Fortuna Sittard - znak

Fortuna Sittard

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 11 (31.43%) 8 (22.86%) 16 (45.71%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 Fortuna Sittard 3:2 PEC Zwolle
Eredivisie 3.5.2026 14:30 Fortuna Sittard 1:2 Feyenoord
Eredivisie 25.4.2026 18:45 SC Heerenveen 2:1 Fortuna Sittard
Eredivisie 12.4.2026 12:15 Fortuna Sittard 1:1 NAC Breda
Eredivisie 4.4.2026 19:00 AZ Alkmaar 2:0 Fortuna Sittard
Eredivisie 21.3.2026 16:30 Fortuna Sittard 1:2 FC Twente
Eredivisie 14.3.2026 16:30 FC Volendam 1:2 Fortuna Sittard
Eredivisie 8.3.2026 14:30 Fortuna Sittard 1:4 SC Telstar
Eredivisie 28.2.2026 21:00 NEC Nijmegen 2:3 Fortuna Sittard
Eredivisie 20.2.2026 20:00 Fortuna Sittard 2:1 AS Excelsior

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Fortuna Sittard Soupeři Celkem
Branky 1.43 1.77 3.2
Branky v 1. poločase 0.71 0.89 1.6
xG 1.36 1.73 3.09
Střely 12.26 14.71 26.97
Střely na bránu 4.49 5.71 10.2
Rohy 4.46 6.71 11.17
Žluté karty 2 1.23 3.23
Červené karty 0.09 0.06 0.15
Fauly 12.03 11.72 23.75
Držení míče 45.09% 54.91% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(31.43%)
10
(28.57%)
12
(34.29%)
12
(34.29%)
12
(34.29%)
12
(34.29%)
19
(54.29%)
2
(5.71%)
19
(54.29%)
8
(22.86%)
Soupeř více 16
(45.71%)
13
(37.14%)
23
(65.71%)
22
(62.86%)
20
(57.14%)
20
(57.14%)
7
(20%)
1
(2.86%)
15
(42.86%)
25
(71.43%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Fortuna Sittard 5x
(14.29%)
16x
(45.71%)
9x
(25.71%)
4x
(11.43%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(11.43%)
10x
(28.57%)
15x
(42.86%)
3x
(8.57%)
2x
(5.71%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.86%)
4x
(11.43%)
7x
(20%)
10x
(28.57%)
5x
(14.29%)
6x
(17.14%)
2x
(5.71%)
Fortuna Sittard dá gól 30x (85.71%)
Soupeř dá gól 31x (88.57%)
Oba týmy dají gól 27x (77.14%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 9x (25.71%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (25.71%)
2 2 (5.71%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 10 (28.57%)
2 3 (8.57%)
3 3 (8.57%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (20%)
Výhra - remíza 2 (5.71%)
Výhra - prohra 1 (2.86%)
Remíza - výhra 4 (11.43%)
Remíza - remíza 4 (11.43%)
Remíza - prohra 4 (11.43%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (5.71%)
Prohra - prohra 11 (31.43%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (48.57%)
z toho výher 9 (52.94%)
z toho remíz 4 (23.53%)
z toho proher 4 (23.53%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (48.57%)
z toho výher 2 (11.76%)
z toho remíz 3 (17.65%)
z toho proher 12 (70.59%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
2:1 3
3:1 1
3:2 3
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
1:2 7
1:3 1
1:4 2
2:3 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Fortuna Sittard 5x
(14.29%)
30x
(85.71%)
4x
(11.43%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(8.57%)
32x
(91.43%)
12x
(34.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
35x
(100%)
22x
(62.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.71%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (25.71%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)