FK Jablonec - znak

FK Jablonec

Počet zápasů Výher Remíz Proher
42 21 (50%) 5 (11.9%) 16 (38.1%)

Poslední zápasy

Chance liga 30.8.2026 17:00 FK Teplice 2:0 FK Jablonec
Konferenční liga 27.8.2026 18:00 FK Jablonec 1:0 Rangers FC
Konferenční liga 20.8.2026 20:45 Rangers FC 1:0 FK Jablonec
Konferenční liga 13.8.2026 18:30 FK Rīgas Futbola skola 1:2 FK Jablonec
Chance liga 9.8.2026 17:00 FK Jablonec 1:0 1. FC Slovácko
Konferenční liga 6.8.2026 18:00 FK Jablonec 2:0 FK Rīgas Futbola skola
Chance liga 2.8.2026 20:00 FK Pardubice 0:2 FK Jablonec
Konferenční liga 30.7.2026 18:00 FK Jablonec 2:0 NK Varaždin
Chance liga 26.7.2026 17:30 FK Jablonec 2:1 SK Sigma Olomouc
Konferenční liga 23.7.2026 20:00 NK Varaždin 3:2 FK Jablonec

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FK Jablonec Soupeři Celkem
Branky 1.33 1.38 2.71
Branky v 1. poločase 0.67 0.71 1.38
xG 1.39 1.43 2.82
Střely 11.67 12.07 23.74
Střely na bránu 3.88 3.83 7.71
Rohy 5.02 4.45 9.47
Žluté karty 1.5 2.05 3.55
Červené karty 0.1 0.14 0.24
Fauly 13.36 14.1 27.46
Držení míče 49.62% 50.38% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 21
(50%)
15
(35.71%)
23
(54.76%)
21
(50%)
20
(47.62%)
18
(42.86%)
10
(23.81%)
2
(4.76%)
21
(50%)
19
(45.24%)
Soupeř více 16
(38.1%)
12
(28.57%)
19
(45.24%)
18
(42.86%)
18
(42.86%)
16
(38.1%)
21
(50%)
4
(9.52%)
21
(50%)
23
(54.76%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FK Jablonec 10x
(23.81%)
14x
(33.33%)
13x
(30.95%)
4x
(9.52%)
1x
(2.38%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(38.1%)
8x
(19.05%)
9x
(21.43%)
6x
(14.29%)
1x
(2.38%)
2x
(4.76%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(4.76%)
8x
(19.05%)
12x
(28.57%)
9x
(21.43%)
4x
(9.52%)
4x
(9.52%)
3x
(7.14%)
FK Jablonec dá gól 32x (76.19%)
Soupeř dá gól 26x (61.9%)
Oba týmy dají gól 18x (42.86%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (11.9%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 13 (30.95%)
2 6 (14.29%)
3 2 (4.76%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (11.9%)
2 8 (19.05%)
3 1 (2.38%)
4+ 2 (4.76%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 15 (35.71%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (11.9%)
Remíza - remíza 3 (7.14%)
Remíza - prohra 7 (16.67%)
Prohra - výhra 1 (2.38%)
Prohra - remíza 2 (4.76%)
Prohra - prohra 9 (21.43%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (50%)
z toho výher 20 (95.24%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 1 (4.76%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 19 (45.24%)
z toho výher 1 (5.26%)
z toho remíz 3 (15.79%)
z toho proher 15 (78.95%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 7
2:0 6
2:1 5
3:0 1
3:2 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 1
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 5
0:3 1
0:5 1
1:2 2
1:3 3
1:5 1
2:3 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Jablonec 9x
(21.43%)
33x
(78.57%)
6x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(21.43%)
33x
(78.57%)
7x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
42x
(100%)
41x
(97.62%)
12x
(28.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (11.9%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (14.29%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)