|
SC Telstar |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 11 (30.56%) | 9 (25%) | 16 (44.44%) |
| Eredivisie | 30.8.2026 | 16:45 | SC Telstar | 0:4 | AFC Ajax |
| Eredivisie | 14.8.2026 | 20:00 | SC Telstar | 1:3 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 8.8.2026 | 16:30 | NEC Nijmegen | 1:2 | SC Telstar |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | FC Volendam | 1:2 | SC Telstar |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | SC Telstar | 3:0 | Heracles Almelo |
| Eredivisie | 2.5.2026 | 21:00 | NEC Nijmegen | 1:1 | SC Telstar |
| Eredivisie | 22.4.2026 | 20:00 | SC Telstar | 4:1 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 11.4.2026 | 16:30 | FC Utrecht | 4:1 | SC Telstar |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 18:45 | SC Telstar | 0:2 | FC Groningen |
| Eredivisie | 22.3.2026 | 16:45 | SC Telstar | 3:1 | PSV Eindhoven |
| Statistika | SC Telstar | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.5 | 1.69 | 3.19 |
| Branky v 1. poločase | 0.56 | 0.67 | 1.23 |
| xG | 1.38 | 1.86 | 3.24 |
| Střely | 12.06 | 16.31 | 28.37 |
| Střely na bránu | 4.5 | 6.33 | 10.83 |
| Rohy | 4.44 | 6.25 | 10.69 |
| Žluté karty | 1.14 | 1.72 | 2.86 |
| Červené karty | 0.06 | 0.08 | 0.14 |
| Fauly | 11.25 | 10.56 | 21.81 |
| Držení míče | 45% | 55% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 11 (30.56%) |
10 (27.78%) |
8 (22.22%) |
9 (25%) |
7 (19.44%) |
12 (33.33%) |
6 (16.67%) |
1 (2.78%) |
18 (50%) |
6 (16.67%) |
| Soupeř více | 16 (44.44%) |
13 (36.11%) |
27 (75%) |
25 (69.44%) |
23 (63.89%) |
23 (63.89%) |
18 (50%) |
2 (5.56%) |
13 (36.11%) |
28 (77.78%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Telstar | 7x (19.44%) |
14x (38.89%) |
8x (22.22%) |
4x (11.11%) |
3x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (11.11%) |
14x (38.89%) |
10x (27.78%) |
5x (13.89%) |
3x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.78%) |
3x (8.33%) |
7x (19.44%) |
10x (27.78%) |
8x (22.22%) |
6x (16.67%) |
1x (2.78%) |
| SC Telstar dá gól | 29x (80.56%) |
| Soupeř dá gól | 32x (88.89%) |
| Oba týmy dají gól | 26x (72.22%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (16.67%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.11%) |
| 2 | 3 (8.33%) |
| 3 | 4 (11.11%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (22.22%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 3 (8.33%) |
| 4+ | 1 (2.78%) |
| Výhra - Výhra | 7 (19.44%) |
| Výhra - remíza | 3 (8.33%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 4 (11.11%) |
| Remíza - remíza | 6 (16.67%) |
| Remíza - prohra | 3 (8.33%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 13 (36.11%) |
| Počet zápasů | 17 (47.22%) |
| z toho výher | 9 (52.94%) |
| z toho remíz | 7 (41.18%) |
| z toho proher | 1 (5.88%) |
| Počet zápasů | 18 (50%) |
| z toho výher | 2 (11.11%) |
| z toho remíz | 1 (5.56%) |
| z toho proher | 15 (83.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 4:1 | 2 |
| 4:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Telstar | 6x (16.67%) |
30x (83.33%) |
4x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (5.56%) |
34x (94.44%) |
14x (38.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
36x (100%) |
21x (58.33%) |
3x (8.33%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (27.78%) |
| 2 | 1 (2.78%) |
| 3 | 0 (0%) |