|
FC Porto |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 27 (81.82%) | 4 (12.12%) | 2 (6.06%) |
| Primeira Liga | 10.5.2026 | 19:00 | AVS Futebol SAD | 3:1 | FC Porto |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 21:30 | FC Porto | 1:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 19:00 | Estrela Amadora | 1:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:0 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 1:3 | FC Porto |
| Primeira Liga | 4.4.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 22.3.2026 | 21:30 | SC Braga | 1:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 15.3.2026 | 21:30 | FC Porto | 3:0 | Moreirense FC |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 19:00 | SL Benfica | 2:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 27.2.2026 | 19:45 | FC Porto | 3:1 | FC Arouca |
| Statistika | FC Porto | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.97 | 0.55 | 2.52 |
| Branky v 1. poločase | 0.88 | 0.12 | 1 |
| xG | 1.65 | 1.01 | 2.66 |
| Střely | 14.45 | 9.58 | 24.03 |
| Střely na bránu | 5.24 | 2.48 | 7.72 |
| Rohy | 5.58 | 2.91 | 8.49 |
| Žluté karty | 2.27 | 2.82 | 5.09 |
| Červené karty | 0.09 | 0.15 | 0.24 |
| Fauly | 14.06 | 12.39 | 26.45 |
| Držení míče | 55.15% | 44.85% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 27 (81.82%) |
20 (60.61%) |
26 (78.79%) |
22 (66.67%) |
27 (81.82%) |
25 (75.76%) |
9 (27.27%) |
3 (9.09%) |
23 (69.7%) |
24 (72.73%) |
| Soupeř více | 2 (6.06%) |
2 (6.06%) |
7 (21.21%) |
8 (24.24%) |
4 (12.12%) |
6 (18.18%) |
19 (57.58%) |
3 (9.09%) |
8 (24.24%) |
7 (21.21%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Porto | 1x (3.03%) |
11x (33.33%) |
11x (33.33%) |
8x (24.24%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 20x (60.61%) |
9x (27.27%) |
3x (9.09%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.03%) |
8x (24.24%) |
5x (15.15%) |
11x (33.33%) |
8x (24.24%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| FC Porto dá gól | 32x (96.97%) |
| Soupeř dá gól | 13x (39.39%) |
| Oba týmy dají gól | 13x (39.39%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (6.06%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (39.39%) |
| 2 | 7 (21.21%) |
| 3 | 5 (15.15%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.03%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 18 (54.55%) |
| Výhra - remíza | 2 (6.06%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 9 (27.27%) |
| Remíza - remíza | 2 (6.06%) |
| Remíza - prohra | 0 (0%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 2 (6.06%) |
| Počet zápasů | 28 (84.85%) |
| z toho výher | 25 (89.29%) |
| z toho remíz | 3 (10.71%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 4 (12.12%) |
| z toho výher | 2 (50%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 2 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 8 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 5 |
| 3:1 | 3 |
| 4:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Porto | 1x (3.03%) |
32x (96.97%) |
8x (24.24%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (51.52%) |
16x (48.48%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
31x (93.94%) |
6x (18.18%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 14 (42.42%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 33 | 27 | 4 | 2 | 65:18 | 85 | - | - |
| 2 | Sporting CP | 32 | 23 | 7 | 2 | 82:23 | 76 | 1:1 | 1:2 |
| 3 | SL Benfica | 32 | 22 | 10 | 0 | 69:22 | 76 | 0:0 | 2:2 |
| 4 | SC Braga | 32 | 16 | 9 | 7 | 60:32 | 57 | 2:1 | 1:2 |
| 5 | FC Famalicão | 32 | 14 | 10 | 8 | 41:29 | 52 | 2:2 | 0:1 |
| 6 | Gil Vicente FC | 32 | 13 | 11 | 8 | 46:32 | 50 | 3:0 | 0:2 |
| 7 | Vitória SC | 32 | 12 | 6 | 14 | 39:48 | 42 | 3:0 | 0:1 |
| 8 | Moreirense FC | 32 | 12 | 6 | 14 | 37:47 | 42 | 3:0 | 1:2 |
| 9 | GD Estoril Praia | 33 | 10 | 9 | 14 | 53:54 | 39 | 1:0 | 1:3 |
| 10 | Alverca | 33 | 10 | 9 | 14 | 35:51 | 39 | 1:0 | 0:3 |
| 11 | FC Arouca | 32 | 10 | 6 | 16 | 41:62 | 36 | 3:1 | 0:4 |
| 12 | Rio Ave FC | 32 | 8 | 11 | 13 | 33:52 | 35 | 1:0 | 0:3 |
| 13 | CD Santa Clara | 32 | 8 | 9 | 15 | 30:40 | 33 | - | 0:1 |
| 14 | CD Nacional | 32 | 8 | 7 | 17 | 35:43 | 31 | 1:0 | 0:1 |
| 15 | Estrela Amadora | 32 | 6 | 10 | 16 | 36:54 | 28 | 3:1 | 1:2 |
| 16 | Casa Pia AC | 32 | 5 | 11 | 16 | 29:56 | 26 | 4:0 | 2:1 |
| 17 | CD Tondela | 32 | 5 | 10 | 17 | 24:52 | 25 | 2:0 | 0:2 |
| 18 | AVS Futebol SAD | 33 | 3 | 11 | 19 | 27:67 | 20 | 2:0 | 3:1 |