Cagliari Calcio - znak

Cagliari Calcio

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 9 (25%) 10 (27.78%) 17 (47.22%)

Poslední zápasy

Serie A 9.5.2026 15:00 Cagliari Calcio 0:2 Udinese Calcio
Serie A 3.5.2026 12:30 Bologna FC 0:0 Cagliari Calcio
Serie A 27.4.2026 18:30 Cagliari Calcio 3:2 Atalanta BC
Serie A 17.4.2026 20:45 FC Internazionale Milano 3:0 Cagliari Calcio
Serie A 11.4.2026 15:00 Cagliari Calcio 1:0 US Cremonese
Serie A 4.4.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Cagliari Calcio
Serie A 20.3.2026 18:30 Cagliari Calcio 0:1 SSC Napoli
Serie A 15.3.2026 15:00 AC Pisa 1909 3:1 Cagliari Calcio
Serie A 7.3.2026 15:00 Cagliari Calcio 1:2 Calcio Como
Serie A 27.2.2026 20:45 Parma FC 1:1 Cagliari Calcio

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Cagliari Calcio Soupeři Celkem
Branky 1 1.42 2.42
Branky v 1. poločase 0.36 0.56 0.92
xG 1.12 1.49 2.61
Střely 10.47 12.86 23.33
Střely na bránu 3.28 4.72 8
Rohy 3.72 5.28 9
Žluté karty 2.11 1.61 3.72
Červené karty 0.06 0.11 0.17
Fauly 14.08 15 29.08
Držení míče 45.42% 54.58% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(25%)
5
(13.89%)
13
(36.11%)
12
(33.33%)
11
(30.56%)
13
(36.11%)
19
(52.78%)
1
(2.78%)
13
(36.11%)
10
(27.78%)
Soupeř více 17
(47.22%)
12
(33.33%)
23
(63.89%)
23
(63.89%)
23
(63.89%)
21
(58.33%)
10
(27.78%)
3
(8.33%)
22
(61.11%)
26
(72.22%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Cagliari Calcio 14x
(38.89%)
12x
(33.33%)
7x
(19.44%)
2x
(5.56%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(22.22%)
9x
(25%)
15x
(41.67%)
4x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(8.33%)
6x
(16.67%)
10x
(27.78%)
10x
(27.78%)
5x
(13.89%)
1x
(2.78%)
1x
(2.78%)
Cagliari Calcio dá gól 22x (61.11%)
Soupeř dá gól 28x (77.78%)
Oba týmy dají gól 17x (47.22%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (13.89%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (19.44%)
2 1 (2.78%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.78%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (22.22%)
2 7 (19.44%)
3 2 (5.56%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (8.33%)
Výhra - remíza 1 (2.78%)
Výhra - prohra 1 (2.78%)
Remíza - výhra 6 (16.67%)
Remíza - remíza 6 (16.67%)
Remíza - prohra 7 (19.44%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (8.33%)
Prohra - prohra 9 (25%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (30.56%)
z toho výher 7 (63.64%)
z toho remíz 2 (18.18%)
z toho proher 2 (18.18%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 22 (61.11%)
z toho výher 2 (9.09%)
z toho remíz 5 (22.73%)
z toho proher 15 (68.18%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 3
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 3
2:2 3
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 6
0:3 2
1:2 5
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Cagliari Calcio 17x
(47.22%)
19x
(52.78%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(16.67%)
30x
(83.33%)
4x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
33x
(91.67%)
6x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 10 (27.78%)
2 1 (2.78%)
3 0 (0%)

Serie A - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Internazionale Milano 36 27 4 5 85:31 85 0:2 3:0
2 SSC Napoli 35 21 7 7 52:33 70 0:1 1:0
3 Juventus FC 36 19 11 6 59:30 68 1:0 2:1
4 AS Roma 36 21 4 11 55:31 67 1:0 2:0
5 AC Milan 36 19 10 7 50:32 67 0:1 -
6 Calcio Como 36 18 11 7 60:28 65 1:2 0:0
7 Atalanta BC 36 15 13 8 50:34 58 3:2 2:1
8 SS Lazio 36 13 12 11 39:37 51 0:0 2:0
9 Udinese Calcio 36 14 8 14 45:46 50 0:2 1:1
10 Bologna FC 35 14 7 14 42:41 49 0:2 0:0
11 US Sassuolo Calcio 36 14 7 15 44:46 49 1:2 2:1
12 Torino FC 36 12 8 16 41:59 44 - 1:2
13 Parma FC 36 10 12 14 27:45 42 2:0 1:1
14 Genoa CFC 36 10 11 15 40:48 41 3:3 3:0
15 ACF Fiorentina 36 8 14 14 38:49 38 1:1 1:2
16 Cagliari Calcio 36 9 10 17 36:51 37 - -
17 U.S. Lecce 36 8 8 20 24:48 32 0:2 1:2
18 US Cremonese 36 7 10 19 30:53 31 1:0 2:2
19 Hellas Verona FC 36 3 11 22 24:58 20 4:0 2:2
20 AC Pisa 1909 36 2 12 22 25:66 18 2:2 3:1