Fulham FC - znak

Fulham FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 14 (38.89%) 6 (16.67%) 16 (44.44%)

Poslední zápasy

Premier League 17.5.2026 16:00 Wolverhampton Wanderers FC 1:1 Fulham FC
Premier League 9.5.2026 16:00 Fulham FC 0:1 AFC Bournemouth
Premier League 2.5.2026 18:30 Arsenal FC 3:0 Fulham FC
Premier League 25.4.2026 13:30 Fulham FC 1:0 Aston Villa FC
Premier League 18.4.2026 13:30 Brentford FC 0:0 Fulham FC
Premier League 11.4.2026 18:30 Liverpool FC 2:0 Fulham FC
Premier League 21.3.2026 16:00 Fulham FC 3:1 Burnley FC
Premier League 15.3.2026 15:00 Nottingham Forest FC 0:0 Fulham FC
Premier League 4.3.2026 20:30 Fulham FC 0:1 West Ham United FC
Premier League 1.3.2026 15:00 Fulham FC 2:1 Tottenham Hotspur FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Fulham FC Soupeři Celkem
Branky 1.22 1.39 2.61
Branky v 1. poločase 0.44 0.58 1.02
xG 1.37 1.39 2.76
Střely 12.39 11.97 24.36
Střely na bránu 3.56 4.03 7.59
Rohy 4.86 5.58 10.44
Žluté karty 2.03 1.67 3.7
Červené karty 0.03 0.11 0.14
Fauly 10.78 9.61 20.39
Držení míče 51.36% 48.64% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(38.89%)
9
(25%)
17
(47.22%)
18
(50%)
12
(33.33%)
11
(30.56%)
13
(36.11%)
0
(0%)
22
(61.11%)
20
(55.56%)
Soupeř více 16
(44.44%)
10
(27.78%)
19
(52.78%)
16
(44.44%)
18
(50%)
20
(55.56%)
8
(22.22%)
3
(8.33%)
12
(33.33%)
14
(38.89%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Fulham FC 11x
(30.56%)
13x
(36.11%)
6x
(16.67%)
5x
(13.89%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(22.22%)
14x
(38.89%)
8x
(22.22%)
5x
(13.89%)
0x
(0%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.56%)
9x
(25%)
6x
(16.67%)
10x
(27.78%)
6x
(16.67%)
2x
(5.56%)
1x
(2.78%)
Fulham FC dá gól 25x (69.44%)
Soupeř dá gól 28x (77.78%)
Oba týmy dají gól 19x (52.78%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (11.11%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (27.78%)
2 3 (8.33%)
3 1 (2.78%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (25%)
2 5 (13.89%)
3 2 (5.56%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (19.44%)
Výhra - remíza 1 (2.78%)
Výhra - prohra 1 (2.78%)
Remíza - výhra 6 (16.67%)
Remíza - remíza 4 (11.11%)
Remíza - prohra 7 (19.44%)
Prohra - výhra 1 (2.78%)
Prohra - remíza 1 (2.78%)
Prohra - prohra 8 (22.22%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (41.67%)
z toho výher 11 (73.33%)
z toho remíz 1 (6.67%)
z toho proher 3 (20%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 19 (52.78%)
z toho výher 3 (15.79%)
z toho remíz 3 (15.79%)
z toho proher 13 (68.42%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:1 4
3:0 1
3:1 3
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 3
0:3 2
1:2 3
1:3 2
2:3 1
4:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Fulham FC 10x
(27.78%)
26x
(72.22%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(5.56%)
34x
(94.44%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
35x
(97.22%)
11x
(30.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (8.33%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Premier League - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Arsenal FC 36 24 7 5 68:26 79 0:1 3:0
2 Manchester City FC 36 23 8 5 75:32 77 4:5 3:0
3 Manchester United FC 37 19 11 7 66:50 68 1:1 3:2
4 Aston Villa FC 37 18 8 11 54:48 62 1:0 3:1
5 Liverpool FC 37 17 8 12 62:52 59 2:2 2:0
6 AFC Bournemouth 36 13 16 7 56:52 55 0:1 3:1
7 Brighton and Hove Albion FC 37 14 11 12 52:43 53 2:1 1:1
8 Brentford FC 37 14 10 13 54:51 52 3:1 0:0
9 Sunderland AFC 37 13 12 12 40:47 51 1:0 1:3
10 Chelsea FC 36 13 10 13 55:49 49 2:1 2:0
11 Everton FC 37 13 10 14 47:49 49 1:2 2:0
12 Fulham FC 37 14 7 16 45:51 49 - -
13 Leeds United FC 37 11 14 12 49:53 47 1:0 1:0
14 Newcastle United FC 36 13 7 16 50:52 46 - 2:1
15 Crystal Palace FC 37 11 12 14 40:49 45 1:2 1:1
16 Nottingham Forest FC 37 11 10 16 47:50 43 1:0 0:0
17 Tottenham Hotspur FC 36 9 11 16 46:55 38 2:1 1:2
18 West Ham United FC 36 9 9 18 42:62 36 0:1 0:1
19 Burnley FC 36 4 9 23 37:73 21 3:1 2:3
20 Wolverhampton Wanderers FC 37 3 10 24 26:67 19 3:0 1:1