|
Liverpool FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 17 (47.22%) | 8 (22.22%) | 11 (30.56%) |
| Premier League | 9.5.2026 | 13:30 | Liverpool FC | 1:1 | Chelsea FC |
| Premier League | 3.5.2026 | 16:30 | Manchester United FC | 3:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | Liverpool FC | 3:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Everton FC | 1:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 11.4.2026 | 18:30 | Liverpool FC | 2:0 | Fulham FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 13:45 | Brighton and Hove Albion FC | 2:1 | Liverpool FC |
| Premier League | 15.3.2026 | 17:30 | Liverpool FC | 1:1 | Tottenham Hotspur FC |
| Premier League | 3.3.2026 | 21:15 | Wolverhampton Wanderers FC | 2:1 | Liverpool FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 16:00 | Liverpool FC | 5:2 | West Ham United FC |
| Premier League | 22.2.2026 | 15:00 | Nottingham Forest FC | 0:1 | Liverpool FC |
| Statistika | Liverpool FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.67 | 1.33 | 3 |
| Branky v 1. poločase | 0.67 | 0.44 | 1.11 |
| xG | 1.71 | 1.31 | 3.02 |
| Střely | 15.22 | 11.39 | 26.61 |
| Střely na bránu | 4.5 | 3.97 | 8.47 |
| Rohy | 5.81 | 4.47 | 10.28 |
| Žluté karty | 1.5 | 1.94 | 3.44 |
| Červené karty | 0.03 | 0.14 | 0.17 |
| Fauly | 10.11 | 10.58 | 20.69 |
| Držení míče | 59.39% | 40.61% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 17 (47.22%) |
13 (36.11%) |
24 (66.67%) |
24 (66.67%) |
19 (52.78%) |
19 (52.78%) |
6 (16.67%) |
1 (2.78%) |
15 (41.67%) |
31 (86.11%) |
| Soupeř více | 11 (30.56%) |
9 (25%) |
12 (33.33%) |
11 (30.56%) |
14 (38.89%) |
15 (41.67%) |
17 (47.22%) |
4 (11.11%) |
16 (44.44%) |
4 (11.11%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 4x (11.11%) |
14x (38.89%) |
12x (33.33%) |
3x (8.33%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (27.78%) |
10x (27.78%) |
10x (27.78%) |
6x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (5.56%) |
4x (11.11%) |
8x (22.22%) |
12x (33.33%) |
2x (5.56%) |
5x (13.89%) |
3x (8.33%) |
| Liverpool FC dá gól | 32x (88.89%) |
| Soupeř dá gól | 26x (72.22%) |
| Oba týmy dají gól | 24x (66.67%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 8x (22.22%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25%) |
| 2 | 6 (16.67%) |
| 3 | 2 (5.56%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 2 (5.56%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 11 (30.56%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.56%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 6 (16.67%) |
| Remíza - remíza | 5 (13.89%) |
| Remíza - prohra | 3 (8.33%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.78%) |
| Prohra - prohra | 8 (22.22%) |
| Počet zápasů | 21 (58.33%) |
| z toho výher | 16 (76.19%) |
| z toho remíz | 4 (19.05%) |
| z toho proher | 1 (4.76%) |
| Počet zápasů | 13 (36.11%) |
| z toho výher | 1 (7.69%) |
| z toho remíz | 2 (15.38%) |
| z toho proher | 10 (76.92%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 4 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 6 |
| 2:3 | 3 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 4x (11.11%) |
32x (88.89%) |
9x (25%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (22.22%) |
28x (77.78%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
34x (94.44%) |
19x (52.78%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (16.67%) |
| 2 | 2 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal FC | 36 | 24 | 7 | 5 | 68:26 | 79 | 1:0 | 0:0 |
| 2 | Manchester City FC | 35 | 22 | 8 | 5 | 72:32 | 74 | 1:2 | 3:0 |
| 3 | Manchester United FC | 36 | 18 | 11 | 7 | 63:48 | 65 | 1:2 | 3:2 |
| 4 | Liverpool FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 60:48 | 59 | - | - |
| 5 | Aston Villa FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 50:46 | 59 | 2:0 | - |
| 6 | AFC Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56:52 | 55 | 4:2 | 3:2 |
| 7 | Brighton and Hove Albion FC | 36 | 14 | 11 | 11 | 52:42 | 53 | 2:0 | 2:1 |
| 8 | Brentford FC | 36 | 14 | 9 | 13 | 52:49 | 51 | - | 3:2 |
| 9 | Chelsea FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 55:49 | 49 | 1:1 | 2:1 |
| 10 | Everton FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 46:46 | 49 | 2:1 | 1:2 |
| 11 | Fulham FC | 36 | 14 | 6 | 16 | 44:50 | 48 | 2:0 | 2:2 |
| 12 | Sunderland AFC | 36 | 12 | 12 | 12 | 37:46 | 48 | 1:1 | 0:1 |
| 13 | Newcastle United FC | 36 | 13 | 7 | 16 | 50:52 | 46 | 4:1 | 2:3 |
| 14 | Crystal Palace FC | 35 | 11 | 11 | 13 | 38:44 | 44 | 3:1 | 2:1 |
| 15 | Nottingham Forest FC | 36 | 11 | 10 | 15 | 45:47 | 43 | 0:3 | 0:1 |
| 16 | Leeds United FC | 35 | 10 | 13 | 12 | 47:52 | 43 | 0:0 | 3:3 |
| 17 | Tottenham Hotspur FC | 35 | 9 | 10 | 16 | 45:54 | 37 | 1:1 | 1:2 |
| 18 | West Ham United FC | 36 | 9 | 9 | 18 | 42:62 | 36 | 5:2 | 0:2 |
| 19 | Burnley FC | 36 | 4 | 9 | 23 | 37:73 | 21 | 1:1 | 0:1 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers FC | 36 | 3 | 9 | 24 | 25:66 | 18 | 2:1 | 2:1 |