Brentford FC - znak

Brentford FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
45 18 (40%) 12 (26.67%) 15 (33.33%)

Poslední zápasy

Premier League 9.5.2026 18:30 Manchester City FC 3:0 Brentford FC
Premier League 2.5.2026 16:00 Brentford FC 3:0 West Ham United FC
Premier League 27.4.2026 21:00 Manchester United FC 2:1 Brentford FC
Premier League 18.4.2026 13:30 Brentford FC 0:0 Fulham FC
Premier League 11.4.2026 16:00 Brentford FC 2:2 Everton FC
Premier League 21.3.2026 21:00 Leeds United FC 0:0 Brentford FC
Premier League 16.3.2026 21:00 Brentford FC 2:2 Wolverhampton Wanderers FC
FA Cup 9.3.2026 20:30 West Ham United FC 2:2 Brentford FC
Premier League 3.3.2026 20:30 AFC Bournemouth 0:0 Brentford FC
Premier League 28.2.2026 16:00 Burnley FC 3:4 Brentford FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Brentford FC Soupeři Celkem
Branky 1.51 1.29 2.8
Branky v 1. poločase 0.71 0.62 1.33
xG 1.32 1.49 2.81
Střely 11.02 13.11 24.13
Střely na bránu 4.18 4.24 8.42
Rohy 4.67 5 9.67
Žluté karty 1.67 1.91 3.58
Červené karty 0.02 0.04 0.06
Fauly 10.33 9.33 19.66
Držení míče 48.33% 51.67% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 18
(40%)
19
(42.22%)
17
(37.78%)
16
(35.56%)
19
(42.22%)
23
(51.11%)
15
(33.33%)
1
(2.22%)
28
(62.22%)
19
(42.22%)
Soupeř více 15
(33.33%)
14
(31.11%)
28
(62.22%)
29
(64.44%)
21
(46.67%)
20
(44.44%)
20
(44.44%)
2
(4.44%)
13
(28.89%)
25
(55.56%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Brentford FC 13x
(28.89%)
12x
(26.67%)
9x
(20%)
7x
(15.56%)
3x
(6.67%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
Soupeři 14x
(31.11%)
9x
(20%)
17x
(37.78%)
5x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(8.89%)
4x
(8.89%)
15x
(33.33%)
6x
(13.33%)
9x
(20%)
5x
(11.11%)
2x
(4.44%)
Brentford FC dá gól 32x (71.11%)
Soupeř dá gól 31x (68.89%)
Oba týmy dají gól 22x (48.89%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 9x (20%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (13.33%)
2 8 (17.78%)
3 3 (6.67%)
4+ 1 (2.22%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (11.11%)
2 9 (20%)
3 1 (2.22%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 14 (31.11%)
Výhra - remíza 3 (6.67%)
Výhra - prohra 2 (4.44%)
Remíza - výhra 3 (6.67%)
Remíza - remíza 7 (15.56%)
Remíza - prohra 2 (4.44%)
Prohra - výhra 1 (2.22%)
Prohra - remíza 2 (4.44%)
Prohra - prohra 11 (24.44%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 24 (53.33%)
z toho výher 16 (66.67%)
z toho remíz 5 (20.83%)
z toho proher 3 (12.5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (37.78%)
z toho výher 2 (11.76%)
z toho remíz 3 (17.65%)
z toho proher 12 (70.59%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 4
3:0 2
3:1 3
3:2 2
4:1 1
4:2 1
4:3 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 4
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 7
0:3 1
1:2 3
1:3 2
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Brentford FC 15x
(33.33%)
30x
(66.67%)
3x
(6.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(20%)
36x
(80%)
5x
(11.11%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
45x
(100%)
42x
(93.33%)
17x
(37.78%)
2x
(4.44%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (6.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (13.33%)
2 2 (4.44%)
3 0 (0%)