|
RB Leipzig |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 20 (60.61%) | 5 (15.15%) | 8 (24.24%) |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 2:1 | FC St. Pauli |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 18:30 | Bayer 04 Leverkusen | 4:1 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 24.4.2026 | 20:30 | RB Leipzig | 3:1 | 1. FC Union Berlin |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 18:30 | Eintracht Frankfurt | 1:3 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 11.4.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 1:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:2 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 20.3.2026 | 20:30 | RB Leipzig | 5:0 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 19:30 | VfB Stuttgart | 1:0 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 7.3.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 2:1 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 1.3.2026 | 19:30 | Hamburger SV | 1:2 | RB Leipzig |
| Statistika | RB Leipzig | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.97 | 1.3 | 3.27 |
| Branky v 1. poločase | 0.94 | 0.45 | 1.39 |
| xG | 1.79 | 1.34 | 3.13 |
| Střely | 15.85 | 12.06 | 27.91 |
| Střely na bránu | 6 | 3.88 | 9.88 |
| Rohy | 5.36 | 4.42 | 9.78 |
| Žluté karty | 1.55 | 1.79 | 3.34 |
| Červené karty | 0 | 0 | 0 |
| Fauly | 9.06 | 9.97 | 19.03 |
| Držení míče | 53.88% | 46.12% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 20 (60.61%) |
14 (42.42%) |
25 (75.76%) |
23 (69.7%) |
23 (69.7%) |
18 (54.55%) |
11 (33.33%) |
0 (0%) |
14 (42.42%) |
19 (57.58%) |
| Soupeř více | 8 (24.24%) |
5 (15.15%) |
8 (24.24%) |
9 (27.27%) |
6 (18.18%) |
11 (33.33%) |
17 (51.52%) |
0 (0%) |
16 (48.48%) |
12 (36.36%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig | 3x (9.09%) |
11x (33.33%) |
11x (33.33%) |
5x (15.15%) |
0x (0%) |
1x (3.03%) |
2x (6.06%) |
| Soupeři | 11x (33.33%) |
13x (39.39%) |
3x (9.09%) |
3x (9.09%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.03%) |
4x (12.12%) |
5x (15.15%) |
8x (24.24%) |
9x (27.27%) |
2x (6.06%) |
4x (12.12%) |
| RB Leipzig dá gól | 30x (90.91%) |
| Soupeř dá gól | 22x (66.67%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (60.61%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (6.06%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (27.27%) |
| 2 | 7 (21.21%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 3 (9.09%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| Výhra - Výhra | 12 (36.36%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.03%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.03%) |
| Remíza - výhra | 7 (21.21%) |
| Remíza - remíza | 4 (12.12%) |
| Remíza - prohra | 3 (9.09%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.03%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 4 (12.12%) |
| Počet zápasů | 25 (75.76%) |
| z toho výher | 18 (72%) |
| z toho remíz | 3 (12%) |
| z toho proher | 4 (16%) |
| Počet zápasů | 7 (21.21%) |
| z toho výher | 2 (28.57%) |
| z toho remíz | 1 (14.29%) |
| z toho proher | 4 (57.14%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 4 |
| 5:0 | 1 |
| 6:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:6 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 3 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig | 1x (3.03%) |
32x (96.97%) |
11x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (27.27%) |
24x (72.73%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
33x (100%) |
16x (48.48%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (21.21%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.03%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 33 | 27 | 5 | 1 | 117:35 | 86 | 1:5 | 6:0 |
| 2 | Borussia Dortmund | 33 | 21 | 7 | 5 | 68:34 | 70 | 2:2 | 1:1 |
| 3 | RB Leipzig | 33 | 20 | 5 | 8 | 65:43 | 65 | - | - |
| 4 | VfB Stuttgart | 33 | 18 | 7 | 8 | 69:47 | 61 | 3:1 | 1:0 |
| 5 | TSG 1899 Hoffenheim | 33 | 18 | 7 | 8 | 65:48 | 61 | 5:0 | 3:1 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 17 | 7 | 9 | 67:46 | 58 | 1:3 | 4:1 |
| 7 | SC Freiburg | 33 | 12 | 8 | 13 | 47:56 | 44 | 2:0 | - |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 33 | 11 | 10 | 12 | 59:63 | 43 | 6:0 | 1:3 |
| 9 | FC Augsburg | 33 | 12 | 7 | 14 | 45:57 | 43 | 2:1 | 0:6 |
| 10 | 1. FSV Mainz 05 | 33 | 9 | 10 | 14 | 42:53 | 37 | 1:2 | 0:1 |
| 11 | Hamburger SV | 33 | 9 | 10 | 14 | 39:53 | 37 | 2:1 | 1:2 |
| 12 | 1. FC Union Berlin | 33 | 9 | 9 | 15 | 40:58 | 36 | 3:1 | 3:1 |
| 13 | VfL Borussia Mönchengladbach | 33 | 8 | 11 | 14 | 38:53 | 35 | 1:0 | 0:0 |
| 14 | 1. FC Köln | 33 | 7 | 11 | 15 | 48:58 | 32 | 3:1 | 1:2 |
| 15 | SV Werder Bremen | 33 | 8 | 8 | 17 | 37:58 | 32 | 2:0 | 1:2 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 33 | 6 | 8 | 19 | 42:68 | 26 | 2:2 | 0:1 |
| 17 | FC St. Pauli | 33 | 6 | 8 | 19 | 28:57 | 26 | 2:1 | 1:1 |
| 18 | 1. FC Heidenheim | 33 | 6 | 8 | 19 | 41:70 | 26 | 2:0 | 0:3 |