|
FK Mladá Boleslav |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 37 | 11 (29.73%) | 16 (43.24%) | 10 (27.03%) |
| Chance liga | 22.8.2026 | 17:00 | FK Mladá Boleslav | 2:1 | 1. FC Slovácko |
| Chance liga | 15.8.2026 | 17:00 | FK Pardubice | 1:1 | FK Mladá Boleslav |
| Chance liga | 8.8.2026 | 20:00 | FK Mladá Boleslav | 2:0 | AC Sparta Praha |
| Chance liga | 2.8.2026 | 15:00 | SK Sigma Olomouc | 2:2 | FK Mladá Boleslav |
| Chance liga | 27.7.2026 | 18:00 | SK Artis Brno | 2:4 | FK Mladá Boleslav |
| Chance liga | 23.5.2026 | 14:00 | FK Mladá Boleslav | 0:2 | FK Teplice |
| Chance liga | 16.5.2026 | 17:00 | 1. FC Slovácko | 0:3 | FK Mladá Boleslav |
| Chance liga | 12.5.2026 | 17:30 | FK Mladá Boleslav | 1:2 | FK Dukla Praha |
| Chance liga | 9.5.2026 | 14:00 | FK Mladá Boleslav | 1:1 | FC Zlín |
| Chance liga | 2.5.2026 | 15:00 | FC Baník Ostrava | 0:0 | FK Mladá Boleslav |
| Statistika | FK Mladá Boleslav | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.32 | 1.22 | 2.54 |
| Branky v 1. poločase | 0.59 | 0.57 | 1.16 |
| xG | 1.43 | 1.55 | 2.98 |
| Střely | 12.08 | 13.54 | 25.62 |
| Střely na bránu | 4.46 | 4.19 | 8.65 |
| Rohy | 4.51 | 5.7 | 10.21 |
| Žluté karty | 1.78 | 1.84 | 3.62 |
| Červené karty | 0.05 | 0.03 | 0.08 |
| Fauly | 11.49 | 14.35 | 25.84 |
| Držení míče | 52.76% | 47.24% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 11 (29.73%) |
12 (32.43%) |
17 (45.95%) |
15 (40.54%) |
17 (45.95%) |
11 (29.73%) |
14 (37.84%) |
2 (5.41%) |
8 (21.62%) |
19 (51.35%) |
| Soupeř více | 10 (27.03%) |
11 (29.73%) |
20 (54.05%) |
22 (59.46%) |
15 (40.54%) |
25 (67.57%) |
15 (40.54%) |
1 (2.7%) |
24 (64.86%) |
16 (43.24%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Mladá Boleslav | 11x (29.73%) |
12x (32.43%) |
7x (18.92%) |
5x (13.51%) |
2x (5.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 13x (35.14%) |
9x (24.32%) |
12x (32.43%) |
0x (0%) |
3x (8.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 7x (18.92%) |
2x (5.41%) |
10x (27.03%) |
8x (21.62%) |
5x (13.51%) |
2x (5.41%) |
3x (8.11%) |
| FK Mladá Boleslav dá gól | 26x (70.27%) |
| Soupeř dá gól | 24x (64.86%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (54.05%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (18.92%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.11%) |
| 2 | 5 (13.51%) |
| 3 | 3 (8.11%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (13.51%) |
| 2 | 3 (8.11%) |
| 3 | 1 (2.7%) |
| 4+ | 1 (2.7%) |
| Výhra - Výhra | 10 (27.03%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.41%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 1 (2.7%) |
| Remíza - remíza | 10 (27.03%) |
| Remíza - prohra | 3 (8.11%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 4 (10.81%) |
| Prohra - prohra | 7 (18.92%) |
| Počet zápasů | 14 (37.84%) |
| z toho výher | 10 (71.43%) |
| z toho remíz | 4 (28.57%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 16 (43.24%) |
| z toho výher | 1 (6.25%) |
| z toho remíz | 5 (31.25%) |
| z toho proher | 10 (62.5%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 7 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:4 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Mladá Boleslav | 8x (21.62%) |
29x (78.38%) |
3x (8.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (8.11%) |
34x (91.89%) |
5x (13.51%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
37x (100%) |
35x (94.59%) |
20x (54.05%) |
2x (5.41%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.41%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |