|
Leeds United FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 10 (28.57%) | 13 (37.14%) | 12 (34.29%) |
| Premier League | 1.5.2026 | 21:00 | Leeds United FC | 3:1 | Burnley FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Leeds United FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 16:00 | Leeds United FC | 3:0 | Wolverhampton Wanderers FC |
| Premier League | 13.4.2026 | 21:00 | Manchester United FC | 1:2 | Leeds United FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 21:00 | Leeds United FC | 0:0 | Brentford FC |
| Premier League | 15.3.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 0:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 3.3.2026 | 20:30 | Leeds United FC | 0:1 | Sunderland AFC |
| Premier League | 28.2.2026 | 18:30 | Leeds United FC | 0:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 21.2.2026 | 16:00 | Aston Villa FC | 1:1 | Leeds United FC |
| Premier League | 10.2.2026 | 20:30 | Chelsea FC | 2:2 | Leeds United FC |
| Statistika | Leeds United FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.34 | 1.49 | 2.83 |
| Branky v 1. poločase | 0.69 | 0.46 | 1.15 |
| xG | 1.41 | 1.42 | 2.83 |
| Střely | 12.71 | 12.14 | 24.85 |
| Střely na bránu | 4.09 | 4.06 | 8.15 |
| Rohy | 4.43 | 4.71 | 9.14 |
| Žluté karty | 1.66 | 1.8 | 3.46 |
| Červené karty | 0.03 | 0.03 | 0.06 |
| Fauly | 10.49 | 11.31 | 21.8 |
| Držení míče | 45.77% | 54.23% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (28.57%) |
12 (34.29%) |
19 (54.29%) |
17 (48.57%) |
18 (51.43%) |
16 (45.71%) |
11 (31.43%) |
1 (2.86%) |
14 (40%) |
10 (28.57%) |
| Soupeř více | 12 (34.29%) |
8 (22.86%) |
16 (45.71%) |
16 (45.71%) |
15 (42.86%) |
14 (40%) |
14 (40%) |
1 (2.86%) |
19 (54.29%) |
24 (68.57%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United FC | 11x (31.43%) |
10x (28.57%) |
6x (17.14%) |
7x (20%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (20%) |
15x (42.86%) |
6x (17.14%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 4x (11.43%) |
5x (14.29%) |
6x (17.14%) |
6x (17.14%) |
9x (25.71%) |
3x (8.57%) |
2x (5.71%) |
| Leeds United FC dá gól | 24x (68.57%) |
| Soupeř dá gól | 28x (80%) |
| Oba týmy dají gól | 21x (60%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (17.14%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 4 (11.43%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20%) |
| 2 | 2 (5.71%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 2 (5.71%) |
| Výhra - Výhra | 8 (22.86%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.71%) |
| Výhra - prohra | 2 (5.71%) |
| Remíza - výhra | 2 (5.71%) |
| Remíza - remíza | 9 (25.71%) |
| Remíza - prohra | 4 (11.43%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.71%) |
| Prohra - prohra | 6 (17.14%) |
| Počet zápasů | 15 (42.86%) |
| z toho výher | 9 (60%) |
| z toho remíz | 3 (20%) |
| z toho proher | 3 (20%) |
| Počet zápasů | 16 (45.71%) |
| z toho výher | 1 (6.25%) |
| z toho remíz | 6 (37.5%) |
| z toho proher | 9 (56.25%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 4 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United FC | 6x (17.14%) |
29x (82.86%) |
4x (11.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (22.86%) |
27x (77.14%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
35x (100%) |
13x (37.14%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (17.14%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal FC | 36 | 24 | 7 | 5 | 68:26 | 79 | 0:4 | 5:0 |
| 2 | Manchester City FC | 35 | 22 | 8 | 5 | 72:32 | 74 | 0:1 | 3:2 |
| 3 | Manchester United FC | 36 | 18 | 11 | 7 | 63:48 | 65 | 1:1 | 1:2 |
| 4 | Liverpool FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 60:48 | 59 | 3:3 | 0:0 |
| 5 | Aston Villa FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 50:46 | 59 | 1:2 | 1:1 |
| 6 | AFC Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56:52 | 55 | 2:2 | 2:2 |
| 7 | Brighton and Hove Albion FC | 36 | 14 | 11 | 11 | 52:42 | 53 | - | 3:0 |
| 8 | Brentford FC | 36 | 14 | 9 | 13 | 52:49 | 51 | 0:0 | 1:1 |
| 9 | Chelsea FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 55:49 | 49 | 3:1 | 2:2 |
| 10 | Everton FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 46:46 | 49 | 1:0 | 1:1 |
| 11 | Fulham FC | 36 | 14 | 6 | 16 | 44:50 | 48 | 1:0 | 1:0 |
| 12 | Sunderland AFC | 36 | 12 | 12 | 12 | 37:46 | 48 | 0:1 | 1:1 |
| 13 | Newcastle United FC | 36 | 13 | 7 | 16 | 50:52 | 46 | 0:0 | 4:3 |
| 14 | Crystal Palace FC | 35 | 11 | 11 | 13 | 38:44 | 44 | 4:1 | 0:0 |
| 15 | Nottingham Forest FC | 36 | 11 | 10 | 15 | 45:47 | 43 | 3:1 | 3:1 |
| 16 | Leeds United FC | 35 | 10 | 13 | 12 | 47:52 | 43 | - | - |
| 17 | Tottenham Hotspur FC | 35 | 9 | 10 | 16 | 45:54 | 37 | 1:2 | - |
| 18 | West Ham United FC | 36 | 9 | 9 | 18 | 42:62 | 36 | 2:1 | - |
| 19 | Burnley FC | 36 | 4 | 9 | 23 | 37:73 | 21 | 3:1 | 2:0 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers FC | 36 | 3 | 9 | 24 | 25:66 | 18 | 3:0 | 1:3 |