|
US Cremonese |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 7 (19.44%) | 10 (27.78%) | 19 (52.78%) |
| Serie A | 10.5.2026 | 15:00 | US Cremonese | 3:0 | AC Pisa 1909 |
| Serie A | 4.5.2026 | 18:30 | US Cremonese | 1:2 | SS Lazio |
| Serie A | 24.4.2026 | 20:45 | SSC Napoli | 4:0 | US Cremonese |
| Serie A | 19.4.2026 | 12:30 | US Cremonese | 0:0 | Torino FC |
| Serie A | 11.4.2026 | 15:00 | Cagliari Calcio | 1:0 | US Cremonese |
| Serie A | 5.4.2026 | 15:00 | US Cremonese | 1:2 | Bologna FC |
| Serie A | 21.3.2026 | 15:00 | Parma FC | 0:2 | US Cremonese |
| Serie A | 16.3.2026 | 20:45 | US Cremonese | 1:4 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 8.3.2026 | 12:30 | U.S. Lecce | 2:1 | US Cremonese |
| Serie A | 1.3.2026 | 12:30 | US Cremonese | 0:2 | AC Milan |
| Statistika | US Cremonese | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 0.83 | 1.47 | 2.3 |
| Branky v 1. poločase | 0.31 | 0.75 | 1.06 |
| xG | 1.07 | 1.72 | 2.79 |
| Střely | 9.25 | 15.75 | 25 |
| Střely na bránu | 3.33 | 5.25 | 8.58 |
| Rohy | 3.5 | 6.06 | 9.56 |
| Žluté karty | 1.81 | 1.44 | 3.25 |
| Červené karty | 0.06 | 0.11 | 0.17 |
| Fauly | 13.61 | 12.92 | 26.53 |
| Držení míče | 47.17% | 52.83% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 7 (19.44%) |
7 (19.44%) |
8 (22.22%) |
8 (22.22%) |
9 (25%) |
7 (19.44%) |
17 (47.22%) |
1 (2.78%) |
18 (50%) |
12 (33.33%) |
| Soupeř více | 19 (52.78%) |
14 (38.89%) |
28 (77.78%) |
25 (69.44%) |
24 (66.67%) |
24 (66.67%) |
9 (25%) |
2 (5.56%) |
15 (41.67%) |
23 (63.89%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Cremonese | 17x (47.22%) |
11x (30.56%) |
5x (13.89%) |
3x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (27.78%) |
10x (27.78%) |
10x (27.78%) |
2x (5.56%) |
3x (8.33%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 6x (16.67%) |
5x (13.89%) |
9x (25%) |
8x (22.22%) |
4x (11.11%) |
4x (11.11%) |
0x (0%) |
| US Cremonese dá gól | 19x (52.78%) |
| Soupeř dá gól | 26x (72.22%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (41.67%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (5.56%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.56%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (27.78%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 3 (8.33%) |
| 4+ | 2 (5.56%) |
| Výhra - Výhra | 4 (11.11%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.56%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.78%) |
| Remíza - výhra | 3 (8.33%) |
| Remíza - remíza | 7 (19.44%) |
| Remíza - prohra | 5 (13.89%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.78%) |
| Prohra - prohra | 13 (36.11%) |
| Počet zápasů | 11 (30.56%) |
| z toho výher | 7 (63.64%) |
| z toho remíz | 3 (27.27%) |
| z toho proher | 1 (9.09%) |
| Počet zápasů | 19 (52.78%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 1 (5.26%) |
| z toho proher | 18 (94.74%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 6 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 5 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| US Cremonese | 16x (44.44%) |
20x (55.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (13.89%) |
31x (86.11%) |
14x (38.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
30x (83.33%) |
14x (38.89%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (33.33%) |
| 2 | 1 (2.78%) |
| 3 | 0 (0%) |