga
Primeira Liga 5.9.2026 19:00 Alverca 1:2 SC Braga
Primeira Liga 31.8.2026 21:15 SC Braga 1:0 Vitória SC
Konferenční liga 27.8.2026 20:30 FK Austria Wien 0:0 SC Braga
Konferenční liga 20.8.2026 21:00 SC Braga 2:0 FK Austria Wien
Konferenční liga 13.8.2026 19:00 FC Dinamo Minsk 0:0 SC Braga
Primeira Liga 9.8.2026 21:30 Moreirense FC 2:2 SC Braga
Konferenční liga 6.8.2026 20:30 SC Braga 1:0 FC Dinamo Minsk

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SC Braga Soupeři Celkem
Branky 1 0.5 1.5
Branky v 1. poločase 0.4 0.3 0.7
xG 1.45 0.82 2.27
Střely 11.4 7.3 18.7
Střely na bránu 4.3 1.9 6.2
Rohy 4.9 3 7.9
Žluté karty 1.7 2.6 4.3
Červené karty 0 0.1 0.1
Fauly 12.1 13.8 25.9
Držení míče 57.3% 42.7% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(50%)
2
(20%)
10
(100%)
8
(80%)
8
(80%)
6
(60%)
2
(20%)
0
(0%)
2
(20%)
8
(80%)
Soupeř více 1
(10%)
1
(10%)
0
(0%)
2
(20%)
1
(10%)
1
(10%)
8
(80%)
1
(10%)
6
(60%)
2
(20%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SC Braga 3x
(30%)
4x
(40%)
3x
(30%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(70%)
1x
(10%)
2x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(30%)
3x
(30%)
1x
(10%)
2x
(20%)
1x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
SC Braga dá gól 7x (70%)
Soupeř dá gól 3x (30%)
Oba týmy dají gól 3x (30%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (10%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (40%)
2 1 (10%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (10%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (20%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (20%)
Remíza - remíza 4 (40%)
Remíza - prohra 1 (10%)
Prohra - výhra 1 (10%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 0 (0%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 6 (60%)
z toho výher 4 (66.67%)
z toho remíz 1 (16.67%)
z toho proher 1 (16.67%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 1 (10%)
z toho výher 1 (100%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 0 (0%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
1:2 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Braga 0x
(0%)
10x
(100%)
1x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(80%)
2x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
10x
(100%)
7x
(70%)
1x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (30%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)