|
AC Sparta Praha |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 46 | 25 (54.35%) | 8 (17.39%) | 13 (28.26%) |
| Chance liga | 30.8.2026 | 20:00 | AC Sparta Praha | 0:3 | SK Slavia Praha |
| Chance liga | 22.8.2026 | 17:00 | SK Artis Brno | 0:4 | AC Sparta Praha |
| Chance liga | 15.8.2026 | 17:00 | AC Sparta Praha | 4:1 | FK Teplice |
| Liga mistrů | 11.8.2026 | 21:00 | Olympique Lyonnais | 3:0 | AC Sparta Praha |
| Chance liga | 8.8.2026 | 20:00 | FK Mladá Boleslav | 2:0 | AC Sparta Praha |
| Liga mistrů | 4.8.2026 | 20:00 | AC Sparta Praha | 2:1 | Olympique Lyonnais |
| Chance liga | 31.7.2026 | 19:00 | AC Sparta Praha | 3:1 | FC Zlín |
| Chance liga | 25.7.2026 | 20:00 | FC Zbrojovka Brno | 3:1 | AC Sparta Praha |
| Chance liga | 24.5.2026 | 14:00 | AC Sparta Praha | 2:1 | FC Hradec Králové |
| Chance liga | 17.5.2026 | 17:00 | FC Slovan Liberec | 0:2 | AC Sparta Praha |
| Statistika | AC Sparta Praha | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.72 | 1.17 | 2.89 |
| Branky v 1. poločase | 0.76 | 0.5 | 1.26 |
| xG | 1.66 | 1.23 | 2.89 |
| Střely | 14.26 | 10.96 | 25.22 |
| Střely na bránu | 4.87 | 3.57 | 8.44 |
| Rohy | 6.46 | 3.61 | 10.07 |
| Žluté karty | 2.15 | 1.89 | 4.04 |
| Červené karty | 0.07 | 0.22 | 0.29 |
| Fauly | 11.96 | 12.74 | 24.7 |
| Držení míče | 61.96% | 38.04% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 25 (54.35%) |
17 (36.96%) |
34 (73.91%) |
33 (71.74%) |
26 (56.52%) |
35 (76.09%) |
17 (36.96%) |
2 (4.35%) |
19 (41.3%) |
41 (89.13%) |
| Soupeř více | 13 (28.26%) |
10 (21.74%) |
12 (26.09%) |
13 (28.26%) |
16 (34.78%) |
10 (21.74%) |
17 (36.96%) |
8 (17.39%) |
22 (47.83%) |
4 (8.7%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AC Sparta Praha | 11x (23.91%) |
9x (19.57%) |
15x (32.61%) |
6x (13.04%) |
3x (6.52%) |
2x (4.35%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (36.96%) |
13x (28.26%) |
9x (19.57%) |
5x (10.87%) |
2x (4.35%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 5x (10.87%) |
4x (8.7%) |
7x (15.22%) |
16x (34.78%) |
8x (17.39%) |
3x (6.52%) |
3x (6.52%) |
| AC Sparta Praha dá gól | 35x (76.09%) |
| Soupeř dá gól | 29x (63.04%) |
| Oba týmy dají gól | 23x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (13.04%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (21.74%) |
| 2 | 6 (13.04%) |
| 3 | 8 (17.39%) |
| 4+ | 1 (2.17%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (10.87%) |
| 2 | 5 (10.87%) |
| 3 | 2 (4.35%) |
| 4+ | 1 (2.17%) |
| Výhra - Výhra | 16 (34.78%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.17%) |
| Remíza - výhra | 7 (15.22%) |
| Remíza - remíza | 8 (17.39%) |
| Remíza - prohra | 4 (8.7%) |
| Prohra - výhra | 2 (4.35%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 8 (17.39%) |
| Počet zápasů | 24 (52.17%) |
| z toho výher | 21 (87.5%) |
| z toho remíz | 1 (4.17%) |
| z toho proher | 2 (8.33%) |
| Počet zápasů | 17 (36.96%) |
| z toho výher | 4 (23.53%) |
| z toho remíz | 2 (11.76%) |
| z toho proher | 11 (64.71%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 7 |
| 3:0 | 4 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 5:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AC Sparta Praha | 7x (15.22%) |
39x (84.78%) |
14x (30.43%) |
1x (2.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (36.96%) |
29x (63.04%) |
5x (10.87%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
46x (100%) |
44x (95.65%) |
20x (43.48%) |
1x (2.17%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (28.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (6.52%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |