|
SC Heerenveen |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 38 | 16 (42.11%) | 8 (21.05%) | 14 (36.84%) |
| Eredivisie | 11.5.2026 | 14:30 | NAC Breda | 2:0 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 12:15 | FC Volendam | 0:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 25.4.2026 | 18:45 | SC Heerenveen | 2:1 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 16:45 | AZ Alkmaar | 3:0 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 5.4.2026 | 14:30 | SC Heerenveen | 4:1 | Heracles Almelo |
| Eredivisie | 22.3.2026 | 12:15 | NEC Nijmegen | 2:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 14.3.2026 | 20:00 | SC Heerenveen | 3:0 | SC Telstar |
| Eredivisie | 7.3.2026 | 21:00 | AS Excelsior | 1:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 28.2.2026 | 16:30 | SC Heerenveen | 2:1 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 21.2.2026 | 18:45 | PSV Eindhoven | 3:1 | SC Heerenveen |
| Statistika | SC Heerenveen | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.68 | 1.66 | 3.34 |
| Branky v 1. poločase | 0.74 | 0.79 | 1.53 |
| xG | 1.63 | 1.55 | 3.18 |
| Střely | 14.74 | 13.39 | 28.13 |
| Střely na bránu | 5.26 | 5.5 | 10.76 |
| Rohy | 5.16 | 4.79 | 9.95 |
| Žluté karty | 1.37 | 1.37 | 2.74 |
| Červené karty | 0.05 | 0.08 | 0.13 |
| Fauly | 11.08 | 9.34 | 20.42 |
| Držení míče | 50.95% | 49.05% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 16 (42.11%) |
15 (39.47%) |
21 (55.26%) |
23 (60.53%) |
18 (47.37%) |
17 (44.74%) |
13 (34.21%) |
1 (2.63%) |
24 (63.16%) |
20 (52.63%) |
| Soupeř více | 14 (36.84%) |
13 (34.21%) |
17 (44.74%) |
15 (39.47%) |
16 (42.11%) |
18 (47.37%) |
15 (39.47%) |
2 (5.26%) |
12 (31.58%) |
17 (44.74%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Heerenveen | 8x (21.05%) |
9x (23.68%) |
10x (26.32%) |
9x (23.68%) |
2x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (13.16%) |
13x (34.21%) |
14x (36.84%) |
3x (7.89%) |
2x (5.26%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
2x (5.26%) |
9x (23.68%) |
11x (28.95%) |
8x (21.05%) |
6x (15.79%) |
2x (5.26%) |
| SC Heerenveen dá gól | 30x (78.95%) |
| Soupeř dá gól | 33x (86.84%) |
| Oba týmy dají gól | 25x (65.79%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 8x (21.05%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (15.79%) |
| 2 | 6 (15.79%) |
| 3 | 4 (10.53%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (13.16%) |
| 2 | 5 (13.16%) |
| 3 | 3 (7.89%) |
| 4+ | 1 (2.63%) |
| Výhra - Výhra | 11 (28.95%) |
| Výhra - remíza | 4 (10.53%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 3 (7.89%) |
| Remíza - remíza | 2 (5.26%) |
| Remíza - prohra | 5 (13.16%) |
| Prohra - výhra | 2 (5.26%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.26%) |
| Prohra - prohra | 9 (23.68%) |
| Počet zápasů | 16 (42.11%) |
| z toho výher | 11 (68.75%) |
| z toho remíz | 3 (18.75%) |
| z toho proher | 2 (12.5%) |
| Počet zápasů | 22 (57.89%) |
| z toho výher | 5 (22.73%) |
| z toho remíz | 5 (22.73%) |
| z toho proher | 12 (54.55%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 2 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Heerenveen | 3x (7.89%) |
35x (92.11%) |
8x (21.05%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (13.16%) |
33x (86.84%) |
7x (18.42%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
38x (100%) |
38x (100%) |
24x (63.16%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (13.16%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (15.79%) |
| 2 | 1 (2.63%) |
| 3 | 0 (0%) |